Prečo sa ventilujete na ľuďoch?

majaxy
1. dec 2015

Dievčatá, mám vás rada. Čítam veškeré diskusie, ked sú trpké, snažím sa pomôcť. Ste s tým tak???Teraz by som mala povedať že wau, ale dostala som sama dosť prudkú reakciu, ktorá, sama viem, nie je adekvátna. O čom je koník? Budete sa ventilovať na ludoch?Dievčatá ked máte problém, aj páni, tak ho sem napíšte, myslím že dostanete adekvátnu reakcciu, ale neriešte vašu súčasnú fruktuáciu na ludoch, ktorí fakt vašu pomoc potrebujú. Ja myslím že týmto zlahčím aj prácu moderátorov MK alebo skôr priblížim reálne odpovede k tzv.trpiscim. ked chcem niečo vedieť, nepottebujem nikoho vysmech, ale hodnoty....Ked máš iný názor presun sa na iné forum, a tam rob opičky...

majaxy
autor
1. dec 2015

@majaxy neviem či som sa vyjydrila dosť jasne, ale ludia čo sa chcu baviť nech idú inde, a my čo pomoc poskytnemealebo prijmeme, sme tu.....

janinah
1. dec 2015

Je to verejné forum,vždy tu budú takí aj onakí prispievatelia a nik to neovplyvní.Autor príspevku si vyberie čo-to pre seba z odpovedí,ostatné ignoruje- alebo aspoň tak by bolo ideálne. Hlavne to tu netreba brať smrtelne vážne 😉

majaxy
autor
1. dec 2015

No asi nie, ale ja som mala konkrétnu otázku a odpoved som zobrala osobne tak sory

sissy27
1. dec 2015

@majaxy to, že odpoveď nie je taká, akú by si si predstavovala, ešte neznamená, že sa niekto ventiluje... jednoducho sme ľudia rôzni, niekto ti na rovinu napíše / povie svoje a niekto to zaobalí do pozlátka... dostala ma tvoja posledná veta - keď máš iný názor, tak sa presuň inam? akože na tomto fóre je prípustný len jeden názor ako v nejakej sekte? 😅 a teda nemyslím si, že toto fórum je len o pomoci, je aj o srande, zábave, výmene názorov... tak ako v reálnom živote, aj tu sa občas debata "zvrhne" iným smerom, či už odbočením od témy alebo je debata trošku vášnivejšia... no a čo si budeme klamať - nie raz tu boli vymyslené diskusie, takže nie len odpovedajúce sú tie zlé...
ešte jedna dobrá rada na záver - ak nájdeš na internete niečo, čo ti nie je po chuti, tak nie je nič jednoduchšie ako vypnúť comp a venovať sa niečomu zmysluplnejšiemu 🙂

majaxy
autor
1. dec 2015

Som taký pozorovateľ tohto fora, tak som možno fakt mohla myslieť že odpoved pre mna bude aj prudká.... Chcela som možno počuť niečo dobré, ja sama neviem

majaxy
autor
1. dec 2015

@sissy27 nie som na forach...je to len z nudy...ale teraz mam problém s ktorým si neviem rady, tak som ho sem dala...ani neviem prečo, zufalstvo? Tak dufam že si veci poriešim sama, ale dakujem za reakciu

sissy27
1. dec 2015

@majaxy ono tu je to podľa mňa ťažko odhadnúť... niekomu môžeš povedať "obleč si niečo iné, v tomto si tlstá ako prasa" a niekomu musíš zase "skús niečo iné, takto ti nevynikne farba očí" 😀 len v realite ľudí lepšie poznáš, vieš odhadnúť, čo si ku komu môžeš dovoliť... na nete je to iné... a takisto by si ľudia mali rozmyslieť, s čím idú na net - ak si vezmeš príklad tých šiat - išla by si von na ulicu pýtať sa cudzích ľudí, či ti pristanú? nešla... tak prečo na net, tiež medzi cudzích ľudí? 🙂 a to hovorím o šatách, nie o intímnostiach a veľmi osobných veciach, ktoré tu baby verejne prepierajú... jedna vec je poradiť sa aj na nete, ale väčšinou je net prvá možnosť...

majaxy
autor
1. dec 2015

@sissy27 ani možno nechcem odpovd, je to fakt verejme forum, a nech si píše kto chce čo chce, ale toto bolo dosť silné. Ale dakujem za reakciu....

majaxy
autor
1. dec 2015

@sissy27 Zlatko dakujem ti za odpoved........Nechodim na fora pre odpovede, ale teraz ma tochytilo...Každy sem chodí prečo ja nie? Snád mi niekto niečo povie.....

jeennyv
1. dec 2015

@majaxy ja ked viem ci mozem poradim, ale zeby som sam nad tym nejako trapila, ked so mnou niekto nesuhlasi alebo nieco podobne tak to nie...ale dokazem pochopit vela reakcii tu, najma v temach o nasili a niektorych problemoch, kedy casto tazko radit, lebo aj keby si sa rozkrajal, tak ti ludia budu povacsine stale na tom istom a dobre mienene rady si nezoberu a zalozia len dalsiu a dalsiu temu, miesto toho aby to riesili... a jasne je to na ludoch a verejnosti, ale ja sa nikdy reakciam necudujem, lebo su tu temy, pri ktorych mam pocit, ze ako sa toto jeden dospely clovek moze opytat ci riesit......

majaxy
autor
1. dec 2015

@jeennyv ano aj ja, ale vieš čo? fakt neviem...

sissy27
1. dec 2015

@majaxy vieš, je to iné, keď sa zdôveríš kamoške alebo osobe, ktorá ťa aspoň trochu pozná, ste aspoň na podobnej "vlne" a iné, keď oslovíš cudzích ľudí 🙂 tam sa ťažko pripravíš na to, čo bude nasledovať 🙂 tak nech už to bolo čokoľvek, neber to osobne 🙂 a ak chceš, skús napísať o čo ide do IP, možno na niečo prídeme 😉

majaxy
autor
1. dec 2015

Ja sama neviem, možno som nemala pytať pomoc tam kde neviem aka bude odpoved, ale na druhej strane, chcem odpoved, alebo viem ju sama a chcem ju potvrdiť... možno to je to, čo sama nechcem vedieť....

ladyblcha
1. dec 2015

@majaxy mna zaujima, co znamena slovo "fruktuácia" ..este som sa s nim nestretla.

majaxy
autor
1. dec 2015

@sissy27 si skvelá a máš pravdu, dakujem

majaxy
autor
1. dec 2015

@ladyblcha fluktuacia,ale dakujem za podstatu veci, cmuk

sissy27
1. dec 2015

@ladyblcha žeby preklep a "frustrácia" ? 😉

ladyblcha
1. dec 2015

@majaxy a ako tam pasuje fluktuacia? mna zaujima vsetko nove 🙂 aj cudzie slova.

majaxy
autor
1. dec 2015

Ked je človek emociiálne vypätý možno ani písať nevie, a možno som socka viete to? Date mi menej pomoci????

majaxy
autor
1. dec 2015

Bola to chyba, asi prepáčte, poriešim to sama, dúfam.................

lavinis
2. dec 2015

no, kto sa bojí, nesmie do lesa, asi len toľko...na anonymnom fóre môžeš práve očakávať prudšie reakcie, ako v reálnom živote, práve preto, že je anonymné 😉

mamulka211
2. dec 2015

@majaxy chodia tu rozni ludia, roznej inteligencie a duchovnej urovne...ked sa nejaka zena spyta, ci moze byt tehotna, lebo mala len tri dni menstruaciu, tehotensky test ma negativny, ale napriek tomu ju bolia prsia...a na dalsi den dalsia takato otazka, a na dalsi dalsia od dalsej osoby, tak trosku inteligentnejsie bytosti to rozculi, rovnako ako tvoj styl pisania a pouzivanie odbornych termitov, prepac, ale je to tak. Musis sa s tym zmierit, nebrat zivot tak tragicky, alebo sa odstahovat niekde mimo civilizaciu, kde ta nebude nikto urazat a ublizovat ti.

majaxy
autor
2. dec 2015

@mamulka211 Ved ano. Bola som nahnevaná a urazená ked som vyztvorila túto diskusiu. Je to diskusné forum, kde každý povie svoj názor, nech je aký chce, dakujem za vaše reakcie, a v podstate aj za tie negatívne ktoré možno privedú človeka k nejakému zamysleniu...