• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sex pred svadbou a spoločné bývanie pred svadbou

8. októbra 2009 
grettka odkial mas ten zoznam? to nerypem, len pre info, lebo ja som to tahala rovno zo zakona...
14. nov 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kacenqa-mas asi pravdu v tom,ze teda po roku spoluzitia v manzelstve uz ani pre nas to nebude nic nove.
ella-tak teda presnejsie-myslela som to tak,ze z bozich prikazani si vyberame len tie,ktore sa nam hodia.ze by sme mali akceptovat vsetky,aj tie,ktore nam nie su velmi po voli
14. nov 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretocka, ja som to tahala zo stranky ministerstva kultury
14. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snežienka,horšie by bolo,keby si mala sex a vzala si niekoho iného.
ale zobrala,si si toho istého človeka,tak to neľutuj,hlavne že ste šťastní.a ak vám to vydrží až do smrti,čo viac si môžeš želať?
14. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snezienka - ale to nie je odpoved na moju otazku, ze co mu ponuknes potom. nad tym si uvazovala? fakt ma to zaujima. :wink:

baby uz nerypte d o cirkvi a zoznamy a podobne veci, nechajte to uz tak...
14. nov 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak som informacne pozadu....
14. nov 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenqa, ja nerypem, ja som to len chcela uviest na pravu mieru, to je vsetko...
14. nov 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nchcem urazit,ale neviem o co sa to tu snazite,zakladatelka temy sa pita na VAS nazor,nie na nazor cirkvi.
14. nov 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elli pises, ze by bolo horsie keby mala sex s inym a vzala si ineho... problem je, ci ten, s kym mas sex bude tvoj manzel nevies az kym sa to nestane.
Ale asi si tu vetu myslela inak...
14. nov 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettka - jasne, ja len ze pocet cirkvi nie je pre tuto temu absolutne relevantny :wink: a ze konecne sa debata zacala vracat k teme a uz to netreba zase nacinat...
14. nov 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leva-no asi nejako tak tá téma bola najskôr myslená.. ale tak nič.. :sweat_smile:
14. nov 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenqa, sorry, ale ked som sa pokusala ukoncit vo svojich prispevkoch tieto nezmyselne cirkevne polemiky, tak absoulutne nikto nereagoval, tak sa prosim ta zdrz komentara, ok? Slubujem ze nabuduce si to vyriesim cez IP.
14. nov 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva-pYta...
gretocka,zase chytanie za slová? :wink:
pisala som to snežienke,teda som konkrétne myslela ju,jej prípad.
kacenqa-ako to ze to nie je odpoved.suhlasila som predsa s tymto tvojim nazorom,ze tak teda v podstate mas pravdu,ze po roku manzelstva mu uz nebudem vediet asi nic celkom nove ponuknut.
14. nov 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snezienka,ja by som sa radcej starala o seba,ok :sweat_smile:
14. nov 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snežienka,naozaj si o tom presvedčená?že už nebude nič?
autor
už sa tu začína aj pravopis opravovať.... prosím vás, vrátime sa k téme, ok?
Ale hlavne ze sa tu hadaju take,co nemaju ani foto.
14. nov 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianty-poznám ťa aj z iných tém,takže takto:ked to chcete vyskúšať prečo nie.
ale ak by si v budúcnosti mala problém sa stým vyrovnať a chceš to robiť podľa určitých pravidiel(je jedno,či kresťanských alebo iných),tak to ešte zváž.
môj názor-áno bývanie aj sex pred svadbou-vlastné skúsenosti.
ak máte na to podmienky,prostriedky a možnosť. a chuť :wink:
14. nov 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianty, normalne som si musela prečitať prve strany, lebo som uplne zabudla, načo si sa pytala :slight_smile: Nemohla by si mi to zrekapitulovať?
Ide o spoločne byvanie? Prepač. :confused:
14. nov 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snezienka - no a co budes robit potom?
14. nov 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenqa-kedy potom?prepac,nejak som teraz trochu mimo,ze na co konkretne mam odpovedat?
leva-prepac,za ten pravopis,bolo to rypnutie-ospravedlnujem sa
14. nov 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stale sa bavime v podstate o tom, ze si povedala, ze ak spolu zijeme pred svadbou, nemam mu potom nic nove ponuknut.tak teda ma zaujima,ze ked aj vam to byvanie zovsednie, a uz ani pre vas to nebude nove, ze co asi budes citit resp. nejaky tvoj nazor k tomu...neviem to nejak presnejsie naformulovat...
14. nov 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snezienka,ok :wink:
14. nov 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenqa-v tom mas teda asi pravdu,ze po rokoch spoluzitia v manzelstve sa tiez neda nic uplne nove ponuknut.takze otazku:"co nove mu ponuknes po svadbe ?"beriem spat.tvoj argument k tomu znie logicky.
takze ostavaju mi dva argumenty proti spoluzitiu pred svadbou:ten krestansky:ze je to hriech(aj ked to neveriace nechapu),no a to druhe(svetske :slight_smile: ,ze ja by som mala pri muzovi,ktory sice so mnou chce zit,ale (este) si ma nechce zobrat,stale ten pocit,ze ma nelubi dostatocne.pre mna je najvyssim dokazom lasky(po urcitom spoznani sa) to,ze je ochotny so mnou prezit zvysok zivota-v manzelstve.
a ze co budem robit ak mi moj vztah po rokoch zovsednie?nechcem tu pisat nejake frazy alebo teoretizovat-na toto ti fakt neviem odpovedat.neviem ake to bude,ako to bude,a ako sa zachovam.
14. nov 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so za bývanie aj za sex - vopred
14. nov 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je na tom,"poznat sa "pred svadbou?co si mam kupit macku vo vreci? :grinning:
14. nov 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne,,,súhlasím
14. nov 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok