Práca z českej firmy

ollynka
16. máj 2014

Máte niekto skúsenosť s českou firmou? Vkladať letáky do obálok. Slubujú slušné peniaze. Preplatia vraj aj náklady na poštovné, keď budem obálky zasielať naspäť.

sisaha
17. máj 2014

@ollynka daj si nazov firmy do vyhladavaca, ci vyhodi nejake recenzie.. nerozumiem tomu, ze budu preplacat postovne naklady.. T.zn. ze dodatocne ti nieco maju preplatit? to mi smrdi podvodom

ollynka
autor
18. máj 2014

obálky budú zrejme napísané na konkrétnych odberateľov. Takže obálky cez firmu už nepôjdu. Za každú obálku slubujú 1 eur. Lenže keď urobím tých obálok za 1 mesiac 400, poštovné na jednu obálku stojí myslím 0,80 centov, takže to poštovné hradiť zo svojho vrecka je dosť riskantné. Domácí brigáda, Lípová 97, 417 02 Běhánky ČR je presná adresa, na ktorú som musela poslať 1 eur za informácie. Ale zvažujem stále. Je to veľa peňazí za poštovné

silvia2103
11. júl 2014

@ollynka AHOJ CHCEM SA TA SPYTAT SKUSALA SI TUTO BRIGADU AJ MNE SA OZVALI

ollynka
autor
12. júl 2014

@silvia2103 neskúšala. Pýtajú poplatok 660 Kč, ktorí vrátia po odoslaní 100 obáliek. Poslali mi už aj papier, kde mi oznamujú, ako budem pracovať. Mne ale stále nie je jasné či budem odosielať obálky jednotlivo, alebo v jednom balíku všetky obálky na ich adresu. A či budem platiť poštovné ja, alebo ako píšu, ,,obálky vám budú chodiť poštou již opatrené známkou a adresou,,. Alebo to mi bude chodiť len tovar opatrený známkou , ktorý oni oznámkujú.? Neviem, kde by som sa dostala k neakým recenziám.

silvia2103
12. júl 2014

@ollynka no ja som pozerala obchodny register a je to pisane na nejake akoby arabske meno alebo cudzokrajne ta adresa a ked som isla odpisovat mail uz bol hluchy a nedalo sa odpisat

ollynka
autor
12. júl 2014

@silvia2103 no ja som žiadala vysvetlenie na email, na ktorý som písala, keď som chcela vstupné papiere, a nikto neodpovedá. Keď mi papiere išli pomaly jeden mesiac a žiadala som vysvetlenie, prečo mi ich neposlali , tak mi odpovedali, že ich už posielali. Ale žiadne odpovede keď sa ich na niečo pýtam. Bolo by dobré, keby to pozrel niekto, kto sa v tom viac vyzná.Nechce sa mi napchávať vrecká podvodníkom.

tinta11
23. júl 2014

ja so na tu adresu poslala 1 euro a vratila sa mi obalka naspet ze adresat odmietol zasielku

lienka902
21. okt 2014

Pisu ze ked bude praca dokoncena obalky posielate spet zamestnavatelovi mne tato ponuka prisla tiez a uvidime poslala som ziadost plus 1e tak uvidime

efton12
10. nov 2014

ahojte, aj ja som reagovala na ich inzerát, poslala som im žiadosť s 1 EUR, ale vrátila sa mi späť, lebo som to posielala doporučene. Potom som zaslala obyčajne a po viac ako mesiaci mi poslali papiere, že im mám poslať 660Kč a oni mi pošlú nejaký manuál a po prvých 100 obálkach mi ich vrátia späť, ale to mi už poslala firma TRUXA GROUP s. r. o. Ak si dáte túto firmu do vyhľadávača, nájdete samé zlé recenzie. Je to podvod a chcú len na nás zarobiť. Neverím im.