Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
haló, haló - je tu niekto? 😀 😀 😀 No vstávajte , lebo potom aj ja budem odídená ako včera centík! 😀
Ahoj Emíííííí. Dobré ráno všetkým. Vstávať a cvičiť - ved ste pracujúce matky 😀 😀 😀
vy ste najkí hrrrrrr 😀
bubba mala nočnú - tá cviká až pred obedom 😀 a jááá idem dnes zvádzat krutý boj 😖 😀
ahojte... takze ja som zbytocne panikarila. nema tie pysky zrastene.. to ma ok.. len ze ma trosku zacervenane tak jej dala candibene.. mast... tak natreli sme a uvidime.. 😉
LIeni tak to je super,
co tu furt rozoberate moju madarcinu, nehajte to tak, tudom? 😀
Jól van centík, tudom! 😀 😀 😀 Bubba, včera ste prdkali, dnes pukáte- to co má byt? 😀
Cau Kifi, ty žena pracujúca! 😀 De si? V Lukase nás už čakajú s kávou! 😀
Júúj, to sa musím sakramentsky poponáhlať. 😀 😀 😀 Ešte jedného otecka stihnem! Myslím pripraviť na pôrod. 😀 Čakám Vás!!!!!! 😀
bystricanka!!akoze ja uz len som pracujuca mamicka 😝 nabehni az mas chut nic sa nedeje
Kifi je N1! 😀 bystri, neondaj sa, ja som len pracujúca a ty mamička. 😀 Bubba, grcať budeme my od januára 2010. 😀 😀 😀
gween daj pokoj ja chcem grcat az po 2015 😅 😅 😅
kifi je taky pysny nato co si teraz napisala ze ma normalne poslal si to precitat 😀 😀 ianc som tu neni ani ja 😀

a uz nechlemci 😀