Prehodnoťte ceny v bazáriku

daniela59
28. jan 2018

Dobry den mamicky..chodim sem uz par rockou..predavam, kupujem..ked kupujuca poprosi, ci by sa nedalo este nieco robit s cenou...vzdy sa snazim vyhoviet a znizim cenu ako sa da, obcas prilozim aj nejaky darcek, alebo nejaku vec pribalim a viem, ze urcite potesi..len poslednu dobu bohuzial vidim tu na bazariku nejak velke ceny...neviem ci si bazarik niektore mamicky nepomylili so zarobkovou cinnostou...TOTO JE BAZARIK ..ceny by mali byt prijatelne..su tu mamicky, ktore si nemozu dovolit kupovat veci predrazene..prosim prehodnote svoje ceny na bazariku....dakujem.. Dana

sissy27
28. jan 2018

@daniela59 🙄🙄🙄 každý nech si dá ceny aké uzná za vhodné. A ostatní sa rozhodnú či kúpia alebo nie. Problém vyriešený. Prečo by sa stále malo vychádzať v ústrety len kupujúcim? Čo keď predávajúci je tiež v situácii, kedy potrebuje každý cent a možno na niečo oveľa dôležitejšie, ako potrebuje ušetriť kupujúci?? Neviem kto si, že by si zrovna ty mala diktovať, aké majú byť ceny v bazári a všetci by to mali dodržiavať podľa tvojho nariadenia.

beky1813
28. jan 2018

Jasne, teraz si to tu kazda precita a vstupi si do svedomia 😂

beky1813
28. jan 2018

@sissy27 mne to skor pride ako pokus prezentovat svoj bazar a aka je uzasne lacna a ochotna

misinka0611
28. jan 2018

Ono podľa mňa každý má iný názor na cenu danej veci. Ak niekto chce niečo za menej, snažím sa výjsť v ústrety 🙂 Mne skor pride divne, ze niektoré ženy predávaju vecičky aj po 4 deťoch co podostávali 🙂

katka2602
28. jan 2018

A čo tak sa starat o svoj bazár a svoje ceny? Odkiaľ vieš, za koľko danú vec predávajúca kúpila? Kto si, aby si tu diktovala, že si predávajúce majú zmeniť ceny? Ale jasne vidite v Pepcu vec za 2€ tak je zrazu vec z HM v bazari za 5€ dráha, čo natom,že je to úplne iná kvalita a nákupná cena bola úplne rozdielna,že?! Mimochodom, mne sa tu nezdajú tie ceny vysoké. Stále tu viem kupit peknú vec za dobrý peniaz. Veci nad svoj limit ani nepozerám, načo?!

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fefe123
29. jan 2018

ono, je pravda, že sú tu niektoré ceny uletené.... ale je aj pravda, že ak sa cena niekomu nepozdáva, tak nemusí nakúpiť.... možno by som radšej navrhla adminke, nech vložia do bazáru kolónku na obmedzenie ceny ako na bazoši, aby sa možno maminky s obmedzeným rozpočtom rýchlejšie preklikali k venám pre nich akceptovateľným... 🙂

katka2602
29. jan 2018

@fefe123 veď to máš vo filtry, bazár je nastavený fajn, vieš si zadať značku, farbu, cenové rozpätie.

fefe123
29. jan 2018

@katka2602 filtre sú tam, to viem, nevšimla som si, že aj cenové rozpätie tam je... ďakujem

daniela59
autor
29. jan 2018

@sissy27
ahoj Sissy, nikomu nemam v umysle diktovat alebo predpisovat ceny a ni nijake nariadenia tu nenariadujem...len som napisala, aby niektore mamicky prehodnotili ceny..nic viac ani nic menej...koniec koncov, bol to moj nazor a za tym si stojim🙂

sissy27
29. jan 2018

@daniela59 nuž, možno by si mala začať od seba. Ale to je tiež len môj osobný názor, na ktorý sa nikto nepýtal - presne tak ako na ten tvoj. Proste sa zmier s tým, že každý si môže dať ceny aké sám uzná za vhodné.

blututblu
30. jan 2019

@daniela59 tiez niekedy pozeram ze niektore to prehanaju..aj ja si myslim ze by mali prehodnotit ceny..sak vacsinna veci pouzite a hlavne na miminka...niekedy je lepsie ist do pepca..nehovorim ze vsetky ale len niektore.

omg721
12. nov 2019

@daniela59 ja zbožňujem hlavne to, ak niektorá predáva papierové tašky ako Chanel a podobne za 5€. Stužka Chanel vhodná ako dekorácia za 5€. A podobne časti z lega a rôzne somariny ako flasticka z voňavky burberry (prázdna) za 3€ vhodná ako dekorácia 😂😂😂 toto má vždy najviac akože dostane

saxana000
27. aug 2020

@omg721 Presne a najlepsie take ze ma dierku ma flaky ale na dvor do skolky dobre za euro za dve za tri mne je na grc co su zeny schopne predat.by som sa hanbila jak pes to fakt v tom pustia deti von?ja by som to neprezila keby poslem malu do skolky rano s flakom alebo dierkou.. Ja predavam len co vyzera jak nove a potom nosim tie viac obnosene veci do azylaku a nikdy som tam nedala nic flakate ani derave..ani zadarmo nie to peniaze pytat este Kristepane...!