Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
5. jún 2010

ahojte. ked ma tu tak spominate, tak sa ozyvam 🙂

babika no u nas je to takto. stahovali sme sa v maji, tak bolo roboty okolo toho. a ked sme sa ako tak uz poukladali a zvykli, zas prisli povodne, tak zas bola robota s tym. a pri detoch sa moc neda ist na net, tak som tu malo. obcas vas aj precitam ale nepisem. slubujem, ze sa polepsim 😉

janula_nz
6. jún 2010

vidim, ze odvcera tu nikto nebol. kde sa tulate? 😕 teraz, ked mam cas , nikto tu nie je

lilix
autor
6. jún 2010

taaak ja som tu. ahoj janula. kolko mas teraz deti?

betyna8
6. jún 2010

ahojte
sakur, trocha oneskorene reagujem,ale Sofi je parádny lezun 🙂 ,aj ja sa teším na toto obdobie....
kolienko, ja som s x-landelor spokojná,len mi vadilo,že nepruží a nedá sa prehodit rúčka,inak je superský.Dobre sa s nim chodi a ovláda sa vdaka predným koliesam fajn.Ale ak si si objednala myslím,že ten je už vylepšený. inak,hod sem dajaku fotečku drobca,nech sa pokochám 🙂
janul,no pis...

sakura77
7. jún 2010

@betyna8,sak to uz za chvilu 🙂 😉 x-landery su fajn,ale nezmestim do auta 😅 😅 tie nove sa mi pacia veru...

betyna8
7. jún 2010

@sakura77 tak, o chvílu sa k tomu dopracujeme,veď pomaly máme polrok za sebou,veľmi to letí. My musime zhadzovat z kocika jedno koleso,ked ho chceme natrepat do našej fiestičky,ale inak pohoda 🙂

sakura77
8. jún 2010

@betyna ,no,prave ze aj ja mam "fiesticku " 😅 takze vyber bol dost obmedzeny a kedze ja vela chodim autom,tak som chcela take aby som nemusela moc rozmontovavat 🙂

betyna8
8. jún 2010

no vidíš,inak to koliesko sa velmi jednoducho zhadzuje,ale jasne že je jednoduchsie nerozoberat nic

sakura77
8. jún 2010

no prave,hlavne ked je tak fajn naprsane a zablatene 😀

laxity
8. jún 2010

@lilix ahoj, spomínaš, že ti vymazali foto, veď sa nečuduj...keď si si skopírovala osobu, ktorá ani nie si ty 😕 ...to sa nerobí 😒

janula_nz
8. jún 2010

ahojte.

lilix si tu? 😉

lilix
autor
8. jún 2010

som tu, no ale teraz uz naschval davam ludi, co nie som ja.. 😝

sincerity
9. jún 2010

citujem lilix.... "dali nam prec foto. no toto? nech si trhnu. ..." - spominas zle pravidla... admini nevedia, ze si fotku ukradla niekomu inemu....
citujem lilix ... "to nie som ja na foto, to len preto lebo mi to stale mazu, a chcem im robit nervy " - arogancia...
ukradnut fotku nejakej inej osobe je vrchol drzosti
pisem len preto, ze tebe by som neverila ani nos medzi ocami....

laxity
9. jún 2010

@sincerity 😀 😀 😀

lilix
autor
10. jún 2010

@sincerity, a co ty vies aku som tam mala na zaciatku foto? ved to bolo uz davno, az potom som si tam dala foto niekoho ineho. z trucu.. lebo mi vymazali moju.
ved povedzte baby co ma tu poznate @betyna @sakura77 @kolienko @jankako @jarulai @shandy @janula_nz
aku som tam mala foto a dali prec?? ved aj shandy dali foto prec a bola na nej ona..
sincerity a co ma ty sudis, ked ma nepoznas?
@laxity ? a co sem vobec lezete do tejto temy, ked sem neprispievate? sudit cloveka na to by vas bolo.. urobila som vam nieco, z coho usudzujes, ze sa mi neda varit?
vy asi nemate doma co robit, ze tu spehujete cudzich ludi a potom zrejme donasate adminom aby robili poriadky.. ubohe !!!
koli takym ludom ako vy uz sem vobec nemam chut chodit!! vy* se* rte si oko! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lilix
autor
10. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 a nech mi aj zrusia nick mam na haku ! 😝 😝 kludne ma zase bonznite 😝

sincerity
10. jún 2010

@lilix ... myslim, ze tvoj prispevok hovori za vsetko.... a ludia si utvoria o tebe obraz.
To do ktorej temy chodim a prispievam je moja vec.
toto forum ma nejake pravidla, a pokial sem chces chodit, mala by si ich dodrziavat.
podla viacerych tvojich prispevkov sudim, ze doma nemas skor robit co ty a nie ja....

sincerity
10. jún 2010

@lilix a este jedna vec... tvoje spravanie /prispevky/ a aktualna fotografia vobec nekoresponduju s tvojim krestanskym fotoblogom.....

lilix
autor
10. jún 2010

ako ty povies 😀

shandy
10. jún 2010

lilix ma pravdu, je tu kopec bab, co nemaju fotky podla pravidiel, ale nemyslim si, ze to je na tomto fore to podstatne, aby baby zverejnovali svoje fotky. nie kazdy ma chut sa tu verejne vycapit, ak to moze citat hocikto, kto danu osobu pozna. a nie kazdy ma chut potom verejne vykecavat o hlienoch, intenzite MS, frekvencii sexu a podobnych veciach, ak je prinuteny davat tam svoju fotografiu. a neviem co tu riesite nejake kradnutie fotografii, x fotiek je volne dostupnych na internete, takze to nie je ziadna kradez, takze laxity a sincertity co ste vy? nejaka tajna posudkova moralna komisia na koni? karate ju ako male decko, zacina to tu byt fakt trapne....tieto nove "kvazipravidla"...

shandy
10. jún 2010

sincerity chod otravovat a sudit niekoho ineho dobre?

sincerity
10. jún 2010

@shandy .... tu islo o to, ze lilix fotku ukradla a vydavala sa za osobu na fotografii...

lilix
autor
10. jún 2010

@sincerity pozor ja som sa za tu babu nikdy nevydavala!!

shandy
10. jún 2010

dievcence neviem ako to bolo, ale je to vasa vec, tak si to rieste interne....do tejto temy to nepatri...

sakura77
10. jún 2010

juuj,baby to co je toto zas...mne sa tiez nepaci,ked niekto pride z cista jasna do nejakej temy uplne mimo vyryvat..to je uplne trapne teda...
a veru,baby mali original svoje fotky a vymazali ich,aj viackrat,tak to by uz aj mna dozralo...takze co o tom prd viete ,chodte smirovat niekam inam..tu su baby ktore potrebuju podporit a nie ich vytacat s blbostami... 😝

a teraz do mnaaaaaaaaaaaaaaa
😀 😀 😉

lilix
autor
10. jún 2010

dakujem sakurka.

betyna8
10. jún 2010

ty brdo,tu sa to tu ale rozohnilo 😀
dievčatá sincerity a laxity, my si tu s babami píšeme už veľmi dlho a ja iste nehodnotím človeka podľa toho akú fotku si tam dá.Veď x z nás ma rôzné "ukradnute" fotky po albumoch idolov, výbavičiek a podobe.A odkial ste si iste,že polovica užívateliek tam nemá cudzie fotky,možno aj vaše kamatátky.......
joj babule z našej témičky,asi si založíme sukromnu temičku,my sa poznáme už dlho a vobec nepochybujem,že ma lilix nos medzi očami vlastný a taký ako jej narástol 😀 😀 😀

betyna8
10. jún 2010

@sincerity,a profilova fotka je vôbec tvoja,ked je už o tom reč???

lilix
autor
10. jún 2010

dakujem @betyna8 vy ste moje zlate babulky a to s tou sukromnou temou je super napad. ! 😅
tuto temu som zalozila preto, aby tu neboli hadky, a doteraz ani neboli.. kym ste vy dve sem neprisli vyrivat.
a ked si dam dalsiu foto, odkial @laxity a @sincerity budete vediet, ze som to naozaj ja, aby ste boli spokojne???
ani adminky si to nemozu overit. ja vobec nechapem co tym chceli dosiahnut

betyna8
10. jún 2010

no lilix,nie všetky pravidla sa nam zdaju jasne,ale dovody asi vedia prave adminky 😕