Privyrobenie si. Rady

lauralaplant
23. sep 2011

Prosím pomoc.

Dala som si inzerát, že v rámci privyrobenia si, by som niekomu pomohla v domácnosti atď.

Volal mi chlapík, že by potreboval 1x do týždňa upratať 2izbák.

Ak s tým niekto máte skúsenosti ( robíte to, alebo si vy niekoho platíte), mala by som pár otázok:

1.Čo všetko asi také jednotýždňové upratovanie by malo zahŕňať? 🙂

2.Hovorí, že on tam cez víkendy nebude, potrebuje to v sobotu upratať, nechá mi kľúče...trošku mám obavy, predsa len, pustí si cudzieho človeka do bytu...alebo sa stane nejaký prúser a obviní z toho mňa.

3. Koľko asi tak pýtať za odvedenú prácu (Žilinský kraj -2izbák)....pýtať si za vykonanú prácu, alebo na hodinu?

4.Dohodli ste sa len ústne, alebo aj nejaké papierovačky?

Moc mi pomôžete vašimi radami, postrehmi...Ď.

janett310
10. júl 2015

Pisem ohladne refundo prace (smile emotikon) Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam) (smile emotikon) za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete (smile emotikon) mne uz poslali 200 € na ucet takze overene (smile emotikon)
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130

moni133
11. júl 2015

Hľadáte privyrobenie ktoré Vás bude baviť? .. zaberie málo času, a pomôže Vám ušetriť aj v domácnosti ? 🙂 Skvelé darčeky, akcie, kariérny postup . Vystúpte na prvý schodík na ceste k svojím snom .Viac info u mňa v správe 🙂

gazah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emka304
27. aug 2015

@monuska74 Dobrý deň o čo sa jedná ?

luanas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peta18ha
19. nov 2015
peta18ha
19. nov 2015

A betterware je tiez moznost,minimalne nakupite so zlavou,ved cistiace prostriedky aj tak pouzivame vsetky

moni133
25. nov 2015

Ponúkam možnosť privyrobenia s rozbiehajúcou sa firmou, ktorá ponúka výrobky prevažne zo Slovenska a Česka. Ide o prírodnú kozmetiku značky Topvet - - kokosový olej, bambucké maslá, Tea tree oil, olejčeky, konopnú kozmetiku, granátové jablka, pleťové krémy, manuka, detská kozmetika, Alpské masážne mlieka parfumy, kávu a čaje s ganodermou a veľa iného.
REGISTRÁCIA ZDARMA ! . Môžete nakupovať zo zľavou a do 36%, alebo aj vyhľadávať nových obchodných partnerov a tvoriť si tak svoj pasívny príjem .
Viac info u mňa v správe.

moni133
27. nov 2015

ahojte, chceli by ste si z pohodlia domova privyrobiť jednoduchou prácou, popri materskej, práci, alebo vo svojom voľnom čase nejaké to euro navyše, napríklad 50, 100, šikovnejší 500 a viac eur ? Pracovať môžete aj cez internet z domu. Žiadne vklady ani záväzky. Platí pre SR aj ČR. Je to novšia spoločnosť, máte šancu stáť úplne na začiatku a vytvoriť si slušný pasívny príjem . Pre viac info poprosím písať súkromne správy.

silvia_z
7. mar 2016

zhanam upratovanie v PRESOVE cca na 4-5 hodín 1x v tyzdni, dlhodobo. Najlepsie cez tyzden doobedu,resp. kym nepridu deti zo skoly 🙂 Moze mi niekto posunut nejaky kontakt? dakujem vopred!

some
16. apr 2016
Používateľ some je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od some.
tweety22
20. máj 2016

Ahojte, hladam spolahlivu slecnu alebo pani na zehlenie 1x v tyzdni, ziadne kosele, skor bezne veci na nosenie, tricka, rifle, detske veci - najlepsie BA RUZINOV, pre blizsie info prosim sms 0907 816 717

rak29
8. jún 2016

Ahojte, hľadám si prácu - upratovanie rodinného domu alebo bytu v Prešove. V prípade záujmu ma, prosím, kontaktujte. Ďakujem. 🙂

rak29
8. jún 2016

@silvia_z je to ešte aktuálne?

luanas
8. jún 2016

Som mamička na materskej dovolenke a privyrábam si z pohodlia domova. Sama si určujem kedy a koľko budem pracovať, práca sa prispôsobuje mne a nie ja jej. Takže mám čas na rodinu a viem, že keď budem šikovná tak sa po skončení materskej vôbec nemusím vrátiť do práce, pretože už teraz si budujem biznis, ktorý ma po materskej uživí.
Ak aj ty chceš mať istotu po materskej napíš mi správu rada ti všetko vysvetlím.
Práca je vhodná nie len pre mamičky na materskej, ale pre všetky žienky, ktoré si chcú niečo privyrobiť.

silvia_z
10. jún 2016

@rak29 uz nie. sorry.

ademi
12. aug 2016

babeny ja som skusila citanie reklam cize klikacka.pred tam som to nechcela vyskusat no kamoska ma nahovorila.na nete som aj tak skoro stale vecer a vyskusala som ich viac ale tieto dve su pre mna top.
http://www.moneymail.cz/registrace?afil=1205a2c...

http://www.reklamnymail.sk/ref/6233
nie je to daka horibilna velka suma ale potesi a pomoze. 🙂 a vela krat dosli reklamy ktore som aj vyuzila. 🙂

magdalend
15. aug 2016
magdalend
15. aug 2016

@luanas ahoj, vies mi povedat o co konkretne ide? Dakujem velmi pekne ☺

vikis5
16. aug 2016

zdravim vás, ja som tiez na materskej, mam 2 deti, mladsia ma len 4 mesiace...zacala som si privyrabat katalogom betterware - ide o predaj roznych domácich potrieb, čistiacich prostriedkov, káv. Výrobky su super, kvalitné. Ako členka mam hned 23% zlavu cim viem usetrit niekolko peniazkov a nemusim behat po obchodoch takze mi to setri aj cas. Ak by ste chceli vediet viac o takejto moznosti privyrobenia, napíste mi spravu.

valiaaa
3. okt 2016

Ahojte kočky. Na Slovensko prichádza nová značková BIO kozmetika. Na našom trhu je ešte len týždeň. Ponúka možnosť nakupovať pre seba so zľavami, vybudovať si vlastný tím a zarobiť si tak mesačne pár eur. Kto sa chce pridať? Viac info správa 🙂 https://view.publitas.com/farm…/farmasi-2016-au...

valiaaa
3. okt 2016
vikis5
10. okt 2016

Privyrobenie k Vianociam - hľadám šikovné ženy, ktoré ovládajú prácu s počítačom, sú kreatívne, samostatné a chcú si privyrobiť trebárs aj 100€ mesačne. Moja ponuka vás určite zaujme pretože upratovať musíme všetci :D Tak prečo to neskúsite aj Vy ? Stačí ak mi napíšete správu a zašlem Vám viac informácii.

Online katalog: https://issuu.com/ywetteam/docs/cz1016

peta18ha
10. okt 2016

@ademi a tvoj reálny "zárobok" je?

peta18ha
10. okt 2016

@peta18ha ermail po skoro roku je strata času...

katarinahanovska
21. mar 2017

Dobrý deň, ja na ušetrenie používam portál https://www.tipli.sk/ . Ponúkajú najvyššie odmeny z nákupov a mám to už overené. Nie sú to horibilné sumy, ale zadarmo vám vrátia určité percentá z nákupu, ktoré si môžete nechať vyplatiť na bankový účet- čo vždy poteší.

adrgab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seviyorum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrgab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
seviyorum
16. nov 2017

Ka odporúčam pre tých ktorí nakupujú cez internet určite https://www.refundo.sk/?ref=28821 da sa celkom pekne ušetriť. Mne sa naposledy vrátilo 8eur. Nieje to zlata baňa ale vždy lepšie ako nič.