Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

martina05
1. feb 2010

Ahojte, Jankako ... držím palčeky aby sa Vám už až do konca tehu darilo ...
My sme konečne kúpili kočík, tak sa z toho vytešujeme .... Naša malá bola včera akčná, kopala, mrvila sa ... dnes je kľudná ... dúfam, že je to ok...
Jani ozaj a aké mená máte v hre momentálne??

martina05
1. feb 2010

A toto je náš kočík - ten na mieste č. 4 - karamelovo hnedý
http://www.gesslein.de/top5.htm
a typ F6
http://www.gesslein.de/kinderwagen-f6.htm

Lilix, držím palčeky nech tam tie tt ostanú - posielam špeci dávku TTTTTTTTTTTTT

jankako
1. feb 2010

martinka ja dúfam že už bude len dobre,aj ked sa dobre necítim...
Pozerala som kočik...pekny,len ja by som asi radšej s vaničkou chcela..my ešte nemame a neviem ani aky kupiť..ťažke..
V hre sú mená resp.meno Vaneska...Vybral muž,tak nech má...ked to už teda nie je ten chlapec..

reivka
1. feb 2010

ahojte, lilix už je lepšie?

reivka
1. feb 2010

lilix môžeš sa mi mrknúť do albumu

shandy
1. feb 2010

reiv to je tehu test? 😅 😅 😅

shandy
1. feb 2010

lili chudiatok, nech to to teda co najskor prejde...a dufam, ze mrcha nedorazi 😠

jankako
1. feb 2010

ale ale tu je niekto naozaj tehotny???reivka 🙂

janula_nz
1. feb 2010

reivka mozeme uz gratulovat? 🙂

radkatom
1. feb 2010

Kolienko!!! Myslim na Teba 🙂)). Drzte sa!!!

reivka
1. feb 2010

shandy ano 😉 dievčatá nechápem ako sa to mohlo stať, ale asi ano 😅

shandy
1. feb 2010

reiv huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, velke gratulacie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
psst, nech to dobre dopadne. tfuj, tfuj a tfuj.
😀 😀 😀 reiv a grafik si nerobila?

reivka
1. feb 2010

dakujeeeem shandy 😵 no ja som si robila ale asi neskoro lebo ho nechápem 😕 no kedy som mohla mať ovulku? http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

shandy
1. feb 2010

😀 😀 😀 reiv, tak z toho teda fakt sa neda dokopy nic vycitat 😀 😀
no neva, ved hlavne, ze to vyslo, nie? 😉 super 😵 😵 😵

reivka
1. feb 2010

ano 🙂 ved sa teším, len ten graf je divný a tá teplota nízka, no nevadí

shandy
1. feb 2010

si mavala vyssie? no toto...

reivka
1. feb 2010

no ja som myslela že ked som mala takú nízku ako 36,4 tak to bola ovulácia, ale asi nie

shandy
1. feb 2010

ja by som tipla skor tu 36.5 ze to bola ovulka 🙂

shandy
1. feb 2010

no tazko povedat, tak ale hlavny je vysledok 😉 🙂

reivka
1. feb 2010

😀 no a tu je ten háčik, snaženie bolo len 7., 8. a 9.DC tak teraz sa z toho vysomár

shandy
1. feb 2010

ty jo, reiv, vy mate akych bojovnikov 😀 😀 😀 , tak potom bola asi aj skor ta ovu 😀

reivka
1. feb 2010

😀 hehe shandy 😀

jarulai
1. feb 2010

ahojte babulky 🙂
tak som tu zase po dlhsom case 😀
a co nevidim - mame dalsiu tehulku 😵 reiv ticha ale uprimna gratulacia 😵 😵 😵 nech vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵

a ostatne co - co mate nove?

reivka
1. feb 2010

dakujem 🙂

radkatom
1. feb 2010

Jjeeeeeeeej reivka Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 Tesim sa s Tebou... Opatruj sa.

monkri
1. feb 2010

reivka gratulujem aj ja 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
2. feb 2010

dobre rano, ahojte.
reivkaaaa huraaaaaaa, take dobre spravicky. 😅 😅 ale skoda, ze sa k tebe nepridam 😔
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
kuk graf. reiv mas aj nejake priznaky?
kolienko zatial sms neposlala, tak neviem ci zabudla, alebo nevladze, alebo este neporodila..
ale do rana sa mi snivalo, ze som bola na cisarskom reze, ze to nebolo az take hrozne. a mala som nadherne babatko.
😀

martina05
2. feb 2010

Ahojte, reiv - drž sa, gratulujem a nech to všetko dobre dopadne ......

Lilix, keď sa pýtaš na príznaky - ja som napr. nemala žiadne, dokonca som ani testovať nechcela ... a to som si myslela, že hneď začnem zvracať 😀 😀 😀 . Ono to prišlo až neskôr - napr. u mňa 2-3 mesiac ...V 2. mesiaci som mala jedine citlivejšie prsia a to bolo všetko ...

lilix
autor
2. feb 2010

vazne mata? tak este malinkata nadej je.. a citila si sa na mrchu?

martina05
2. feb 2010

lilix, neviem možno tými prsami ale ja som nikdy nemala pred MS nejaké bolesti alebo podobne, nikdy som nemala ani tucha kedy príde a rovnako mi nikdy nebývalo zle počas MS .... Ono niekedy je to fajn a niekedy nie ...

Pozri, nádej je vždy... veď mne tehu na sone potvrdili až 14.8. a dovtedy to boli len testy a švihnutý lekár, ktorý tvrdil, že "tam nič nevidím - že tam asi nič neni"... A keď to aj nevyjde tento mesiac vyjde to na budúce, práve vtedy keď to budeš najmenej čakať a a najmenej sa na to sústrediť - ono je to ťažké ale chce to super dovolenku oddych .... aj nám sa drobček zadaril v lete v Tatrách 😀 😀
Isté je že som si "to"predstavovala úplne inak, že to budem cítiť, zmení sa mi chuť, bude mi nevoľno ... a nič ... až neskôr, keď som už mala tehu knižku - len neviem, či som si niektoré veci potom jednoducho nevsugerovala 🙂 🙂 🙂