Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Samovražda Ivety Bartošovej

mamulka211
29. apr 2014

Akurat citam na Blesk cz. ze Iveta to uz ma za sebou. Som uplne sokovana, musela na tom byt psychicky fakt velmi zle ☹

zutera
29. apr 2014

@mamulka211 kéž už by konečně našla svůj klid ☹.Je mě to velmi líto, jeste že má její Artur dobrého tátu co se o něj postará

trasko
29. apr 2014

ty kokos!kuk som pred par dnami topstar.velmi bola strhana...aj vychudnuta,sileny usmev... ☹

mamulka211
autor
29. apr 2014

@zutera :akoze viem, ze za sebou mala vela kadejakych kauz, ale aj tak si myslim, ze to bola velmi krehka dusa, mne je len luto, ako strasne sa musela pred smrtou trapit, dusevna bolest je najvacsia bolest, aka existuje, psychiatri tvrdia, ze vacsia, nez telesna.

hatapkagb
29. apr 2014

Je to riadny sok,nech odpociva v pokoji. R.I.P

siska765
29. apr 2014

citala som ze mala aj rakovinu,takze jedno sa nabali na druhe a uz to ide :( R.I.P.

janinah
29. apr 2014

keby tak každý kto ju a jej smrť komentuje /na všetkých forach sa rozoberá predpokladám/ sa radšej za ňu pomodlil jeden Otčenáš....

sissy27
29. apr 2014

@mamulka211 psychicky na tom bola zle už niekoľko rokov... smutné je, že počas života jej nikto nevedel (alebo nechcel ? ) pomôcť, stále sa našiel niekto, kto sa na jej stave priživoval, či už "blízki" alebo pseudonovinári a ako vidím, tak ani po smrti nebude mať pokoj ešte dlho... fakt to potrebuje ešte aj verejnú diskusiu, málo je toho na bulvárnych stránkach...

olivia6
29. apr 2014

bola to krehka dusa, naivna zienka, je mi to velmi luto. Co sa tyka modreho konika, pride mi to ako dobra vystraha pre vsetky zeny, co riesia svoje problemy liekmi, alkoholom a na seba si nabaluju psychopatov...

jahodka8
29. apr 2014

@mamulka211 To sa mi ani veriť nechce. Niekedy je lepšie byť obyčajným človekom ako celebritou. Tak pekne spievala.

macamac
29. apr 2014

http://ekonomika.sme.sk/c/6875794/sef-bulvaru-a...
zhruba v strede je o Bartošovej
inak- celý rozhovor s Pavlom Novotným je cynický, ale zrejme je to dnes tak 😒
smutná doba 😒

lukavicka
29. apr 2014

podla mna ak ma clovek dieta tak by mal mat vzdy motivaciu sa snazit nechapem to.

gabriela255
29. apr 2014

Aj táto diskusia o niečom svedčí...

mamulka211
autor
29. apr 2014

@gabriela255 :O com napriklad?

lilitela
29. apr 2014

@mamulka211 Presne tak, teraz jej to uz neublizi. Ale vsetci ti, ktori ju komentovali v minulosti, a hlavne ti novinari, by ma zaujimalo, ci ma niekto aspon trochu vycitky svedomia a pocit zodpovednosti za jej smrt. Taky tlak sa neda vydrzat´.

jahodnicka
29. apr 2014

Jasnee,zaloz si na to diskuzi

stormie
29. apr 2014

No ja som sokovana z toho ze ked sa o nej hovorilo, pisalo kadeco tak nikto jej nevedel pomoct a teraz ked to chuda skoncilo ako skoncilo... tak jej zase nikto neda pokoj a este o jej nestastnom konci zalozme diskusiu. O com chces akoze pokecat?? Ako rychlo isiel vlak? Ci mala dobre urobene vlasy, ako jej ladili topanky k satam,ci nebola moc chuda a ci stihla navarit obed?? Psychicky zle je podla mna na tom zakladatelka tejto diskusie a jej podobni ....

mamulka211
autor
29. apr 2014

@stormie 😀 ja nekomentujem, lebo naco take prispevky komentovat.chod na temu ake plienky su najlepsie a ked nemas co povedat, tak mlc.

denkaajejdeti
29. apr 2014

@mamulka211 Najlepšie je, keď napíšeš, že nekomentuješ a komentuješ o sto dvesto......Takmer v každej téme do každého skáčeš, rýpeš a niekde ťa prezývajú aj Detektívom Orieškom 😀 . Ja tvoj koment na môj príspevok zaručene nebudem komentovať, na rozdiel od tvojich "pravdivých" slov o tom, čo nebudeš komentovať 😉
citujem :
mamulka211 @stormie emoticon ja nekomentujem, lebo naco take prispevky komentovat. .

cerez
29. apr 2014

Ja som ju mala veľmi rada. Vyrastala som na jej pesničkách. No, čo z nej urobili tí, ktorí sa pričinili o jej koniec života si môžu len spytovať svedomie. Bolo mi ťažko vidieť ju na obrazovke ako postupne upadala. Ja som jej dávala dva roky a tušila som, že jej život skončí vo vlastných rukách. Musela byť veľmi nešťastná! Najsmutnejšie je na tom to, že sa každý o to pričinil svojou troškou. Dúfam, že sú už spokojní a už teraz rozmýšľajú, koho si zoberú najnovšie na paškál. Veď treba o niekom písať, treba ťažiť s nešťastia druhých. Hrozné! 😠

mamulka211
autor
29. apr 2014

@denkaajejdeti :jezis maria :a naco ši ty hutorela toto co ja som tebe hutorela, šak ja som ci to zato hutorela, že ty nebudzeš hutorec toto co ja tebe hutorim...asi tak nejako som pochopila tvoj prispevok

kiki68
29. apr 2014

moja kamaratka ju poznala, vraj bola velmi naivna,ze s nou mohol kazdy doslova zametat a ludia to aj robili. Inak by jej nedovolili posledne roky viest karieru na verejnosti a necpali by ju do telky,do vystupeni a pod. Ona by na tom bola ovela lepsie,keby aj z Ceska odide alebo sa niekam prestahuje a zije taky zivot,ze uz len doma kvetiny zalieva. Proste s jej diagnozou by to bolo v lepsom pripade na invalidny dochodok a mohal by aspon dostojne v klude zit. Takto ju nahanali novinari, ona sama nemala pokoja,az ho teda asi nasla po tom skoku pod vlak. A ten jej manzel co viem od CZ kamaratov je vraj pekne kvitko. Boh vie co sa tam predtym stalo, clovek sa len tak pod vlak nehadze. Velka skoda,ze tak musela skoncit ☹

stzu27
29. apr 2014

@mamulka211 vkladám do Teba nádej, že určite vieš, prečo to chúďa urobila a ak to náhodou ešte nevieš, určite tomu prídeš na koreň....

mamulka211
autor
29. apr 2014

@stzu27 :A aka pesnicka od Ivety sa ti pacila najviac?

stzu27
29. apr 2014

@mamulka211 teším sa že máš svoju diskusiu, je tak malá pravdepodobnosť, že by bola vďaka Tebe zrušená 🙂

mamulka211
autor
29. apr 2014

@stzu27 :Taku nepoznam, nejaku inu? ? ?

stzu27
29. apr 2014

nech odpočíva v pokoji... skončila tak i vďaka dementom, čo sa musia vo všetkom zbytočne rýpať...

paloma20
29. apr 2014

choré na hlavu založiť tému!!!!!!!!

sunshineka
29. apr 2014

Nedavno som ju videla v nejakom rozhovore a nedavala som jej dlhu posobnost,ale ze odide tak skoro a tal strasnym sposobom,by ma ani vo sne nenapadlo.smutno mi je z toho.tak nadherna osoba,nezny,laskavy umev...skoda jej,skoda,ze nestretla spravnych ludi v zivote a nenasla pokoj.verim,ze jej je uz dobre.ale mnohym zanechala bol v srdci,ale vsetko je tak ako ma byt.nech odpociva v pokoji

stormie
29. apr 2014

@mamulka211 nekomentujes ale komentovala si?? 🙂 vyhladaj odbornika aby zajtra niekto o tebe nezakladal podobnu temu.... a plienky momentalne neriesim ale aj tak dakujem za odporucanie. Mala som co povedat, to som aj povedala (napisala) ... A este nieco - nie som tvoje dieta ani nikto komu by si mala rozkazovat ci a kedy ma mlcat

sunshineka
29. apr 2014

@janinah neuveris,ale pomodlila som sa za nu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli