Relevantnosť informácií získaných na koníku

miluska.h
24. nov 2009

Ahojte 🙂 zaujimalo by ma, ci informacie a rady, ktore ste ziskali v niektorej z konikovskych tem ste vyuzili v praxi a ci sa vam osvedcili, pripadne neosvedcili... myslim tym hlavne rady typu, co dat babatku na teplotu, referencie na lekarov, riesenie problemov v tehotenstve, pri porode, atd...
stalo sa niekomu, ze si nechal poradit a v dosledku toho prislo k nejakemu problemu? budem rada, ak uvediete konkretne pripady...

ikarkulka
25. nov 2009

berenika:
27. Protože nemůžeme zaručit úplnou pravdivost, aktuálnost a přesnost Obsahu uvedeného na Internetové stránce, za její Obsah nezodpovídáme a stejně neneseme žádnou odpovědnost za škodu či újmu způsobenou Tvou nebo Někoho důvěrou vůči tomuto Obsahu nebo Příspěvkům.
🙂

nemůžu odpovědět ve vztahu ke koníkovi, protože děti nemám, chodím sem jen minimálně a čtu si témata s mateřstvím nesouvisející. ale když to vezmu všeobecně, tak jak už tady někdo psal - nekoupila bych si ani malý spotřebič pouze na základě toho, že někdo na forum napsal, že je dobrý. co je to dobrý, že?

kubaka
25. nov 2009

taky se přikláním k filipal - mě ty debaty taky vlastně nejvíc zajímají jako sociální náhled do myšlení lidí. Vidím, kdo si nechá něco "nakecat", kdo je úplný mimoň - je vidět, kolem koho prošlo vzdělání a vědění, aniž by se od nich aspoň umazal. Je to tu opravdu pestrá paleta typů, se kterými bych třeba fakt nikdy nepřišla ani do styku, tudíž bych nevěděla, jak určité sociální skupiny uvažují. Taky čemu všemu jsou lidé schopní věřit. bohužel 😔

Obávám se a mám tu zkušenost z doby kdy jsem dělala eidtorku v časopise, že značná část národa je naivní, přebírá nekriticky co slyší či čte, nepřemýšlí a neověřuje. Dopisy čtenářů někdy úplně zarážely... A musí se s tím počítat (nikoli toho zneužívat!!)
Takže to, co píše bets není od věci. Internetové diskuse jsou ovšem zcela na riziku jednotlivce - nikdo nemůže nést zodpovědnost za obsah, pokud není v rozporu s trestním zákoníkem. I blbé a nevědomé rady jsou rady. Na nás je je nebrat vážně. Vinit provozovatele absolutně nejde

Takže pro mě je opravdu význam MK právě v tom náhledu mezi masu lidí, co sem chodí.
A našla jsem si tu jednu kamarádku, se kterou bydlíme kousek od sebe a navštěvujeme se.

Jinak dobře založené téma - 🙂 🙂 milusko

berenika39
25. nov 2009

ikarkulka-dík, motivovalo mě to se do pravidel mrknout 😉 😉 😉

Já samozřejmě vím, že odpovědnost je jen na uživatelích 😉 😉 😉 , jen mám z některých diskusí pocit, že at je rada sebenesmyslnější, najde si příznivce.

Tak přeju koňovi jen samé bystré uživatelky 😀 😀 😀 .

Přidávám se, dobrý téma a hodně podobně jako kubaka odhaduju lidi, přistihla jsem se, že i svoje odpovědi občas formuluji podle "vizáže" dotazu 😉 😉 😉 . Ale fakt co nevím jistě , nehlásám....

leniciatko
25. nov 2009

veď sú tu všelijaké témy,veselé a smutné... ja si pamätám,že do prev témy čo som prispela bola: Na akom najdivnejšom mieste sa milovali. ale už zanikla kdesi ďaleko.

myslím,že veľká väčšina z nás chodí sem len tak,pokecať si,častokrát o ničom. 😵

miluska.h
autor
25. nov 2009

dievcata, dakujem Vam za prispevky a aj pochvalu 😉
domnievam sa, ze sa tu urcite najdu ludia, ktori si nechali poradit a potom boli sklamani... bola by som rada, ak by sa niekto ozval... nie zo zvedavost, ale hlavne ako vystraha pre ostatnych... su tu rozne temy napr. o prikrmoch, kojeni, ockovani...., v ktorych si prispievatelia radia a odovzdavaju skusenosti...

pastuska
26. nov 2009

miluska - ja len pozitívne. Buď mi radila annag ohľadne kojenia - super, alebo som sa pýtala ja Petota ohľadne dávkovania c-vitamínu - tiež super. Ak sa mi niečo nezdá, tak to neskúšam, určite nie na dieťati 🙂

roasha
26. nov 2009

kubaka 😎 😀

molnarovak
26. nov 2009

ja si myslím, že každý je predsa zodpovedný za seba a podľa toho sa aj musí rozhodnúť. Ak je niekto naivný a uverí všetkému, čo kde prečíta, tak by nemohol chodiť ani von medzi ľudí, pretože aj tam mu môže niekto povedať nejakú hlúposť. Takže určite nepovažujem MK za nejakú hrozbu, ktorá by mohla nevhodnými informáciami ublížiť.

babulka
26. nov 2009

Pastuska, ako vies, ze informacie, ktore ti dal Petot ohladom vitaminu C su "super"? Je to laik, a sama pises, ze ak sa ti nieco nezda, urcite to neskusas na dietati...On radi obrovkse davky vitaminu C a ty si to zacala aplikovat na dietati? Bez porady s lekarom? Ufff. 😒

ikke
28. nov 2009

ono si treba aj trochu vsimat, kto ake odkazy sem dava - ak sa ma niekto bude snazit odkazmi na youtube, tvnoviny, cas a podobne stranky presvedcit, ze mam robit alebo nerobit to ci ono, u mna zrejme moc nepochodi... 🤐