Poraďte topánky
Baby nemate niektorá tieto topanky?Neviem sa rozhodnúť ktore.Poradite?
ako vidim, je tu z toho horná - dolná....tak tie dole (tie hore mi pripadaju, ako keby tam mali pricapenú štátnu vlajku)
viac sa mi pacia tie dolne, aj mam podobne, ale je mi v nich zima na clenky, rifle aj ked mam uzke sa mi kadejako vyhrnaju hore. kupila by som horné
@sofia1 presne kvôli tomu, že sú vyššie by som ich brala. Ale ja som vysoká a ja mám všetky rifle nad členky a mám podobne horné a som veľmi rada že ich mám 😁a ten pásik môže zase mať takú výhodu, že neznalcovi môže pripomínať gucci topánky ale to je samozrejme s nadsazkou myslené ☺️
No tak teraz som už naozaj nerozhodna😆,ale asi treba skúsiť na nohu a potom sa uvidi
Môžem vedieť kde sa dajú objednať tie dolne?Normálne ste ma inšpirovali. Asi si ich kúpim. Môžte napísať aj do IP.



tie dole