Posťažujte si

czechzuzanaba
13. apr 2012

Baby cau, chtela bych zalozit tema, kde si mozme na neco postezovat.
Nejaky problem, ktery nechcete treba probirat s manzelem, s kamaradkama, proste jen tak si ulevit a vypsat se🙂
Treba ze vam nekdo nepodrzel dvere, kdyz jste sli z kocarkem, ze nekdo ma velkeho psa a ten se vy..... naprostred travniku pred vasim domem a neuklidil to, nebo ze vam v pokladne v obchode napocitali vic, nez jste si koupili...a podobne 😀
Proste takove denni blbosti, ktere vytoci 😀

ivanka9
11. apr 2014

@danulicek ja sa na tom (na sebe) v niektorých prípadoch tiež už len dobre bavím :D

adeala
11. apr 2014

@danulicek ja som začala praktizovať kvôli tomu adrenalínový šport - neuhýbam 😀 čím dlhšie to praktizujem, tým viac sebavedome vyzerám a znižuje sa aj interval kým ľuďom dôjde, že proste neuhnem! 😀 Ale keď ide oproti nejaký 120kg týpek, tak mi vždy aj srdce zastaví 😅

danulicek
11. apr 2014

@adeala @adeala ucim sa to tiez 😀 a ked sa to podari, citim sa fakt dobre😀 ako keby som vyhrala jackpot 😀

reni1512
11. apr 2014

jaaaaaj keby som zacala neskoncim dnes 😀

sjuzan77
11. apr 2014

@eeffka ja som natrafila na takeho "poctivca", ktory ako overovacie udaje akceptoval iba hlasove overenie, alebo grift kartu. A kedze nemam ani jedno, nepohla som s nim. I ked som mu chcela uvadzat rozne ine udaje a hesla, co mam v zmluvach. Nevadi, zajtra tam volam s tym, ze ked mi nevedia pomoct, tak si prenasam svoj velky uver, ktory im splacam do inej banky, snad sa spamataju 😝

adeala
11. apr 2014

mňa štve, že na g-maily ti namiesto priezvisk pri konverzácií ukazuje krstné mená a ja potom netuším, o koho sa jedná. Takže tam mám asi 5 rozdielnych konverzácií "ja,Ondřej" - hlavne konverzácií s děkanom fakulty to fakt dodáva na dôležitosti 🙄

danim
11. apr 2014

@sjuzan77 ked nemozes ist do banky.. a vlastne nikam.. tak vlastne ani do bankomatu ci obchodu.. takze ti ta platna karta - ak by si ju uz aj mala- bola aj tak nanic... nie ? 😉

v_alika12
11. apr 2014

jeeej super tema 😀 no ja som nasrata na seba. strasne ! nemam pevnu volu,ale ze vobec :( furt len ladujem sladkosti a nedokazem s tym prestat. najradsej by som sa prefackala

sjuzan77
11. apr 2014

@danim praveze ju potrebujem, pretoze ju pouziva manzel, on teraz vsetko zabezpecuje, vybery, platby, nakupy..

danim
11. apr 2014

@sjuzan77 a on nema svoj ucet ? mu cez net, telefon preved peniaze a nech si vyberie so svojou kartou, prip. mu daj vydat kartu k svojmu uctu. Zapni si net- tam mas TB chat a vyries to tam.

25daniela
11. apr 2014

Sladke, mna normalne vytocili dnes deti, ale vlastne ako kazdy den 😀 😀 😀

luvika
11. apr 2014

@czechzuzanaba vytáča ma, že si každé ráno poviem, že dnes budem cvičiť a nemlsať sladké a každý večer končí tým, že cvičiť som "nestihla" a pchám do seba čokoládu 😠

sjuzan77
11. apr 2014

@danim mame aj druhy ucet, ale prave si mi dala skvelu radu, v tej zlosti ma vobec nenapadlo previest si peniaze tam. Ale hneva ma ten ich pristup, spravili chybu, ked mi neposlali kartu domov ale niekde do tramtarie a teraz ja tam mam lietat a napravat to. Vdaka ti, vyriesila si moj problem 😉

tomiholjubavi
11. apr 2014

idem sa aj ja postazovat...dnes ma jedna pizda vytocila az tak, ze som ju vyhodila z priatelov na fb...zdielala som peticiu proti tyraniu psov a bol tam pribaleny pribeh ako jedna zenska utyrala boxera..ja mam hrozne rada psiky, tak ma to dopalilo..a uplne z nicoho nic mi pride sprava, ze - Jeeeeej, chudák pejsánek, no takové prasátko, které je ještě inteligentnější, kvůli vám taky trpí zavřené celý život jen proto, abyste mohli žrát, tak se neposerte z jehoho čokla. Probuďte se, jak si můžete stěžovat na někoho takového, když nejste lepší? Jak pokrytecké a ubohé..
no cista p*ca 😠 😠 😠 a to som pritom zastanca prav zvierat, nekupujem kozusinu, dokonca nemam ani kozene topanky, kabelku, mali sme vegeteriansku svadbu ...ale ku psom mam proste viac sucitu ako ku krave, lebo kravu doma nechovam, ale psa ano 😠 blazen baba, odkedy sa pridala k veganom, jak keby vstupila do sekty...

adeala
11. apr 2014

@tomiholjubavi no hej, keď človek nerozlišuje medzi zabitím zvieraťa kvôli potrave (áno ja viem, že niekto to považuje za príšerné, ale to proste je normálne, prirodzené) a zabitím zvieraťa len tak, lebo som mal zlý deň, tak to už je dosť zlé. 😔

nikayla
11. apr 2014

Mňa vytočila pani, čo predáva mäso v hypermarkete... Chceli sme 1,5 kg, zobrala jeden kus, odvážila ho - 2 kg.. prerezala na polovicu, odvážila - 1 kg.. a opýtala sa, či môže byť?? 😲 No odkedy je 2 : 2 = 1,5 kg? 😎 Či čo čakala, aký výsledok?

adeala
11. apr 2014

@nikayla hej, tie sú super. Z mäsiarstva celkovo - minule tam stojím v rade, už ma predbehlo asi 7 ľudí, všetci zo zlého smeru (pretože tabule obsluhujeme zľava sú tam asi len 4), tak sa naštvem pristúpim a normálne "drzo" si to vypýtam a vtom ženská (samozrejme z pravej strany) "nenápadne" nahlas hovorí manželovi "nechaj ju tak, pani sa asi ponáhľa, keď nevie počkať v rade" no skoro som jej tým mäsom dala jednu po hube 😠

czechzuzanaba
autor
11. apr 2014

Baby, toto tema sem zalozila pred rokem a nikdo si nestezoval :D jsem na to aj zapomnela. A za posledni dva dni se to jaksi nakopilo 🙂)

czechzuzanaba
autor
11. apr 2014

@ivanka9 mozes. vidim tvoje tt, to je docasne a bolest bude stat za to 🙂

czechzuzanaba
autor
11. apr 2014

Tak tak se to tu rozjelo pekne...a me zrovna dneska nikdo nenas...tval..tak skoda...treba zitra 😀

martija
11. apr 2014

dieta mi nevzali do skoly, testy potvrdili,ze je hlboko pod priemer. Nestihame s hypotekou. Manzelovi nedali vyplatu. Moj otec stratil pracu.....A manzel travi rad cas v krcme - tak!!!!! Len neviem,ci mi to pomohlo, asi ani nie....😀

anavila
11. apr 2014

mam tri roboty a prd zarobím 😀 😀 😀 😀 a nemam ani chvilu pre seba...čo už 😒

pegyinka
12. apr 2014

no ja som mega vytočená - v paneláku, kde bývame, už asi 3 týždne niekomu zavíja pes - či je deň či je noc, to zviera nonstop zavíja... ☹ a keďže ja som doma (bola som na PN, už som na MD), tak si viete predstaviť v akom som stave už po takom čase... by som toho dotyčného majiteľa psa utĺkla lopatou a psovi asi zalepila ústa (inak mám rada psíkov aj zvieratá, ale fakt počúvať neustále zavíjanie je na mašlu!!!)... dokonca som aj odkaz asi 3 dni dozadu na bránu napísala, že teda nech si ten dotyčný nejako s tým psíkom vyrieši problém... dnes o 4-tej ráno som už tak vystrelila z postele, že som už bola obutá a chcela som ísť od bytu k bytu a zistiť, kde to zavíja a zazvoniť dotyčnému - ale predsa len som sa sama bála, skoro ráno, tma, tehotná, bohviekto by mi otvoril... tak som zvedavá do kedy to budem ešte trpieť 😖 ale chystám sa ísť za domovníkom, lebo už som fakt "hotová" 😒

martina2006
12. apr 2014

Mna najviac na svete sere moja falosna kolegyna,ktora sa mi do pysku usmieva,hra dobru kolegynu a za chrbtom sa dozvedam nepekne veci na svoju adresu co o mne siri....a za to by som jej hubu vytrela,ale stale si poviem,ze mam svoju hrdost a clovek s IQ hojdacieho konika mi za to nestoji....

sirinka
12. apr 2014

@pegyinka v takomto pripade zvlast v noci volat tiez mestsku policiu.

alexmianina
12. apr 2014

v januari mi zomrel otec, minulý týžden som prečítala jeho zavet, kde píše, že ma vydeduje, rovnako mojich potomkov...

misaelka
12. apr 2014

mňa nasralo v poslednej dobe najviac to, že musím doplácať na ivf aj napriek tomu, že mám vrodené zdrav. problémy ktoré som si nijako nezapríčinila. a aj to mi poisťovňa hradí 3x a dosť. feťákom a alkoholikom hradíme liečenie koľkokrát chcú.to su uz len rozumne investovane peniaze. 😖

hennyinnsbruck
12. apr 2014

Mna vytaca moj manzel zakazdym ked jazdime na svk 😠
Ked on sedi za volantom,ma ide roztrhnut.ide si 120-130 tkou po dialnici, co tam potom ze mame 7hod cestu pred sebou.ja idem v priemere 150tkou, v nemecku najrychlejsie ako sa da...on ma casu neurekom.... 😖

eeffka
12. apr 2014

@hennyinnsbruck hneva ta ze manzel dodrziava zakon?

misaelka
12. apr 2014

@eeffka ona to asi myslela na de autobahnoch kde je rychlost neobmedzena.