Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Predĺženie vlasov - máte skúsenosti? Ktorú metódu zvoliť?

sofi75
6. nov 2019

Ahojte, dievcata, ktore mate predlzene vlasky, ktoru metodu najviac odporucate, aby vlasy netahali, netlacili a spoje neboli velmi viditelne a nenicili sa moc vlasy? Uvazujem nad predlzenim, mam dlhe vlasy, ale chyba im objem a chcela by som ich zahustit. Sem tam si pripnem clip in pas, ale lepsie by bolo mat krasne vlasy vzdy.

ivkazba
6. nov 2019

Ja som mala microring, vlasy som mala nadpojené vyše 3 rokov, teraz idem znova. Hlavne si treba vybrať niekoho kto to robí kvalitne a kto používa kvalitné vlasy.

radolina
6. nov 2019

@sofi75 ako pise ivkazba, nezalezi ani tak od metody ako od toho kto to robi, niekto ma spoje 20mm pomaly a druhy zase 8mm chapes, ja som mala vlasy vzdy na paskoch... a super, paradne drzali, netahali 🙂

lulila098
6. nov 2019

@ivkazba ja som mala pred 10r ale už nikdy viac. Ono tie vlásky boli krásne ale keď som sa rozhodla ze už ich nechcem že moje sú také dlhétak ich mam teraz veľmi suché a zničené a už neviem čo mám používať na vlásky..

ivkazba
6. nov 2019

@lulila098 ja som ich dala dole skoro po 4 rokoch a moje vlasy úplne v pohode. Ale to človek vopred nevie, čo mu to urobí.

veronika1203
6. nov 2019

@sofi75 ja som mala microring som veľmi spokojná. Ale je to individuálne lebo mne kaderníčka povedala, že mám vlasky zdravé a iné kamošky zas nadávali že im to zničilo vlasy.

1gabriela13
6. nov 2019

@sofi75 microring jednoznačne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli