Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

nanuska13
1. máj 2013

@sny len ide o to že ja potrebujem nový kočík

nanuska13
1. máj 2013

Už to VIAC NERIEŠTE, VYRIEŠIME SI TO MEDZI SEBOU V IP!!!! )ĎAKUJEM

sny
1. máj 2013

@nanuska13 Ak sa kočík dá aspoň trochu používať tak si ho fakt vyčisti,rúčky si nezoderieš a malej sa aj tak bude dobre voziť aspoň tú chvílu,kým budeš mať nový.veď zato nič nedáš...a tie farby?kúp nový a o pol roka po lete napíš,či sú farby rovanké,mala som 4kočíky,môžem ti ich farbu pofotiť 😉 😉 😉 drž sa,papa

sante81
1. máj 2013

@sny ja som kupila pred 4 rokmi cam cortinu, stála vyse 700e., vozím v nej 2 dieta, kočík je rozhegany, kolieska zodraté, farba uplne vyblednuta, čo svedcí o tom ze som kočík pouzívaním, vozením skoro zodrala. dcéra ma 10 mes a na funkcnosti mu vôbec neubudlo. farba je vytahana od slnka. ked chce niekto kupit kočík v top stave, tak nech si kupi novy. alebo ide pozriet osobne.

sny
1. máj 2013

@sante81 no ja som staršej kúpila pred 4rokmi nový babypoint športový,červeno-oranžový,používaný od jary-do jesene,teraz už 4-tý rok pri mladšej a farby sú fakt vyťahané na strieške,kolesá zodraté,aj vrzga,ale účel splňa,nový kupovať iste nebudem a v pohode ho vozím aj do mesta.A že cigáni majú lepšie???No nech,majú asi viac materskú 😀 😀 😀
a hlavne viem,že tie červené farby vyblednú neak ako prvé,čo som mala červeno maslový veľký tak tam strecha bola tiež super vyblednutá 😉 😉 ja čistím kočík po malej po každom rožku,piškóte,všetko čo zje je polovica na kočíku 😀 😀 😀 čiže každý deň vlhčenými handričkami,raz za týždeň komplet 😝

sante81
1. máj 2013

@sny som rada ze si rozumieme, pri predaji toho svojho kočíka budem volit iba osobny odber, ludia su rôzni, a myslím ze predavajuca kt ma 144 kladnych hodnotení nemala zaujem obohatit sa a robit si tu zlé meno. a ešte sa babrat aj s balením a to rovno 2x. doplatila postovné, mala zaujemcov aj o osobny odber, ale rozhodla sa predat kočík radsej nasej slečne. keby ho predala osobne niekomu dalsiemu, zas by jej pribudla 3 hodnotenie ze predala vec niekomu druhému. ja sa nemiesam v ziadnej diskusii do ničoho, a to sem chodím uz velmi dlho, ale toto ma dojalo, a napísala som asi prvá a verejne ze drzím stranku predavajucej. mozno keby mala slečna po 30tke a viac zivotnych skuseností, reagovala by inač. na čo je zial teraz uz neskoro.

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
argyro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluerose
1. máj 2013

@nikolca a to hodnotenie nie je nahodou od tej pani, co @mardenad pisala, ze ho dostala od niekoho s kym vobec neobchodovala?

gubcikova
1. máj 2013

@bluerose ja som si napr.všimla že tam má hodnotenie ktroé tam nemajú byť.ako predala tovar inému a mne sa ani neozvala.takéto hodnotenia tam nemajú čo robiť ked nemajú dohodnutý obchod tak nechápem prečo @mardenad si to nedala vymazať

nikolca
1. máj 2013

@bluerose ťažko povedať,pani ktora jej to hodnotenie dala ma sice len jedno hodnotenie ale je registrovana od augusta 2012

mardenad
1. máj 2013

@sante81 keby som bola podvodníčka a naschvál chcela niekoho poviesť, nemala by som takéto referencie aj tu:

http://madema.babybazar.sk/

Nikto doteraz nebol nespokojný. Asi som mala doteraz šťastie na normálne mamičky, ale raz aj takéto musí prísť 😉

@gubcikova presne tak, dostala som tie dve hodnotenia už dávno, predávala som aj na iných bazárikoch, vec som predala na babybazare , lebo tam sa ozval prvý záujemca a tu na MK som dostala zlé hodnotenie za to, že som vec nepredala práve im. Darmo som vysvetľovala, že síce tu im to ukázalo, že sú prvé, ale prvé neboli. To sú už osoby podobné tejto slečne. Pomstichtivé. No a tie hodnotenia som neriešila, lebo som ani nevedela kde a ako napísať a komu. Teraz viem, že sa dá kontaktovať Admina.

mardenad
1. máj 2013

@nikolca pani mi dala zlé hodnotenie presne na tento kočík už po prečítaní tejto diskusie , lebo je na strane slečny kupujúcej. Hoci ho ani nevidela, ani som s ňou nekomunikovala. Je to proti pravidlám.

nikolca
1. máj 2013

@mardenad pokial je to tak treba to oznamiť adminovi a on to preveri aj u tej mamičky ktora to hodnotenie dala

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanuska13
1. máj 2013

@mardenad môžem vás poprosiť o IP?... v ktorej to doriešime a verejne sa ospravedlním?

nanuska13
1. máj 2013

@mardenad o tom že vám niekto dal hodnotenie neviem avšak ak to bolo kvôli tomuto pani samozrejme napíšem že ak to súviselo s kočíkom tak nech ho ihned vymaže ... lebo nemala nato dôvod

nanuska13
1. máj 2013

@nikolca nie nie neriešte to ja sa s pani nejako už dohodnem

sny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mardenad
1. máj 2013

@nanuska13 urobili ste mi " krásne meno" a zrazu keď sa odhaľuje celá pravda a je tu stále viac mamičiek proti vám, zrazu chcete riešiť v IP? Prečo ste to doteraz neriešila cez IP? Ale ťahala ste moje meno po celom koníkovi?
Milion krát ste sa oháňala políciou, tak nech sa páči. Veď ste napísala, že vám povedali, že to doriešia. Tak si stojte za svojim.

A ešte pre všetky, ktoré tvrdia, že kočík je vyblednutý. Ja ak by som chcela, tiež by som si vyhľadala známu s profesionálnym foťákom, ktorej by som povedala: prosím ťa nafoť mi tento kočík čo najsvetlejšie tak, aby bolo vidno každý nedostatok a každý detail. Osobe ako vy sa už nedá veriť, lebo potom, čo ste tu za posledné dni predviedla už každy vie, že čoho ste schopná.

Kočík je presne v takejto farbe celý , ako na tejto fotke, ktorá je vaša. A to, čo sa na spodku sedačky zdá špinavé je len odlesk látky. Je to materiál akoby perleťový a podľa toho, ako a z akej strany ho nafotíte, stále ukáže ináč . Kočík som poslala čistý , ale už sa nebudem viac opakovať ako papagáj.

mardenad
1. máj 2013
nanuska13
1. máj 2013

@mardenad chcem to riešiť cez IP ale ak chcet e môžme aj tu . kočík je naozaj inej farby ako ste mala v inzeráte. Preto pristúpim aj k tomu aby som vám kočík poslala na dobierku vy si ho skontrolujete a zaplatíte... pretože kočík je v takom stave ako ste mi ho poslala. Napísala ste že pokiaľ bude kočík v takom stave v akom ste mi ho poslala tak mi zašlete peniaze. Už som pristúpila aj na takú vec že aj bez toho aby som mala nejaké peniaze v ruke vám ho pošlem. Tak v čom je zase problém?

nanuska13
1. máj 2013

@nanuska13 a preto som od začiatku nekomunikovala iba v IP pretože ste nemala záujem to riešiť v IP... a to samozrejme uvidí aj admin že ja som sa snažila toto najprv riešiť tam

nanuska13
1. máj 2013

@mardenad a samozrejme stále sa snažím

brisilda
1. máj 2013

@mardenad nemam slov ! toto je podla vas akoze kocik bez poskodenia ??? 😨 da sa toto vobec prehliadnut? ...dobre viete, ze fotky su kvalitne a poukazuju na skutocny stav kocika ! na toto ste kupujucu mohli upozornit resp. spomenut to v inzercii

mardenad
1. máj 2013

@nanuska13 to som vám navrhla ešte vtedy, keď som nevedela o všetkých tých príspevkoch, kde ste všade možne písala. Až od včera večera to čítam a ešte stále som neskončila, koľko toho je všade. Po tomto všetkom ani náhodou nepristúpim na vrátenie kočíka. Len kvôli odlesku mojich fotiek ste tu zavýrila celý MK s tým kočíkom. Toľko hnusu a urážok, čo stále čítam a je to nekonečný príbeh , som v živote nevidela.
Choďte na políciu. A dávajte si pozor, aby sa to všetko neobrátilo proti vám za všetko toto osočovanie, urážanie, poštvanie ľudí proti mne, skazenie mojej mienky.
Peniaze vám nevrátim a kočík neprevezmem. Čo ste si narobila, berte si za to aj následky.
Kočík je funkčný, hodný tejto sumy. Očistite si ho ešte lepšie teda, ako som ja očistila ( lebo ja asi čistiť neviem, asi mám dve ľavé ruky 😉 ) a môžte ho používať kľudne ďalšie dva roky.

nanuska13
1. máj 2013

@mardenad TAKŽE SA TÝMTO UKÁZALO TO ŽE PREDSA MÁM LEN PRAVDU, okej ja som to chcela riešiť.--

lenocka123
1. máj 2013

@nanuska13 nie s nou nepohnes, dopredu vedela ze ti nevrati peniaze preto ti tu dala tie stupidne podmienky. 🙂. Kasli na nu, Admin to doriesi. Drzim ti palce, ja nepoznam ani jednu stranu,cize nemam dovod nadrzat ani jednej strane, ale nestrannym pohladom vidim,ze predavajuca sa nechcela od zaciatku dohodnut. Dala si jej navrhy na ktore ani len nereagovala. je mi luto ze si natrafila na takuto osobu. Niektore si proste nevedia priznat chybu. Alebo teda nechcu. Tak as maj pekne, potom mi prosim hod IP ako admin rozhodol. Som zvedava.