Poslali by ste balíček rodine zo Zámeny manželiek?

miskax2
7. aug 2012

po pozretí včerajšej reprízi zámeny manželiek uvažujem o tom že by som do rodiny Danihelovcom poslala balíček s hračkami a zopár vecičkami.....len neviem či je moje rozhodnutie správne či si to tá rodina naozaj zaslúži či nie. chcela by som preto poznať aj váš názor lebo už som čítala na FB aj rôzne inde že si za to vlastne môžu sami ako žijú a že sú rodiny ktoré by si to zaslúžili viac.....tak dajde názor 🙂

petraxy6
7. aug 2012

Rozmýšľaš dobre. Ty chceš pomôcť hlavne tým deťom, lebo ti ich bolo predpokladám ľúto ☹ . Otec bol *uj prvej triedy. Keď sa im bude pomáhať, tak nebude robiť nič preto, aby priložil ruku k dielu. Ale on ju zase si myslím nepriloží ani tak. ☹ a tie detičky nemôžu za to, že majú takého trpáka otca 😢 😢 😢 .

bodka13
7. aug 2012

pomáhalo im aj Modré z neba ....neviem či si neurobím výlet do Šurian,aby som sa pozrela ako si tú novú kúpeľňu udržujú a či otecko konečne robí 😉

lilkasaska
7. aug 2012

deti nemôžu za rodičov,takpodla mna áno 😉

luciferkax
7. aug 2012

TO modré z neba bola repríza, odvysielali to už asi pred pol rokom a veľa sa im pomohlo :D VIem, ež niekotré maminy balíčky posielali, ale aj on si našiel prácu, huraaaaaaaaaaaaa. takže vecičky im trebať už možno ani nebude

stastnamamulka
7. aug 2012

ich mamina je aj na FCB 😉 skus jej napisat a spytat sa,co by im pomohlo 😉

miska246
7. aug 2012

Ja by som im poslala, predsa nedavam oblecenie pre ocina, ci maminu, ale pre deticky, ktore za to, v akych podmienkach ziju, nemozu ☹ ☹ ☹

nela82
7. aug 2012

Pomohlo im modre z neba...+cudzi ludia...no raz sa Vilo vyjadril,ze im pomoct bolo zbytocne..tak neviem ako nakoniec skoncili... 😒

ivett1
8. aug 2012

ak im naozaj chceš niečo poslať, urob to...ale, ak to bola repríza (ako tu spomínala jedna maminka), je riziko, že sa netrafíš do veku a hračky aj vecičky skončia niekde inde...
aj keď, podľa môjho názoru, najlepšie by bolo darovať vecičky niekomu, koho osobne poznáš a vieš, že to potrebuje a že nepatrí medzi tých, ktorí sa budú donekonečna spoliehať len na pomoc druhých ľudí a budú sa neustále vyhovárať na to, akú majú v živote smolu...a ako im nikto, ale nikto nepomôže... 😅 😠

miskakyska
8. aug 2012

...oni nie sú hodní akejkoľvek pomoci,bohužiaľ..to je dvojka,čo sa s lupou hľadala a našla...to bordelárstvo majú v sebe zakorenené...a deti? socialka to má na háku..neviem na čo čaka..už majú hadam aj o dve deti viac

anatalia77
6. okt 2013

nuž skončili pri štyroch detoch,a ich otec to má nadalej na háku,aj ked pracuje..

papaya308
14. máj 2018

Dnes som ich videla na Markize, neviete ako v sucasnosti ziju?

dadada129
5. mar 2020

@papaya308 dobrý deň som Zuzana a som mama deti Danihelovich zo zameniť manželiek veľa ľudí zisťovali zisťuje čo sa stalo z touto rodinou. Pravda je taká že sme rozvedený a deti sú somnou už 4 rokom v Bratislave celý život sa nám obrátil o 360° ak budete chcieť kľudne ma viete nájsť na FB Zuzana antalova ďakujem

papaya308
6. mar 2020

@dadada129 wau tak to klobuk dolu ze ste odisli aj s detmi a som rada,ze sa mate lepsie

klarissa25
6. mar 2020

Keď o 360 stupňov tak to nič moc...

p_gregusova
5. jan 2023

@dadada129 dobrý večer, nedá mi to sa neopýtať ako sa v súčasnosti máte, ako sa majú deti ? 😔🙂 Chcela som si Vás vyhľadať na FB ako ste písali ale nenašlo mi daný profil.

bekova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlatican
31. jan 2024

@p_gregusova Podľa informácií z internetu sa rozišla aj s druhým manželom.