Reakcia anketára

16. sep 2023

Je to v poriadku reakcia ak:
-anketar oslovi niekoho na ulici
-niekto povie, ze nema zaujem
-anketar dalej dobiedza
-niekto povie anketarovi aby si nasiel normalnu pracu
-anketar zacne vykrikovat na celu ulicu Ja mam vyssi plat ako vy.

Aky mate nazor na situaciu?

anonymanonym
16. sep 2023

Osloveny clovek je arogantny debil a anketarovi rupli nervy a nezvladol sa zachovat profesionalne. To si o tom myslim.

viestta
16. sep 2023

Anketarovi rupli nervy a tomu oslovenemu sa ani necudujem. Ked anketar nepochopil, ze nema zaujem, tak co s nim?

autor
16. sep 2023

@viestta @anonymanonym Tak co teraz? Jedna davate chybu oslovenemu a druha nie.

suzitok
16. sep 2023

Obaja sa zachovali neprimerane

lindous
16. sep 2023

Chyba podľa mňa na oboch stranách…

viestta
16. sep 2023

Anketar ma byt natolko preskoleny aby vedel, ze nie znamena nie. Bodka. Ked to nevie, nech sa nestazuje, ze ludia nie su z neho celi vyteseni.

basulaak
16. sep 2023

Anketar ma nema co otravovat ked mu slusne odmietnem. Potom nech sa nedivi.

anonymanonym
16. sep 2023

Ono to dobiedzanie nemusela byt vlastna iniciativa anketara, mozno len pocuval pokyny veducich, a aj ked je to neprijemne ked niekto takto otravuje, da sa to riesit aj inak ako sa osočiť, ze si ma najst akoze normalnu pracu. Ja som pocas studia obcas brigadovala ako promoterka, rozdavala na ulici letaky a pod. A sama viem, ze niekedy pokyny co a ako robit a hovorit, kedy ako zareagovat, ako sa nenechat lahko odbit apod. boli dost take, ze mi to bolo maximalne neprijemne takym pomaly az natlakovym sposobom otravovat ludi.

petamich
16. sep 2023

aky isiel taku nasiel - anketar nemal byt otravny a osloveny nemal citit potrebu zhodit ho poznamkou o normalnej praci, asi tak, obaja sa zachovali neprimerane

marca12
16. sep 2023

@viestta lenze ich skolia tak,ze nie,nie je odpoveď a maju sa pytat dalej.

ckocka
16. sep 2023

Obaja by si mali dať magnézium.

hladamematku
16. sep 2023

Obaja .ebnuti

autor
16. sep 2023

@hladamematku Dolezite je, ze ty si zdrava.

autor
16. sep 2023

@hladamematku Vyjadrovanie piata cenova.

autor
16. sep 2023

@suzitok a ty to iste. Da sa vidiet, ze si dala like na vulgarizmus

svetlonos
16. sep 2023

Mna nedavno jeda asi 17 rocna zastavila/oslovila, ci mam cas na par otazok.
Nic cudne... keby som nebola s 3 tocnym synkom, ktory plakal ( vrieskal) uz 5 minut, lebo chcel na pieskovisko nie domooooov. Samozrejme s tou sirenou zobudil svojho 3 mesacneho brata.
A tak si idem "veselo" s 2ma vrieskajucimi deturencami pesou zonou a slecna sa pyta, ci mam cas.
Tak som pozrela na tie moje uplakane lasky a odpovedala, ze netreba aby aj ona dostala z toho koncertu tinitus 😁

katka2602
16. sep 2023

Z môjho pohľadu anketar nemal ďalej "otravovať", ale teda poznámka nech si nájde normálu prácu je tiež povýšenecka a nevhodné. Odkiaľ vieš či si niečo nehľadá? Dotklo sa ho to tak povedal čo povedal, bola to reakcia na tvoju pre mňa blbú poznámku. Ale ako píšem vyššie on sa mal otočiť a viac ťa neosloviť. Ja ak nechcem komunikovať,poviem ďakujem nie a idem ďalej a nereagujem.

som_realistka
16. sep 2023

😊anketár - dobrý deň, môžem vám položiť niekoľko otázok, ja, dobrý, nie, nemám čas, anketár - kráča popri mne- zdrzim vás len chvíľku, ja - buď stihnem wc, alebo sa vám vyvraciam do notesa, bola som v 7mesiaci a zdvihol sa mi žalúdok, keď som prešla okolo fastfoodu

anketkarka
16. sep 2023

Keď už mám taký nick, tak by ma zaujímalo, čo je na tej práci podľa Teba nenormálne? Nezachoval sa profesionálne. Ale ani Ty ľudsky. Každý zarába ako vie a ankety sú marketingový nástroj, nič podradné. Každý deň sa stretávaš s marketingom a určite Tebe a Tvojmu životu škodí viac podprahová manipulácia ako keď Ťa niekto osloví priamo na ulici a pýta sa na názor. Ale to Ti je jedno, hlavne že odsúdiš človeka, že si poctivo zarába. Ale, že každým dňom na Tebe niekto zarába a Ty si to neuvedomuješ, to je v poriadku.

walentina7
16. sep 2023

5 proti 5 🙂....100 slovákov sme sa opýtali a teraz hľadáme najčastejšiu odpoveď na otázku....

k47
16. sep 2023

@anonymanonym Presne to sa mysli tym najdenim si normalnej prace - nezarabat otravovanim ludi, ktori o to nemaju zaujem. Ani ked dobre platia.

sense
16. sep 2023

Ani jeden sa nezachoval správne a obom rupli nervy. Keď ma niekto prístavi poviem nie, a pokračujem ďalej bez toho aby som mu venovala co i len pohľad.

anonymanonym
16. sep 2023

@k47 neznasam pojem "normalna praca" 🙂 kazdy si zaraba ako vie/chce, praca ako praca, slovne spojenie "NORMALNA praca" mi evokuje aroganciu a povysovanie 😉

euka210
16. sep 2023

...ze anketar to robi len z nudze a ze mal by byt pripraveny na vseliake reakcie...hlavne ak nerozumie tomu, ze clovek nema zaujem...ak chces vediet kto urobil chybu, tak anketar.
Mne ked niekto chce nieco propagovat po telefone a poviem, ze nemam zaujem a tara dalej, tak zrusim hovor.

lenka.25
16. sep 2023

Ja som to tiež neraz povedala anketarovi , keď ma otravoval a nedal pokoj . Presne to si aj myslím o takejto “práci “ . Toto pre mna nie je práca , ale len otravovanie ľudí a keď nevie / nechce pochopiť , že niekto “normálne “ pracujúci nemá čas , na jeho nezmyselne otázky , tak čo mu mám na to povedať .

kristiii
17. sep 2023

Mňa minule prenasledoval jeden, čo mi chcel nanútiť Dôveru, cez celé námestie. Keď som sa ho konečne striasla, tak z poza rohu na mňa vyskočil jeho kolega, skoro ma d*blo 🤣. Čiže nie, nemám rada takýchto doternych anketarov, ale zas pripomienky na akúkoľvek prácu tiež nie. Takže za mňa ste si kvit a kašli už na to.

evaachesa
17. sep 2023

Už po prvej odpovedi "ďakujem, nemám záujem", idem ďalej a anketára viac neriešim a nevediem ďalší zbytočný rozhovor. 🙂

aurora33
17. sep 2023

Podla mňa nemal anketári ďalej dobiedzať. Nie znamená nie.

sheila121
19. sep 2023

Že oslovený je riadny debil. Nech si nájde lepšiu prácu? V tomto štáte kopec ľudí ani nepracuje len využíva PN, OCR a pod.

skeblicka77
19. sep 2023

@suzitok obaja sa zachovali neprimerane? Keď idem po ulici a niekomu najskôr slušne poviem jasné NIE, avšak on naďalej otravuje, tak určite by som sa na neho neusmievala a tiež použila nejakú nepríjemný vetu.
@sheila121 oslovený debil 😳, asi tiež budeš nejaký anketár, len možno nie na ulici ale na telefóne.