• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predaj kočíka. Ako mám postupovať keď kupujúci býva ďaleko?

21. mája 2016 
@miriamkac no, tak ja zajtra idem na poštu poslať kočik a nemam ho zabaleny v krabici a ani neviem kolko važi, uffff. :cry:
17. sep 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som poslala kočik cez poštu a nemala som zabaleny v krabici, len som musela dať špagat. A stalo ma to len 4 eura, vaha bola 12 kg 270 gr.
18. sep 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nitka dobrý večer a možem sa opýtať akým kurierom ste posielali kočiarik a kolko vas to priblížne stalo.Ďakujem.Pekný večer.
3. dec 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež kočík posielala kurierom zo slovenskej pošty. kurier prišiel až k nám do chodby, kočík som mala zabalený len potravinárskej fólii. a vyšlo ma to na zhruba 10 € aj s poistením.poslala som ho na dobierku.
7. dec 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leniciatko a prosim ta aky je postup - musim ist najprv na postu alebo sa da telefonicky, aby ten kurier prisiel ku mne domov
11. dec 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pošte si vypýtaj číslo na vašeho poštového kuriera. ja som mu obratom zavolala, že mám záujem o jeho služby.
Dohodli sme sa na hodine,on prišiel k nám, ja som mala kočík už pripravený na naloženie, bol omotaný len potravinárskou fóliou.papire som spisovala až s ním v kuchyni :slight_smile: možno to bolo o nejaké euro drahšie, ale nebanujem, nemala som najmenší problém. Takto som predala dva kočíky.

Prajem rýchly a bezproblémový predaj. :slight_smile:
12. dec 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pošte si vypýtaj číslo na vašeho poštového kuriera. ja som mu obratom zavolala, že mám záujem o jeho služby.
Dohodli sme sa na hodine,on prišiel k nám, ja som mala kočík už pripravený na naloženie, bol omotaný len potravinárskou fóliou.papire som spisovala až s ním v kuchyni :slight_smile: možno to bolo o nejaké euro drahšie, ale nebanujem, nemala som najmenší problém. Takto som predala dva kočíky.

Prajem rýchly a bezproblémový predaj. :slight_smile:
@racik presne som skopírovala : Pre odvoz zásielok poštou kontaktujte poštu, do ktorej doručovacieho obvodu patrí vaše odovzdávacie miesto.
12. dec 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leniciatko dik za informacie.. len dufam,ze si to ta pani nerozmyslela, lebo ma 2 negativne hodnotenia, takze urcite musi dopredu zaplatit peniaze... pekny dnik
12. dec 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veľa šťastia.
12. dec 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@racik ahoj, kočík si zdarne predala?
10. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leniciatko Ahojjjj ...nepredala som.. uz bolo tolko zaujemkyn, ale chceli na dobierku a ked som, ze peniaze na ucet .. tak sa neozvali... asi som mala skusit aj na dobierku ...
10. feb 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím Vás a ako je to z poslaním trojkolky z vodiacou tyčou?Dana
13. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoducho si porovnaj cenu prepravy cez Najpreprava.sk
A výber si najlacnejšiu prepravu.
Kurierske-sluzby.sk sú spoľahlivé.
Máš to bez starostí.
1. sep 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlacnejšia kuriérska služba na Slovensku je.
Www.kurierske-sluzby.sk

porovnajte cenu prepravy na www.najpreprava. Sk
1. sep 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako poslem kocik do ceskej republiky,?
10. jún 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
je to na vzájomnej dohode .. napr. sa môžete dohodnuť že vám zaplatí vopred alebo aspoň nejakú čiastku vopred http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/
2. nov 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk
21. máj 2016 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok