• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

29. novembra 2016 
mne sa Boris ako hraje páči, ale nesedi mi ku Lucii, to skôr ta denisa :grinning:
18. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne sa dnes pacil Imro ako vysvetloval Lucii co sa stalo v bare.A ako si k tomu pridaval co nebola ani pravda.A Karol,Agata a stary Fodrasz bomba.Ako u nich Karol jedol.Sa mi to pacilo ako Fodrasz nanho pozeral.
18. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne tam Denisa vobec ale vobec nesedi, Boris ano. Ta mala Viviien je akasi rozmaznana ako jej podarena matka :confounded: Bajza mi uz celkom sadol, Milan sa mi zhnusil, Alica s Julkou faaajn.
19. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je len divne, ze ti Svehlovci su tam stale sami, akoby to dieta ani nemali, ranajkuju, dieta nikde, veceraju, dieta zas nikde, to akoze ho maju stale v postielke v spalni?Scenaristi by sa mali nad tym zamysliet, aspon ho tam posadit k stolu do detskej sedacky
19. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keď scenaristi nemaju vlastné deti, tak ani nevedia čo a ako by to malo byť :grinning:
19. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rusal presne tak - mala terezka furt len spi alebo je s opatrovatelkou - svehla robi, svehlova robi - sbehla v bazene, svehlova v kaviarni alebo na spanielcine a mala ? aj ja by som chcela take samostatne dieta :grinning:
19. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samostatnosť treba dieťaťu vštiepovať ešte na pôrodnej sale- vid. Terezka švehlová :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Majina b- Mne na Alici vadí ten jej hlasný smiech. Ale keby som si mala vybrať z tých troch, čo som tam napísala, tak určite Alicu :slight_smile:
Lucka dobre vystihla Denisu na obrázk ua Imro to pekne vysvetlil.
19. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, a videli ste ponozky malej Lucky,ake mala cierne na spodku.
19. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majinaf veru mala pekne ciste ponozky mala Lucia.Asi neperu a dlazku nevitieraju.Ved by jej doma aspon papucky mohli dat nech nosi.
19. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marko Igonda- mudr. Fabry sa nám rozhovoril, konečne mu dali priestor
19. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ta navsteva u Kordiaka nemala chybu.Daniela len zvala po Vivien a ta sa ani chovat nevie.Vivien.A Angie nam prsten dostala a Karol sa nam spojil z Martinkou.A som zvedava co zisti Jakub o Nike.To oni chcu akoze z Barcou Jakubka obrat o peniaze?Inak Lucia bude chciet aby Imrisko v bare pracoval len poobede.Len ci sa to bude Angelicke pacit.
19. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majina, Fabry je Igonda? A nemal on náhodou dlhé vlasy? :astonished: :astonished:
19. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, on hral aj v nemocnici na okraji mesta po neviem koľkých rokoch, a tam hral manžela Danice Jurčovej, takého násilného hajzlíka... a ešte niekde hral hajzlíka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, veru danicu tlkol....

nehral aj v bathoryčke?
19. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ojojój, nakoľko vecí nás navňadili a teraz čakať do pondelka...
19. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Este hral aj ako som prezil.Kubko co tam bol teraz s kyticou vzadu ked losovali po panelaku ten zajazd?
19. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to kedy sa pomerili denisa a boris, niečo mi ušlo???? dnes spolu hrali karty
19. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To bolo dobre tiez u tych kariet.Sedeli a zahliadali po sebe Denisa a Boris a ked Lucia vosla ako zacali rychlo hrat.Mi to tak pripadlo ako keby Denisa chcela zacat Borisa balit.Ked povedal ze uz asi by mal ist a ona ze ostan.
19. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to s tymi kartami bolo tak,ze tam sedeli vedla seba a nebavili sa a ked prisla Lucia,tak akoze hrali,ze su kamarati,aby nebola Lucia nestastna,ze ani ona dvaja sa nemaju radi,ked uz Denisu nema rada ani mala Lucka
20. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tá návšteva u Kordiaka dopadla trápne. Chudák Angie. :frowning2: Nato, že je Maslák mafián, si tu Vivien dosť rozmazluje.
Začína sa mi páčiť Alica. kto ju hrá?
Som zvedavá, ako dopadne to Dušanovo priznanie.
21. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teším sa na večer... v piatok to všetko skončilo zaujímavo.
22. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok