Slabý bazár - v čom robím chybu?

18. aug 2022

Dobrý deň. Rada by som počula vás názor na predaj tu na MK. Pridám inzerát a týždeň je tam sotva 10videní. Napríklad oproti bazosu tam mám o týždeň stovky videní a par veci sa mi už podarilo predať. Myslíte ze ma zmysel tu niečo fotiť a pridávať inzeráty keď to tu vlastne ani nikto nepozerá. A to ponúkam za smiešne ceny. V com robím chybu? Podarilo sa vám tu niečo predať? Ďakujem

ddaassuullaa
18. aug 2022

To si musis zvazit sama. Zase ak fotis na bazosz je zalezitostou par sekund pridat foto aj sem. dalsia.vec je, aky je dopyt po tvojich veciach vo vseobecnosti. Napr ja bazos nikdy ani nepachnem nieco pozerat, kupovat. Tu obcas ano, no co hladam obvykle nenachadzam a aj tak skoncim v obchode.

huginko
18. aug 2022

Mne sa veci predávajú najlepšie na MK, na bazosi nie....

autor
18. aug 2022

@ddaassuullaa práveže na bazosi som predala už veľa vecí a tu mi za týždeň ukáže 10videni. Takže načo sem dávať niečo keď to tu ani nikto nepozerá.. Preto prídem že toto je veľmi slabý bazár

autor
18. aug 2022

@huginko tak to asi máme opačne

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ddaassuullaa
18. aug 2022

"Videnie" je aky ukazovatel? U mna je jediny relevantny ukazovatel predaj. Ak raz neponukas tovar, po ktorom.je dopyt na MK, a samozrejme za primerane ceny, necakaj poradovnik

refly
18. aug 2022

Ja mam aj tu aj na bazosi. Veci idu cca rovnako vsade, len je to celkovo pomale. Nerobi mi to problem, nahodit aj tam aj sem a berem to ako dvojitu reklamu. Ale velmi zalezi ze co predavas, po niektorych veciach sa mi isli ludia potrhat, ale napr oblecenie a vela knih som vyhadzovala. A to som to sekala po 1-2€. Detske oblecenie, 2 vrecia = kos.

kiwi3
18. aug 2022

zalezi, co predavas. ja skoro vsetko, okrem handier, predam cez bazos. oblecenie sa celkovo tazko predava, lebo su ho vsade tony. na modrom koniku sa predava hlavne detske oblecenie, damske malinko. hlavne od korony je to uplne inak, predtym to islo ovela lepsie (neviem, cim to je). a este zrejme nemas zaplatene plusko, to niektore zeny ani nepozeravaju, nevedia, ze inzeraty su zoradene tak, ze vpredu su tie zaplatene.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
18. aug 2022

predávam/kupujem na MK, bazoši aj FB... na FB sa mi podarilo predať 1 vec a to rovno najdrahšiu - kočík 😀 veľa radí vinted či čo to je, ale tam to mne nevyhovuje, možno tebe sa tam zapáči

autor
18. aug 2022

Oblečenie nepredávam vôbec...ani damske ani detské. To darujem alebo keď je už zničené tak vyhodím. Predávam len všetko pre deti v top stave za smiešne ceny... Knižky, hračky..

kiwi3
18. aug 2022

tak potom este facebook. a este mas mozno ocakavania, ze vsetko predas hned, ale tak to nefunguje. ked chce clovek nieco predavat, tak musi mat aj nejake miesto na uskladovanie veci, lebo niektore sa casto predaju aj po roku a viac.

jumama
18. aug 2022

Knizky skus predavat v skupine Burza detskych knih, ona je sukromna, ale cez Nakuknime do detskej knihy sa da poprosit o pridanie: https://www.modrykonik.sk/group/6243/ resp. mamina zuzik307 je admin v tej Burze, skus napisat jej. Tam ak mas zaujimave knihy, tak sa rozchytaju rychlo. Hracky to kazdy podostava od rodiny pre decka tolko, ze to sa tazko predava. Deti maju toho dneska moc. A detske knihy skus aj cez FB predat, tam su rozne skupiny burza knih, burza detskych knih... tam sa ti tiez dobre predaju.

autor
18. aug 2022

@jumama ďakujem za tip. Skúsim

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lennka24
16. okt 2022

@lubka261 ja ted kupuju skoro vsechno obleceni pro miminko pres vinted. Kdyz chci koupit nove napr. na hm, tak vetsina nejmensich velikosti je vyprodana, navic pres bazar to byva za polovinu, a vetsinou skoro nenosene protoze deti rychle rostou. Zrovna toto se podle me oplati. Navic mi vadi extra barevne, strakate a tmave obleceni pro mimi, tak si jeste povybiram konkretni :D

lesana25
16. okt 2022

Lebo prehrabavat sa v tých kvantách použitých handier a topánok z roku pána alebo rozgajdanych z Pepča sa už ľuďom nechce, obzvlášť keď to s poštovným stojí viac ako nové.