Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Šialené virtuálne matky

lubikan
15. feb 2013
zivika
15. feb 2013

@lubikan len ma fascinuje, aky ma uzasny prehlad, aj napriek tomu, ze take veci radikalne odsudzuje...ja uz na konovi nejaky rocik som, ale nikdy som si nepozerala fotoalbumy vybaviciek a novonarodenych deticiek, ani fotky a grafy ovulacie, lebo ma to jednoducho nezaujima 😉 a ked sa chceu baby podelit o svoje radosti a starosti, je to ich vec, co vsetko si sem zavesia, nie? kazda sme tu dospela a je na nasom uvazeni, co zo svojho sukromia pustime von, nemusime sa za to hned navzajom odsudzovat... 😉

sissy27
15. feb 2013

@lubikan to snáď ani nepotrebuje komentár 😀 😀 😀 megalajk pre autorku 😎
P.S: som zvedavá, koľké sa v tom nájdu a neodpustia si urazený komentár 😉

sissy27
15. feb 2013

@zivika no to ani nemusíš chcieť pozerať, ono to totiž na teba vyskočí hneď po prihlásení s poznámkou "navrhni do vybrali sme" a ani nevieš ako máš pred nosom na monitore fotku omočenej paličky alebo inú chuťovečku 😝

zivika
15. feb 2013

@sissy27 ja som si to nikdy nevsimla, asi som velky ignorant 😀

lubikan
autor
15. feb 2013

@zivika uplne staci,ze otvoris stranku....a hned vidis fotky....ta baba moze kludne sem chodit,na fora,citat skusenosti..aby sa nekrivdilo vsetkym,najdu sa tu aj normalne,ktore nie su ako z jej clanku......ale vseobecne,MK je z 90% percent ako pise ona....vezmi do uvahy uz len pravidla 😅 😅

lubikan
autor
15. feb 2013

@sissy27 ze chutovecka 😀

macamac
15. feb 2013

úžasnéééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😉 😀 😀 😀 🙂
@lubikan

nkem
15. feb 2013

že zelená zebra 😀
@lubikan

katkas1
15. feb 2013

😀 svata pravda

zivika
15. feb 2013

@lubikan to, ze su na uvodnej stranke fotky, som matne zachytila, ale nikdy som si ich nepozrela, ignorujem ich rovnako vytrvalo ako reklamne bannery 😀 kliknem rovno na forum a sup rovno do vyhladavaca, alebo do najnovsich tem, aby som bud poradila, nasla radu, alebo sa len vo vela pripadoch dobre pobavila 🙂

andrejka1983
15. feb 2013

@lubikan perfektný článok...ked sa tak nad tým zamyslíme, čista pravda.... 😉 a preto sem nemienim ani nikdy dávat svoje fotografie, ani vytvarit si žiadne fotoblogy 🙂 ....ale vo všeobecnosti, rada si pozriem fotky detureniec tu či na FB.... 🙂 a ak ma niektora ženička potrebu pochválit sa a ma aj čím, tak prečo nie....ved nie je nič zle na tom ak je mamička či dieťa krásne, čisto moderne oblečené, rovnako aj domácnosť...ja to beriem ako pozitívnu motiváciu pre iné mamičky 🙂 🙂 🙂

miruska320
15. feb 2013

Uplne suhlasim s autorkou-je fajn podelit sa fotkami nejakymi-najlepsie rozumnymi,ale mat to hlavne pod kontrolou-presne to vystihla pri niektorych albumoch som musela aj viackrat zazmurkat ci dobre vidim-videla som dobre 😉 bohuzial-ale tiez si ich uz nevsimam,mam pocit z niektorych ,ze sa radi chvastaju aby nam hlavne ukazali vsetkym takto zijem ja a moja rodina a toto vsetko si mozem dovolit a tie ine ktore zial na zo nemaju odfotia rychlo aspon cosi velakrat si neuvedomujuc ze je to doslovne trapne ...ze zelena zebra 😀 😀 😀

maruska24
15. feb 2013

akože ano, všetky tie foto čo by podla mňa patrili do čisto súkromného albumu, je to tu až prehnané, ale úprimne, každá matka sa rada pochváli všetkým čo jej robí radosť a hlavne ak to nemá vo svojom okolí komu ukazovať tak jej "zelená zebra 😀 " dobre padne.
osobitá kapitola je chválenkárstvo a zverejňovanie či predbiehanie, ktorá čo v daný deň a v akej značke kúpila 😀 😀 hold, každá máme inú záľubu

ale čo sa mi nepáči, je kritika oslovenia alebo názvu tehuľka či snažilka. to je podľa mňa milé, neurážajúce.

milka1978
15. feb 2013

@lubikan tak určite súhlasím s babou, ktorá tento článok napísala ... má pravdu .... niektoré tu isto dávaju foto, ktoré by malo ostať len pre rodinu a najbližších .... no je to každého súkromná vec čo pustí vonku .... jednoznačne by som si tu takéto foto ako opisuje tá pani v článku nedávala .... no 100 ľudí, 100 chutí .... a nikomu sa to zakázať nedá .... iba ignorovať ... táto stránka by mohla byť čisto iba ako fórum .... na potrebné info o našich detičkách či problémoch, atď. no stalo sa z toho niečo ako druhý FB no pre snažilky, tehuľky a mamičky s deťmi ..... ja sem chodím väčšinou pre rady a informácie, ktoré potrebujem a nejaké fotoblogy si nevšímam ..... beriem to ako fórum a nie stránku na očumovanie .. a kľudne nech ma za to niekto skritizuje ... je to môj názor a ten mi nikto nevezme

klincek
15. feb 2013

obsah clanku fajn, ale ta gramatika.. 😖
dost to kazi celkovy dojem, nemyslite? ked uz pisem blog, dam si trochu zalezat..aspon ja by som si dala.

monikahan77
15. feb 2013

môj názor - ženy v určitej fáze života - snaženia, tehotenstva, čerstvé mamičky nájdu spoločné témy, ktoré môžu stále omieľať len s druhými v tej istej situácii, ostatných to otravuje a idú im na nervy, poza chrbát sa im aj zasmejú, takže ja chápem, že toto je pre ne útočisko a určite je to dobré na ich psychiku. Ja by som sem nikdy nedala žiadnu fotku, ale rešpektujem ich a som rada, že majú takéto fórum. Nájdu pochopenie a záujem, ktorý im možno v reálnom živote chýba.

zivika
15. feb 2013

omnoho viac, ako neviem ake fotky ma vie vytocit, ked nejaka zena nevie na co sluzi vyhladavac, ci uz tu na konovi, alebo obycajny google, ale budu sa tu dookola zakladat nove a nove temy a otazky, ktore tu uz milon krat boli rozoberane (mam na mysli tie typu napr. kolko ste pribrali v tom a tom tyzdni, kolko vazi vase dieta v tom a tom mesiaci, atd.) a clovek sa v tom potom chtiac, nechtiac uplne straca 😖 ... naozaj je take tazke si to zistit sama?je take tazke napisat svoj problem do vyhladavaca a polozit otazku v uz existujucej teme???

monikahan77
15. feb 2013

@zivika kľud, v našom stave sa nemáme rozčuľovať a jedovať nad maličkosťami 🙂

zivika
15. feb 2013

@monikahan77 ale ved ja som uuuplne kludna 😀 len mi to nedalo 😉

ivett1
15. feb 2013

@lubikan dobrý článok, pobavila som sa ...🙂 len som trošku menej chápavá a tak mi nie je jasné, prečo taká kritika ... veď, ži a nechaj žiť... je to každého osobná vec, prečo hneď odsudzovať ... 😉 ... priznám sa aj ja som mala z tých názvov kategórií vo fóre zmiešané pocity...ale zvykla som si ... a sú tu celkom zaujímavé témy, kde hľadám radu, inšpiráciu alebo niekedy, keď som sa s niečím podobným už stretla v okolí alebo z vlastnej skúsenosti, prispejem ....
čo sa týka tých "fotografií" atď. ... už to tu bolo strááášne veľa krát spomínané ... aj tu je jedna z tém ... https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/rodne-cisla-mena-nahe-deti-objavujuce-sa-v-albumoch-2/

lujza123
15. feb 2013

he he he vystizne napisane.......tiez tomu moc nechapem, hlavne albumom s vecickami kde si zena nafoti xxx supraviciek adidas a nike aky to ma zmysel...vsak normalne oblecenie, teraz neviem ci je to len potreba ukazat vsetkym aha ja na to mam alebo sa dotycna len uci fotografovat tak sa realizuje a cvaka vsetko co okolo vidi

janinah
15. feb 2013

nemám na mk ani inde jedinú súkromnú foto a kopu času ušetrím tým,že ani iné fotky nekukám 😉 ale keĎ má na toto niekto čas,tak nech sa realizuje..skôr mi vadí,že tu popíšu kdečo súkromné a neuvedomia si,že toto sa dá aj zneužiť 😒

danjelca
15. feb 2013

😀 😀 😀 dobrééé

ivett1
15. feb 2013

... keď tak nad tým uvažujem, asi nie som tá správna virtuálna matka ☹ ... a viete kočky, že je tam ešte jeden novší článok od tej blogerky ... "lekárska diagnóza - človečina" ...je perfektný ... len škoda, že i keď je to písané celkom vtipne, je to príliš reálne ...

petraxy6
15. feb 2013

@lubikan som odpadla .-D 😀 s chuti som sa zasmiala 😀 No veľká pravda o zelenej zebre 😀

miska200
15. feb 2013

mna osobne mrzi, autorka blogu sa na konika pozera len z jednej strany:
ved kolkym zenam tato stranka dopomohla k babatku tak, ze ine zeny sa nehanbili zverejnit svoje skusenosti, vysledky, fotky, grafy, proste vselico mozne aj nemozne, a nasledne ich tym nasmerovali na tu spravnu cestu, aby si splnili svoj sen...

my osobne sa pokusame o babatko uz vyse 3 rokov a na koniku som sa dozvedela neskutocne mnozstvo informacii, vdaka ktorym viem komunikovat s doktorom o problematike, viem priblizne zhodnotit, co by som chcela-nechcela, mohla-nemohla absolvovat v ramci nasej liecby, a aj vdaka tejto stranke viem realne zhodnotit nase sance, pripravit sa na vsetky moznosti a nasledne nebyt moc sklamana z pripadneho neuspechu;
a zasa na druhej strane ma vedia neskutocne potesit uspechy v liecbe inych a dat mi nadej do buducnosti;

nie, ani mna nezaujimaju fotky kocikov, veciciek, kozmetiky, vybavicky, atd... je to kazdeho osobna vec, kolko toho chce zverejnit. Ale vzdy sa da vybrat iba ta tema, ktora je pre mna zaujimava a nezaoberat sa inymi...

cize ja ako SNAZILKA dakujem vsetkym, co su ochotni zverejnovat svoje skusenosti

zuzka1.
15. feb 2013

No ja by som zase take chvalospevy nevyjadrila. gramatika dosť zle, slovosled atd. taktiez.
no mne neda jedno, ide kritizovat -posudzovat veci a zeny tu. zastanem si snaziliek, sama mam problem otehu a zena, ktora takyto problem nema, nevie pochopit zeny, ktore ho maju. Ani omylom. ked im fotky ovulacnych posudia baby, ktore sa vyznaju - poznam tu take minimalne dve, pripadne ak posudia niektore sikovne zeny grafy bazalnej teploty, myslim, ze to pomoze "snazilke" , a o to tu ide. o pomoc.
Ked sa jej tu tolko veci nepaci, na co sem chodi? 😝
nefotim veci, nefotim moje ovulaky, ale napriek tomu si myslim, ze je to kazdej vec a zase kazda je inak citliva na svoje sukromie.
Zi a nechaj zit! peace

nice202
15. feb 2013

@lubikan dnes som to akurat citala. Uplne skvely blog! Ja som sa teda pobavila dost.

zivika
15. feb 2013

@zuzka1. inteligentna zena a matka, aj ked nema problem s otehotnenim, podla mna vie pochopit, ake je to trapenie, ked sa zena snazi otehotniet a nedari sa...kazda by hladala pomoc a podporu zien, ktore su, alebo boli v rovnakej situacii...

pani blogerka sa asi chce stat investigativnou novinarkou a chce sa takto zviditelnit 😀 ale mi to nedalo, precitala som si aj jej druhy clanok a velmi ma pobavilo, ze tam napisala: "nechodim na diskusne fora"...

iwesska
15. feb 2013

Toto je ale ze aky dobry clanok! 😀 Velmi vystizne napisany. Akoze, ist sem po rady je jedna vec, ale niektore dokumentacie su uz naozaj trosku prilis. Ja tiez nestudujem detailne, co ma nezaujima, ale niektore fotky dokazu tak sokovat, ze sa jednoducho nedaju prehliadnut a aj ked sa nevyjadrim, tak si o tom pomyslim svoje. Autorka si to akurat pomyslela trosku viac nahlas 😀