Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

iviatko
6. sep 2012

@eaka co co co ?

eaka
6. sep 2012

@iviatko aj forma aj obsah Tvojho posledného príspevku 🙂

iviatko
6. sep 2012

@eaka som sa zlakol, istenem, nerob mi toto.
Baby dajte link na nejaku super hraciu detsku deku ale taku vadsiu :D

dejnas
6. sep 2012

@iviatko juuuuuj, presne tento prípad poznám ☹ neviem, či ide o tú istú osobu, ale v našej spoločnej téme to slovíčko tak jedna kočka píše pravidelne už vyše 3 rokov 😝 nik z nás v téme s pravopisom nemá problém, a myslím, že si každá hryzie do jazyka 😝 ... resp. trhá ruku od klávesnice... 😀 😀
mm pravopis až tak super neovláda ale " v čera" sa mu ohromne páči, myslím, že to dorazilo aj jeho 😀 😀 😀

iviatko
6. sep 2012

@dejnas uplne krasne slovicko :D

jijitka
6. sep 2012

@katyxq kamkoli bys v tom příspěvku poslepu zabodla prst, zaručeně narazíš na chybu 😀 U ní je to jistota 😀

katyxq
6. sep 2012

.. pohlaďte broučky v postelých 😀

katyxq
6. sep 2012

Plýny 😕

alamo
6. sep 2012

@katyxq Taky zrovna vidim plyny 😝 . Ale mozna by se z toho melo udelat nejake obojetne slovo - nebot v plinach jsou casto plyny, tak to mozna neni tak spatne 😎 .

katyxq
6. sep 2012

@alamo ovšem kdyby to napsala spisovně, tak tam žádné i/y splést nemohla 😉, plenka to jistí.

alamo
6. sep 2012

@katyxq No vidis, mas pravdu. Pripomnelo mi to, jak jedna modelka chtela rict mliko, ale prislo ji to moc spisovne, tak rekla mlejko 😀 .

katyxq
7. sep 2012

Přibrala přes tři kyla ...
Skumavky

jarkalada
7. sep 2012

"Jinak ve školce co nesnědl(mimo objedů),tak mu dávali do sáčku domů.."
No jedy bych taky nejedla 😀

pajenka
7. sep 2012

😝 ach jo proč,vždit je to uplně zbytečné. 😝

berenika39
7. sep 2012

@katyxq jojo, zdorj toho dlouhého psaní je jasný, opakovaně 😝 prí 😝 🙂. A ani trochu se mi to celé nezdá, no nechci křivdit.

katyxq
7. sep 2012

@berenika39 Taky mi přijdou její příspěvky dost divoké, ale možná je to pravda, nechci soudit, pocitově mi to ale prostě nesedí. Nicméně psát takové dlouhé zprávy musí bavit.

bubbles
7. sep 2012

🙂 "s kamarádkouv" 🙂
nebudem rozmýšľať, či U alebo V, dám tam obe 😉

iviatko
7. sep 2012

Prisiel my casopis mama aja 😅

iviatko
7. sep 2012

tak vies kazdy sme iny ...ponezastavuj sa nad tim. 😕

petkave
7. sep 2012

😝 od piatku 31.05.2012 sme stastnymi rodicmi ... =) moj tusak sa naplnil.... a uz septembrovy sme neni 😝

Maminka je z pôrodu zblbnutá teda poriadne, lebo dieťa sa jej narodilo posledný augustový deň, ale zase, to NENI až taký veľký problém. Tri mesiace hore-dole 😀

iviatko
7. sep 2012

ponezastavujem sa nad tym 😀

iviatko
7. sep 2012
bubbles
7. sep 2012

sory, ale nakoniec je to len preklep "s kamarádkou v..." ale haluzne to vyzerá.. 🙂

jijitka
7. sep 2012

😝 Maminky prodava se jedna docela velka hlavne hodne dobra ohradka 1m na 1m . je z podlaskou a dve kolecka je dobra 😝
taková se určitě prodá sama 😀

miskap2111
7. sep 2012

Dievčatá, občas si vás čítam a dnes som na vás intenzívne myslela, keď som na MK čítala fórum o varení. No super tam piekli, ale nemohla som to ani dočítať, lebo tam všetky používajú "kekse".. Škoda, možno by som to aj upiekla, ale "kekse" jednoducho nemusím.

iviatko
7. sep 2012

raz by sme mohli dat dokopy perlicky a napisat nejaky pribeh 😀

iviatko
7. sep 2012

Dnešné pečenia z Jankov
:p

tvojezlatko
8. sep 2012

"Koli kecupiku na tvary a mam aj pfotos."

tvojezlatko
8. sep 2012

"stovane zvuky, kvapky bio gama a odpustenie vetrov"

stzu27
8. sep 2012

@tvojezlatko netuším, čo sú stovane zvuky, ale asi má po bio gama kvapkách také strašné vetry, že prosí o odpustenie 😀