• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priletí k nám bocian. Pridajte sa

14. júna 2010 
:grinning: :grinning: asi...dobra vec inak... :wink:
28. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sakur to je perfekneeeee. aka je kraasna. juuuj a sikovna. :sweat_smile:
28. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeej tak to je ake super, ze ma upozornilo, ze ste tu. Dufam, ze sa to tu trosku rozbehne, ked nam uz pani bakalarova dostatnicovala :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes je super pocko. Som sa tesila, ze pojdeme cez vikend na chalupu ale vraj ma zasa prsat :angry: My sa tam snad nikdy nedostaneme... Bud prsi alebo je zima alebo ma Filipko trapenia so zubkami... :angry: :angry: :angry: Ja chcem ist na chalupuuuuuuuuuuuuuuuuuu
28. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sakur aka je mala sikupka. To je uzasne. My sa plazime len dozadu :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sikupka ale sikulka :slight_smile:
28. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steeeeeeeeeeeeeeeee
mam pouzit zavinac???????
28. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilix, @sakura77, za chvilocku sa Filipko zobudi a padim :frowning2:
28. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@lilix, dodatocne gratulujem ku statniciam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sakura, to video je super :dizzy_face:

@radkatom, to ma Filipko uz 8 mesiacov :fearful: ale to letiiiiii

vsetkym vam prajem krásny vikendik :wink:
28. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilix tak tak,dobre to vymysleli s tým @, a ako si ta najdem na fb??
28. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,celkovo na konika sa dostavam coraz menej,moj aktivista mi robi program ako sa patrí :slight_smile: ,a aktualne hlasim 8640 gr a 71,5 cm :slight_smile:
28. máj 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ betyna8 @radkatom @jarulai chodim sem pomenej. momentalne je robota okolo domu a steniatok :slight_smile:
29. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prepáčte ale dlhšie som tu nebola vydím že mám čo dohánať aby som všetko prečítala :wink:
@lilix aj ja sa dodatočne pridávam ku gratulácii :slight_smile:
29. máj 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no @lilix,mna nejak slabo spomínaš s tou medzerou :grinning: ,havulkovia krásučky :slight_smile:
30. máj 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@betyna8 prepac. ja trdlo. hlavne nezbeni su. uz aby boli prec, vsetko nicia. moje kvetyyyyyyy
@monkri dakujem
30. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky llilix,gratulujem...si šikulka..a aku krásnu fotku máš...fííííha.
moj poklad ide v pondelok na kontrolu s tymi očkami.už by to malo byť ok..aj ked nejako velmi jej slzavie to lave očko..ved uvidim zajtra.zajtra ma čaká aj gyndoš..som zvedava čo povie..
30. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježíííš teraz som prečítala že to nie si ty :grinning:
30. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a inak ako sa TI dari v liečbe???
30. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liecba?? je to fajn..
31. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stručná si lilix :grinning: .myslim že čoskoro prinesie vytužene ovocie,ako sa vravi..
tu je pár fotiek malej nezbedničky..na tej poslednej vidno ako jej nechuti flaška :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankako malinka ju krasnucka :dizzy_face: :dizzy_face: a papate umele,ci sa kojite ,ked vidim flasku? a poslucha babo?
2. jún 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len som sem nakukla... a čo to vidím LIlix má nevé foto a je po štátniciach - tak gratulujem !!!!!!!!!!!
my pomaličky priberáme kojíme sa , Vanda už hovorí Gaga Gugu a všetko dočahuje .... no jednoducho užívame si to !!!!
Čo je tu nové ???
2. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura malú kojim..flaškou som skúšala zahnať štikutku/čajikom/..no nechce flašu,a nechce ani dudu..maska jedna.už je to fajn.začiatky boli ťažke..už si to užívam....
2. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak fajn...no,zaciatky su vzdy tazke..ale stoji to za to :wink:
2. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.
@martina05 dakujem.
foto malej vanesky, krasna ano inak
2. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznáte niekto nemocnicu v Starej ľubochne mam ist tam na testi ohladne štítnej zlazi kôli tehotenstvu
3. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankako Vaneska je krásnučka a som rada,že ste si to konečne začali užívať :slight_smile:
monkri,tak držím palec :wink:
4. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkri ja nie, tiez ti drzim paste, aby bolo dobre.
4. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....dlho som tu nebola...
čo nové? čítam, ze matka to ma uz tiez za sebou, janka ko tak isto...aký bol pôrod?
lilix a ty čo nové? o akej liečbe to tu hovoríte???mam vela znamych, ktorým sa nedarí, tak by som mozno odporučila...

my sa mame dobre. malý ma uz 4 mesiace a je valibučik...skoro 8 kg...berie sa uz na nohy a musíme kupit sport. kočík uz teraz, lebo nechce byt vo vaničke. na prechádzky chodím s vajíčkom. Synko je velmi zvedavý a musí všetko vidiet.práve dnes som objednala Xlander...a čítam, ze betyna a janka ma tiez. ako ste s ním spokojné??
4. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. jún 2010 o 07:30 • babika0
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok