Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

syslica
6. máj 2013

"Som rád, že som mohol navštíviť tento dom krási" : prezident SR Ivan Gašparovič v návštevnej knihe. Vyjadrenie jeho hovorcu: "Errare humanum est". 😅

pajenka
7. máj 2013

😝 dětský e-schop 😝

luciferova
7. máj 2013

Iba tento tíždeň, AKCIA

ikke
8. máj 2013

"prizabyt malo..."

zapka21
8. máj 2013

"Tato skupina sluzy na to aby sme si spolu navzajom radili ak sa nam nedari pri vareni 🙂"

Aaaaaaaaaaaaaa

haley7897
8. máj 2013

@zapka21 si ma predbehla 😀
ale paci sa mi aj toto (dalsia super skupina):
"Mozno tu najdete rady ale mozte s ai postazovat ak mate nejake spory z bratom ci sestrou. "

haley7897
8. máj 2013

@syslica pozor, pozor. ty si mu to vylepsila. on tam nedal ani tu ciarku. http://www.sme.sk/c/6785962/prezident-gasparovi...
schvalne, daj si do google slovo analfabet a klikni na "obrazky"... 😉

matax
8. máj 2013

po 600nedelí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajenka
9. máj 2013

😝 jedinná slzyčka 😝

salomee
9. máj 2013

Co je to zase za zvyk psát “na jednom roce “ atp., místo “v jenom roce “...nebo jsem zas něco nepobrala,?

berenika39
9. máj 2013

😝 Tak se my po 30letech vrátil. 😝

to je jedno kdo, prostě se jý vrátil 😉 😉 😉 😉

didiana333
10. máj 2013

tu na MK:
😝 Co je divneho na tom, ze uz nechci druhe dieta? :O Nektori ma chceju odsuzovat :( 😝

ja proste nemáááám slov....Štúr sa v hrobe obracia... 😒 🙄

salomee
10. máj 2013

rížová kašička

zapka21
10. máj 2013

"momentálne to odporučaju detský lekári"

bubbles
10. máj 2013

"je tu pokriva a pokryví ťa" 🙂

jaja01k
11. máj 2013

"držím pěstičky at jen sílýýýý"

berenika39
11. máj 2013

jedné slečně jsem nějak nepadla do noty a v ip mi napsala:
😝 vydíž babizno, wsaq nebojse ty na to doplatis 😝 😝

vidím, vidím, pro slzy skoro nevidím.

pajenka
11. máj 2013

@berenika39 😲 To si vážně dovolí někdo napsat?

berenika39
11. máj 2013

@pajenka jen v ip, tam je možné všechno. je to moje kámoška, zakládá falešné profily, vždycky podle první KZ poznám, že je to ona, protože píše pořád stejně pitomé, obvykle je z ciziny, obvykle má cizí jména, ted už je opatrnější, ale pořád stejně blbá. vžd\ycky se aktivuje o víkendu 😀 😀
já jí vždycky pozdravím přes ip, aby věděla, že o ní vím a ona pak nepokračujev akci. jinak blbne maminky a ty jí radí a mě to štve.
kuk, ted je tady:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/janamaralali...

syslica
11. máj 2013

@bubbles To je z Perly nasich deti, povedalo to dieta... nie dospely. Inak ja teraz tiez pisem ako hotentot, napriklad Fain
ale mam v ruke infuzku a mobil si slova dokoncuje ako sa mu hodi.

bubbles
11. máj 2013

@syslica nie, to švagriná povedala tej malej, ktorá behá bosá.. v každom prípade, napísala by som to s mäkkým "i" 🙂

pajenka
11. máj 2013

@berenika39 😀 😀 😀 tak ta je jasná 😉 děti čtyři měsíce od sebe a v prvním týdnu těhotenství, ha ha, ale hlavně, že se to vrátí Tobě, to je ale . . .. 😝

iviatko
11. máj 2013

bicyklovi lysaj 😀 😀 😀

berenika39
11. máj 2013

@pajenka ona takhle perlí ve všech profilech, protože nemá moc v hlavě asi. admini tu o víkendu nejsou, tak jsem taková její brzda 😀 😀 😀
jsme mimo téma, už mlčím 😀

pajenka
11. máj 2013

@berenika39 Jsi naše ochránkyně 😉

iviatko
11. máj 2013

Kocky mam malí FB,ako ho zvatsim? 😨

berenika39
11. máj 2013

@pajenka 😉 😉 😉 😉 no tebe by to netočilo? není to tak dávno, co tu řešila, jak se jí její asi tříletá dcera večer nemůže vykakat a do půlnoci maminky radily, ona popisovala co se děje, jak malá pláče, matky jí litovaly, vymýšlely, jak malé pomoct.. a pipina se tlemila za pc. A že tu je co týden. Důra.

pajenka
11. máj 2013

@berenika39 Jo, na to si pamatuju, to je pořád ta samá??? Samozřejmě, že by mě to točilo, to víš, že jo, je fajn, že si s tím dáš práci a "hlídáš" to 😵

pajenka
11. máj 2013

@iviatko Co máš malého? 😲 😀

berenika39
11. máj 2013

@pajenka jj.