Pripomienky k novému fóru od 2018

libawet
19. jan 2018

Hľadala som, kde sa môžem vyjadriť k vášmu novému vzhľadu fóra. Nič som nenašla, vyzerá to tak, že sa asi vyjadriť ani nemôžeme, tak som si dovolila založiť túto tému, pretože pár výhrad mám. Možno pomôže k celk. zlepšeniu, možno nie.
1. Pridaná reakcia k téme sa nedá už spätne po zadaní opraviť. Prečo?
2. Zmizla ikonka internej pošty pri reakciách. Prečo?
3. Zmizlo rozdelenie tém na najnovšie a staré. Malo to svoj význam.
4. Ak sa konečne "prerolujem" k danej téme, kde som na niečo odpovedala, znovu ma vráti na začiatok tém a musím sa zasa prácne "prerolovávať "k danej téme.
( to je asi tak z mojej strany všetko, neviem, či ostatní ste so vzhľadom spokojní alebo nie, ak nie, tak sa vyjadrite, možno to adminom MK pomôže...)

katrinka8
25. jan 2018

@sisaka - vraj existuje nejaká paródia na koňa, volá sa to vraj ružový klokan, či tak nejak 😂 Vidíte, musíme pozrieť, čo to je (a či to fakt existuje) ..

jamabe
25. jan 2018

@katrinka8 nenašla som.. škoda, mohla to byť sranda... 😎

sisaka
25. jan 2018

@katrinka8 klokan nikde, pôjdem asi obzrieť tu rodinka.sk

katrinka8
26. jan 2018

@jamabe
@sisaka - baby, mne to vyskočilo na FB stránke Kristíny Farkašovej - mala tam takú fotku, a tam to bolo načítané na tablete (nie jej, niekoho iného - bolo tam viac ľudí na tej foto), mohla to byť ozaj riadna sranda 😂

libawet
autor
29. jan 2018

@vroni práveže reklama veľmi dobre sype.

modrykonik
29. jan 2018

Ďakujeme za štavnatú spätnú väzbu. Táákže, neschopných IT-čkarov sme vyhodili, manažéri visia na klinci 🙂

Teraz vážne - môže byť, že v novom fóre, tak ako to u nových vecí býva, sú nedostatky na ktoré sme zatial neprišli. Je dôležité dať nám o nich vedieť, a to tu: https://www.modrykonik.sk/help/#new-forum Rýchlo sa dostanú ku kompetentým. Mnoho nedostatkov sme už takto opravili.

Rovnako je pravdepodobné, že niektoré veci nefungujú tak, ako ste na ne boli zvyknuté. Fórum už zrejme nebude presne tým, čím bývalo, no je to preto, lebo chceme aby bolo lepšie! Postupne.

Ozaj. Viete, že k tomu môžte prispieť? Ktorá z vás to skúsi robiť lepšie ako my? Vážne, vážne vážne.

Porozmýšlaj a vyber si tému ktorá ťa zaujíma, ktorou žiješ. Mohla by si ju skúsiť moderovať (podľa seba). Stačí nám len dať vedieť tu https://www.modrykonik.sk/help/#forum-wannabe-mod

Čo ty na to?

ukulela
30. jan 2018

@modrykonik len na okraj - aj vy sami musite vidiet, ako sa znizil pocet prispevkov v temach. niektore temy som si rada iba precitala. takto sa ku mne nedostanu, lebo ich nevidim, ze su aktivne. skratka chyba zoznam tem, kde sa diskutuje. tych 10 (ci kolko) na uvodnej stranke je malo.
napr, ked nechcem zalozit novu temu, ale prispet do starej (s rovnakou otazkou) tak to zaregistruju len tie nicky, ktore uz do temy prispevali, v tom uvodnom zozname sa to rychlo prepadne dolu a uz mi nikto nemusi poradit ...

kaja73
30. jan 2018

@ukulela no odkedy je tato zmena, myslim, ze ani nebola tema ktora by mala viac ako 2 strany...a aj tie 2 strany su velmi zriedkavo..zvacsa 5-10 prispevkov ,niekdy ani to a tema hasne..to musi fakt vidiet kazdy kto je aspon trochu vsimavy.

vroni
30. jan 2018

@modrykonik, fajn, sarkazmus mate zvladnuty. Tak mierny potlesk za reakciu.
A teraz vazne ja: Forum, ktore zobrazuje temy len a vyhradne podla datumu vytvorenia, pri ich otvarani sa vracia vzdy a nemenne na prvu stranku a necha zive diskusie prepadat do utrob internetu nie je "novym" ani "inovativnym" krokom, to je hruby slap vedla. Nejde o to, na co sme boli zvyknute a na co si mozno zvykneme. Ide o to, ze ak mam (napriklad) 20 minut rolovat medzi identickymi novymi otazkami 23 stran, aby som sa dostala tam, kam chcem, potom sa preklikavala na poslednu stranu a tak pri kazdej teme nanovo, je to forum, na ktore nemam cas, chut a ani nervy. Tak isto je nezmysel, aby som preventivne hviezdickovala kazdu temu, ktora sa mozno rozvinie do diskusie a mohla by ma zaujimat, to budem mat po troch dnoch rovnakych x stran hviezdickovych tem, v ktorych v polovici skapal pes a ja zase musim preklikavat. Ked uz mate nutkavu potrebu cosi inovovat, preco nemozu byt inovacie prinosom? Zoradovat prispevky podla najnovsej aktualizacie a nie podla datumu zadania povazujem za uplny zaklad existencie funkcneho fora. Zvysok je len umele nahananie tem bez odpovedi (resp. s minimom odpovedi). Na to, aby som videla, ze je nieco urobene zle to este nemusim vediet urobit lepsie (oh ano, vazne) A tato uprava fora nie je zla...., je horsia nez priserna. Autor tohto napadu by mal ist na dlhu a regeneracnu dovolenku. Mozno to myslel dobre, ale vieme, kam vedu cesty dlazdene dobrymi umyslami.....
Ale myslienku mat moderatorov tem povazujem za pozitivnu. Fakt.

1andrea111
30. jan 2018

k tomu rolovaniu po stranách, keď kliknete na stranu, môžete zadať číslo strany na ktorú chcete ísť.

vroni
30. jan 2018

@1andrea111, no, super. A kolkokrat potrebujes citat prispevky z prvej strany v 900 stranovej diskusii?

1andrea111
30. jan 2018

@vroni však ja nehovorím že je to dobre, jasné že tá úroveň klesla, za chvíľu nebude nik na forum chodiť, len ak niekto nevie, tak sa to tak dá

vroni
30. jan 2018

@1andrea111, da, ja len ze to nepatri k tym ospevovanym novinkam ale to funguje uz davnejsie 😉