Pridajte sa k detoxu

monika311
28. nov 2016

Ahojte,chcem skusit detox s Neera sirupom.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal nech som neni sama ,aby sme sa podporovali ...predsa viacerym nam to pojde lahsie.Ak mate niekto skusenost s tymto detoxom mozete mi aj poradit,opisat co ma caka. 😎 😝 😅

wikisara
28. nov 2016

V čom prosím ťa spočíva ten detox??

marosinecko
28. nov 2016

Poradil ti ho niekto ? Ci si sa sama rozhodla vyskusat?

monika311
autor
29. nov 2016

Citala som o tom a aj v mojom okoli taky detox dve drzali a aj schudli.Jedna to drzala 3dni druha vydrzala 8 dni.Nejde len o chudnutie,ma sa zlepsit plet budes mat viac energie ...je to javorovy sirup da sa kupit v Madal Bal stoji na tri dni cca 20€ nic sa nepapa kazde tri hodiny sa zarobi tento sirup.Ale ak ma niekto ine skusenosti tak sem s nimi 😉

marosinecko
29. nov 2016

Ja som mala kolegynu ktora bola nakomto niecom ale asi mesiac,a pochudla ale praveze do tvare zostarla. A ked zacala normalne zase jest tak pribrala viac. Keby nekojim tak do toho s tebou idem.

norikaro
29. nov 2016

Fuha baby ja by som aj isla do toho, len sa bojim ci by som to vydrzala, ked ja tak rada prezuvam a papam. Neviem si predstavit ze by som 3 dni nic nejedla:/

alaguema
29. nov 2016

@monika311 a prečo nie...Už sa nejakú dobu chystám na detox, alebo pôst. Pridávam sa k tebe 🙂 Držala som už rôzne kúry, robím aj pravidelné pôsty, vrátane tejto a pohodička. Dala som 7 dní a cítila som sa fantasticky. Chudnutie neriešim, takže neviem, nevážila som sa, ale za týždeň ide o vylúčenie nadbytočných tekutín a úplné vyprázdnenie čriev, nie o skutočné chudnutie, pokiaľ to teda nebudeš držať dlhšiu dobu.

monika311
autor
29. nov 2016

@norikaro ja som na tom podobne tiez rada ,,prezuvam" 😀 ale potrebujem dat dole aspon 10 kg zacnem aspon 3-dnovym detoxom a potom budem pokracovat v pravidelnom jedeni a zmensim porcie,lebo uz sa nemozem na seba divat 😕
@alaguema toto je moj prvy detox tak dufam,ze to vydrzim ...a kedy zaciname ?ja by som navrhovala v piatok,hmmm?

alaguema
29. nov 2016

@monika311 Ja som v štýle ak, tak hneď 😉 Takže ja zajtra. A rada ťa podporím podržím, keby si mala dojem, že to nevydržíš. Ale tri dni sú v pohode, uvidíš.

monika311
autor
29. nov 2016

Dobre tak ja zacnem v piatok.

majka68
30. nov 2016

@monika311 ...ok detox ano ,ale s Nereou? Ok aj to schvalujem,ale ako nahle nabehneš na normalnu stravu vaha pojde hore.....doporučujem skor detox jednodnovy a zarad si ho raz do tyždňa,jedz len ovocie iba rano potom zeleninku,okrem zemiakov,kludne si urob zeleninovu polievku bez zapražky a vypi aspon 3l čistej vody,sprav si tento den rozne zel.šalaty.......takto pomaly a postupne pojde vaha dolu,samozrejme popri tom treba upravit jedalnicek,ak chces viem poradit sposoby......a radšej si pri detoxe zvol aloe veru ako Nereu .....ta naozaj detoxikuje telo,aj čisti hlavne pečeň,obličky a čreva .......🙂

monika311
autor
30. nov 2016

@majka68 praveze co som citala tak neera je cisto na prirodnej baze.Je mi jasne,ze ked nabehnem na normalnu stravu,tak priberem preto chcem ten detox drzat maximalne 3dni aj to neviem ci vydrzim 😒 no budem sa snazit.Mam mat vraj viac energie a vraj sa mi ma upravit pletZiadny detox som este neskusala.Aky je to detox s aloe vera?Ty si taky vyskusala?...

majka68
30. nov 2016

Ano mam skusenu Nereu aj Aloe vera......pisala som ti mam len jednodnovy detox ,kazdy tyzden,mas rozpisane v prvej sprave a aloe vera je na mesiac netreba pri nej nejest a drzat detox,ona popri stravovani cisti telo,len treba dodrzat urcite principi,nejest sladkosti,vyprazane jedla,obmedzit muku a sacharidy......pitim alojky sa precisti hlavne pecen.....ak das nereu ok, len tri dni vydrzat bez jedla je dost tazke musis popri tom vypit hektolitre vody

monika311
autor
30. nov 2016

Da sa s aloe schudnut?Kde ju kupim?

majka68
30. nov 2016

Pisem IP

monika311
autor
3. dec 2016

@alaguema ahoj aj si zacala s detoxom?Ja zacinam dnes som zvedava ci to vydrzim

norikaro
19. dec 2016

@monika311 to mas dobry plan, ako ja sa este na seba pozeram ale tiez su tam nejake nedostatky ktore by som rada odstranila. Uz si si aj spravila ten detox?

monika311
autor
20. dec 2016

@norikaro nevydrzala som ten detox bolo mi zle.Ale zacala som cvicit (doma) a pravidelne sa stravovat.A ty si dodrzala detox?

johanatracova
25. máj 2020

Začína niekto s detoxom? Pridajte sa, pôjde nám to ľahšie...

majka68
25. máj 2020

zacala som dnešným dňom

johanatracova
26. máj 2020

majka68 - ja začínam od soboty...

majka68
26. máj 2020

@johanatracova len ja mám svoj vlastný detox ,nepoužívam tento tu

majaxy
12. jún 2020

Ahojte ja začínam v nedeľu 9 dňový detox, čiže iný ako tento. Po skončení pridám výsledky