Posťažujte si

czechzuzanaba
13. apr 2012

Baby cau, chtela bych zalozit tema, kde si mozme na neco postezovat.
Nejaky problem, ktery nechcete treba probirat s manzelem, s kamaradkama, proste jen tak si ulevit a vypsat se🙂
Treba ze vam nekdo nepodrzel dvere, kdyz jste sli z kocarkem, ze nekdo ma velkeho psa a ten se vy..... naprostred travniku pred vasim domem a neuklidil to, nebo ze vam v pokladne v obchode napocitali vic, nez jste si koupili...a podobne 😀
Proste takove denni blbosti, ktere vytoci 😀

eeffka
12. apr 2014

@misaelka "ked jazdime na slovensku", nie ked ideme... no ak je to v DE pochopim, ak na SK nepochopim 😀 u nas v niektorych castiach je aj 110 risk, nikdy nevies kde vyskoci nejaky robos a ze konec presli ste 2km po dialnici a teraz zasa hajde pomedzi dediny 😠

hennyinnsbruck
12. apr 2014

@eeffka nie ze dodrziava zakon, ale ze ta dlha cesta sa este o min pol hodinu predlzi 😀 ....otestovane...! 😅

misaelka
12. apr 2014

@hennyinnsbruck radsej prist o 30min neskor ale zdravy...moj nazor.

hennyinnsbruck
12. apr 2014

@misaelka hej v de kde je neobmedzena a dovoluje to hustota premavky dam na plyn-nie som kami-kadze takze preto v ramci moznosti 😀

Na normalnej dialnici je 130tka, ja jazdim max 150, doteraz ziadny pozdrav od policie 🙂
Keby nam cesta trvala hodinu-dve nech si ide ako chce, ale ta cesta trva dost a on si ide lazo-plazo no mam dost 🙂

bajka22
12. apr 2014

@luvika trefnééé, akoby som o sebe čítala 🙂 🙂 🙂 tiež "chcem" vždy cvičiť a nejesť blbosti a dopadne to presne naopak 🙂

prasiatko30
12. apr 2014

@alexmianina podla zakonu ta nema sancu vydedit uplne - ty mas narok zo zakona na nejaku cast dedicstva - to by si sa ho musela snazit zavrazdit aby ta mohol legalne vydedit - pokial mas silu a chut tak tvoju legalnu cast mozes v klude vysudit

luvika
12. apr 2014

@bajka22 no ved co,zacneme zas od zajtra 😀 dnesok aspon u mna uz zas nic,tolko som uz toho zjedla zas,ze by ani pol dna cvicenia vkuse nepomohlo 😖

bajka22
12. apr 2014

@luvika ja som si uz ráno zacvičila, aby som to neodkaladala cely den 😉 a ešte som toho tolko nepojedla, zatial si vediem dobre, ale uvidíme do večera 🙂 drž sa a vždy lepie nejaké cvičenie, ako žiadne 😉 ale toto dobre aj ja poznam, naco budem cvicit, to by som musela pol dna cvicit 😀 aby som spálila, čo som zjedla 😀

luvika
12. apr 2014

@bajka22 no šikulka si 🙂 asi mas pravdu...teda urcite mas 😉

sirinka
12. apr 2014

@alexmianina musel by mat sakra dobry dovod, aby tamohol ako vlastne dieta skutocne vydedit. Na druhej strane len ty vies, ake boli medzi vami vztahy a aky mal na to dovod, to mozno mrzi niekedy viac.

henikav
12. apr 2014

aj my sme sa prisli postazovat s Emmuskou, idu nam zubky, tak poplackavame a nevieme spinkat ☹

henikav
12. apr 2014

@hennyinnsbruck skludnies ked prvykrat rozbijes auto, neboj 😀 aj ja som sa vyliecila. burala som v 140 a nie z mojej viny, odvtedy davam vacsi pozor na somarov na dialniciach, ale zas uznavam na dobrej dialnici v nemecku 150 nie je ziadna rychlost. Ako sa vsak priblizis k slovenskym hraniciam, koncentracia somarov stupne, ak ides len 10 a nie viac nad povolenu rychlost, zacnu ti blikat, trubit, obiehat cez plnu, ach jaj, hned viem ze sa blizim domov. Stalo sa mi na sk aj to, ze sa za sebou tahali asi 4 kamiony, zacala som obiehat posledny, myslis ze ma nechali zaradit sa?? musela som slapnut na plyn a obehnut vsetky 4, lebo sa jednoducho na seba lepili, mna ignorovali a nechceli ma pustit. Tento styl jazdy sa len tak hocikde nevidi, mozno v rusku, ani to si nie som ista 😀 😀 😀 Mimochodom mm ma este viac casu ako ten tvoj, on sa bude kludne tahat aj 90tkou po dialnici a to mame domov 1600 km. Ked ideme dvomi autami, pride 8-10 hodin po mne 😀

gugu
12. apr 2014

No tak pridám aj ja....mňa vytáča, keď chcem vyvetrať a po mojom návrate do izby máme namiesto čerstvého vzduchu smrad ako v krčme. 😠 Vtedy mám chuť vraždiť a hlavne v lete, keď sa cez deň kvôli horúčavám nedá vetrať.

lenush33
12. apr 2014

Idem sa aj ja vyzalovat... s priatelom sme pred necelym rokom kupili byt. Vsetko slo uzasne, nas vztah bol donedavna takmer bezkonfliktny, tesili sme sa na babatko (som v polke 6.mesiaca tehu). Vsetko sa zacalo kazit pred par dnami, ked sa ozvala priatelova sestra, ze ci by sme nemohli v krajnom pripade tak za 4-5 dni na par noci ubytovat jej priatela, ktory zacal robit tu v BA a za 3(!!!) tyzdne si nebol schopny najst ubytovanie na ubytovni. Byt sme kupovali hlavne preto, aby sme mali svoje sukromie a nemuseli sa prisposobovat v nejakom podnajme. Peniazkov tiez nemame nazvys, kedze mame dost vysoku hypo a ja som uz mesiac na PN a do zaciatku materskej uz ani nenastupim. V skratke, proste mi "svagrinej" priatel u nas vadi. Najskor mal byt u nas ubytovany iba v krajnom pripade, na druhy den svagrina zavolala a na rovinu nam oznamila, ze jej priatel pride ku nam uz v ten den vecer, cize nie za 4-5 dni, ale hned na druhy den. Ked som drahemu naznacila, ze by jej priatel teda mohol aspon trosku financne prispiet, kedze nam stupnu vydavky za vodu, stravu (stravuje sa z toho, co s priatelom navarime), elektrinu a tych peniazkov fakt nemame navyse, tak sa moj priatel na mna osopil, ze predsa za par dni, co bude u nas, nebude od rodiny pytat peniaze... Ja sa vsak obavam, ze toto nebude len na par dni, ze svagrina to ma dobre vymyslene (vobec nemam taky pocit, ze by si tu ubytovnu hladal) a nakolko maju dost zlu fin. situaciu, tak im urcite pride vhod, ze jej priatel nemusi platit za ubytovnu, ked u jej brata moze byvat zadarmo, lebo dobre vie, ze moj priatel je strasny dobrak a ze keby u nas byval aj rok, moj drahy od neho nebude pytat ani cent. Ja som vsak toho nazoru, ze by prispievat mal, my teraz potrebujeme peniazky na podstatnejsie veci ako je priatel svagrinej, treba mam nakupit kocik, postielku, vybavicku atd... Poslednou kvapkou bolo, ked som priatelovi dnes oznamila, ze buduci pondelok k nam pride na noc moja mama (byva 200km od BA) a ohlasila sa uz mesiac vopred, len nevedela, v ktory den presne pride. A moj podareny drahy zacal hned filozofovat, ako to poriesime, aby tu mohla byt aj moja mama aj priatel jeho sestry. Vobec ho netrapi, ze moja mama ma pravo na sukromie, proste toho priatela berie automaticky v nasom byte uz ako samozrejmost... Uz som z toho zufala... ☹

lyzzy
12. apr 2014

@lenush33 ....a co ti v tomto pripade pomoze sa postazovat?...tomu kamosovi najdite vy ubytko....a je to!....v ba je milion ubytovni a vacsinou mozes ist hned...len netreba byt lenivy a kuknut si to.Z fleku ti viem vymenovat dve.

v_alika12
12. apr 2014

par dni by som ho tam nechala a strpela "zadarmo",ale ak by bol "bezchochmesak" a po par dnoch by sa nepobral prec,tak by som mu uprimne povedala pravdu a vystahovala. Nie ste predsa ubytovna @lenush33

tomiholjubavi
12. apr 2014

@adeala a potom dalej ake neskutocne p*coviny mi vypisovala, aby mi objasnila svoje stanovisko...medzi najlepsie skvosty patri napr. genocida naroda prasiatok a kraviciek...jako bez komentara 😠

mrsbrown
12. apr 2014

tak a idem ja...nesiem si zo slovenska dva kremese v plastovej krabicke...viezli sa v aute 200km...dvakrat padli zo sedacky a stale boli ok...vosli sme do bytu,zamkla so dvere a v tom drrrrb...milacikovi lajbavemu spadli z krabice na zem a rozplestili sa na dlazku...chcelo sa mi plakat...... :(
...asi aj budem :D

giardia
13. apr 2014

Ahojte, mňa vie neskutočne podráždiť, keď pri nákupe pečiva vidím, ako si ho niektorí ľudia strkajú holými rukami do sáčku. Vtedy ma prejde chut a nič radšej nekúpim. 😝

1katkas
13. apr 2014

@lenush33 ten byt je aj tvoj a samozrejme,ze tvoja mama moze byt u vas na par dni... a ten svagrinej priatel nech si najde ubytovnu da sa najst
@mrsbrown v byte na dlazku? ja by som ich aj z dlazky zozrala 😀

tomiholjubavi
13. apr 2014

baby dnes sa mi stala taka vec..o siestej idem vencit psika, ako kazde rano...nikde nikoho, vsetci este spia a zrazu oproti mne ide tetka s pudlikom. taka, akych je najviac...okolo 60tky, vychudnuta na kost, tiez este v domacich teplakoch a vatelinovom kabate (inak ten kabat som nepochopila, ved vonku je uz teplo...)... Prideme k sebe tak na pol metra, nase psy sa zacnu ovoniavat..a ked sme uz tak blizko pri sebe, tak pozdravim...a ona na to, nič..ani bu, ale zato sa na mna pozrela...znechutene, nevraživo, hnusne...v živote som nevidela tak nenavistny pohlad...uplne jak keby som jej neviem co spravila...potom len stisla pery a potiahla pudlika az podletel...nikdy som neverila na urieknutie (z očí), ale teraz asi zacnem...normalne ma z toho pohladu rozbolela hlava a zacala som citit slabost. 😕 tak som sa bola osprchovat, aj vlasy si umyt - som pocula, ze zly pohlad je potrebne zmyt zo seba...no co su to dnes za ludia...

kraska66
13. apr 2014

posťažujem si aj ja...hneď prvý príspevok bol o tom že jedna maminka našla na tráve psie hovienko...mňa zas nahnevalo, že u nás sú na chodníkoch pravidelne obrovské konské lajná...z neďalekého ranča chodia s koňmi na vychádzky ale chodia len po chodníkoch a po cestách...koníkom by sa určite viacej páčilo cválať po trávičke na nejakej peknej lúke a ja už pomaly neviem ako prejsť s kočíkom aby nebolo od konského šťastíčka 😀

mrsbrown
13. apr 2014

@1katkas ved nieco som vystuchala prstom...ale kedze u nas najdes vsade moje vlasy tak to boli chlpate kremese....

anatalia77
13. apr 2014

@mrsbrown kde je chlp,tam je chut..

majka99999
13. apr 2014

@kraska66 aspon vies, ze kone, u nas s prepacenim takto seru ludske bytosti. Jasne, ze mi maly do toho skoci, a potom mu to umyvat z topanky... No je mi na vracanie. Ako na parkovisku pri Lidli, na terase smerom na postu, ok, ale ze niekto to spravi do upravenej zahradky pred vchodom... Je mi zle z takych ludi. ☹

kraska66
13. apr 2014

@majka99999 otrasné...v tomto prípade sú ľudia horší ako tie zvieratá...tie kone síce nemôžu za to kde ich jazdci nasmerujú, ale ľudia by mali vedieť kde sa chodí na záchod. Však sa to učia už aj maličké detičky, že sa nekaká na trávnik ale do záchoda.

cherset
13. apr 2014

Potrebujem sa posťažovať na moju mamu, že sa nevie zmieriť s mojím/naším rozhodnutím, že sa nechcem vydávať tehotná a tak bude najprv babo a potom svadba. No, hneď mi je lepšie 🙂

lyzzy
13. apr 2014

Tak aj ja prispejem svojou troskou.....VZDY ale naozaj VZDY ked si vecer idem robit kakao tak sa minie mlieko v polovici nalievania do hrnceka.V lepsom pripade mame doma dalsie a tak s vyrazom nakopnutej vevericky ho otvorim a idem dalej ALE vacsinou sa stane co?....ze ziadne dalsie mlieko doma nemame!!!...zivot je nanic obcas 😀

bajka22
15. apr 2014

Ahojte žienky, chcem sa podeliť s Vami o dnešný môj zážitok. V pondelok som sa celý deň nemohla dovolať mojej lekárke - ženskej - Paučinovej v KNM. Keďže u nej sa dá len objednať, nemôžete tam len tak prísť s problémom. Dnes som sa dovolala konečne do ordinácie - ku sestričke, vysvetlila som, že mám zápal a že chcem sa čo najskôr objednať a ona na to, že aký máte zápal? a ja , že ako to mám vedieť? niesom lekár....a ona, že tak si kúpte canesten a problém bude vyriešený. Pýtam sa, to ma ani neobjednáte? ona , že nie, načo!! to už ma ozaj chytali nervy, takýto prístup k pacientke??? tak jej hovorím, že to snáď nemyslí vážne, že, keď odbíja takto pacientov, zachvíľu nebudú mať koho ošetrovať a vypla som to! O chvíľu som volala späť, chcela som osobne hovoriť s lekárkou, ale nezdvihali /úmyselne/, keď som stále volala, vyvesili telefón. Dobre, išla som k inej lekárke Podmanickej a tam bola veľmi milá sestrička /doktorka mala voľno/ a všetko som jej povedala o druhej sestričke - Paučinovej a jej normálne až sánka spadla z toho prístupu a hneď zajtra ráno môžem prísť na vyšetrenie, zobrali by ma hneď, ale nebola tam lekárka. Ešte som zašla za sestričkou, ktorá ma tak krásne odbila a povedala som jej, že chcem hovoriť s doktorkou, ona, že vyšetruje a ja, že počkám a ona, že nech jej poviem, čo chcem a v tom zistila, že som s nou volala , tak ZAGÚĽALA očami a s opovrhnutím sa ma opýtala _jáááááj to ste Vy?! :( a tak som jej povedala, ze ak nechcú mať pacientov, nech si to láskavo napíšu na dvere a ten jej prístup je fakt katastrofa!!!! Aspoň som sa konečne prinútila prestúpiť k lepšej lekárke 🙂 .

bajka22
16. apr 2014

Ahojte dievčatá, dnes som bola u Podmanickej, to je úplne zlatučkáááá doktorka a všetko potrebné mi urobila, vyšetrila a mala som to nakoniec niečo vážne, čo by canesten ani nič iné nevyriešilo...takže tak...zdravie by malo byť prvoradé a nie ľutovanie sestričky, ktorá len vrčí na ľudí a zavrieť hubu a čakať!