• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

29. marca 2017 
No ja som zvedava na tych dvoch doprudu.Jakub+Michal.A Zdenka bude dnes u Jancovcov.
22. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angelika to teda riadne prehána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Agátin otec,škoda slov,ja by som ho už vypratala z bytu
22. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda hej angelika je zakerna .že strhana ešte ani mesiac nema david a už je taka strhana
22. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tam Terezku...neverim....
22. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi niekto čital diskusiu na MK :grinning:
22. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdena aká mimo :grinning: a Ivanu Jakub opäť nepritlačil k múru...
22. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imriska uz by mohol aj niekto ostrihat.Ta Angelika co vlastne chce?Inak Imro jej dobre hovori.Teraz ma pravdu.A Agatin otec no koment.Ako tej siahal na nadra a Agata sedi pri nich ako decko.Uz ho mala vyrazit ale je to otec.Kubko a Bajza no koment :grinning: Terezka uz chcela nieco povedat tusim.Zlata a nadherna je inak.
22. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá sestrička Mária je riadne buchnutá do Bajzu :dizzy_face:
22. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika je riadna čo !!!
A Terezka ešte nechodí koľko má mesiacov?
22. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rerezka v decembri mala rok
22. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka nie rerezka
22. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z NIky sa teda stala riadna potvora :zipper_mouth: teraz budu asi pracovat v trojke a Kubo zase na vsetko doplatí :rolling_eyes:
22. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna scenaristi citaju tuto diskusiu :grinning: minule im tu niekto sprdol kocik (ze kto by viezol rocne dieta v hlbokom), vsimli ste si, terezka uz mala sportak :grinning:

inak neviem, ale v poslednej dobe im tam dost padaju mikrofony (hore do obrazu) a v kulisiach sa mihaju vselijake postavy, co tam nemaju co robit, napr. dnes sa u jancovcov otvorili dvere na kupelni a pritom boli sami dvaja spolu v kuchyni :grinning:
22. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Alica bomba.Inak ako Alica z Julkou spali u Ivany sa divim ze sa Terezka nezobudila ak bola vobec v postielke.Sa hned vedla postielky chychotali.A malej to vobec nic nevadi.A toho Davidka aj uvidime niekedy?Ani nezaplace ani ho nechovaju nic.Zahadne akesi.
22. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dennom seriály sa na to nepozerá ( mikrofon..)

kočík aj stoličku kupili

Nika je už kopia Ivany, ako znemožniť Jakuba
22. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedno dieťa v jednej časti až až

Ale čo všetke zdr. sestry vidia na Michalovi???
22. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co chce kubko???Nika mala stiahnutu ritku...Terezka super, Ivana trpna.Zdena ako vzdy....ide nieco vytazit...
22. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked takto píšete,tak aj ja pridám: ročné dieťatko by postieľku malo mať dávno zníženu,inak by Terezka z nej vypadla :slight_smile:
23. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co ste vcera pozerali, co povedala Sona Dusanovi, ked sa zacali rozpraqvat ako dal Zdenke facku. Ako to Sona videla, tu facku? Lebo v ten moment mi vypadol na par minut zvuk na TV :angry:
23. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, Sona videla tu facku z okna, aj povedala Dusanovi, ze ona zacala mat tusaka ze spolu nieco maju ked ich prichytila doma na sedacke a Patrik nebol doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirela dik. inak mne sa strasne pacia Blicharovci a Imrisko. On je taky sprostucky az je milucky :grinning: A tak Angelika by sa mohla uvedomit.
23. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pikoska....http://panelak.blogspot.com/2010/02/ktorej-herecke-sa-zvacsuje-brusko.html
23. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že tehotná je Zuzka Haasová, teda Sonička jančová
23. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie mikrofony v zaberch som si aj ja vsimla :slight_smile: a ten rost v Terezkinej postielke tiez nechapem...

inak, uz by konecne mohol Jakub odhalit Ivanu a Bajzu, niekde ich spolu nachytat alebo tak nieco, lebo uz to moc natahuju podla mna...
23. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taketo clanky ma inak vedia fest vytocit, ze "odklada syna" :angry: akokeby jej bol na obtiaz a zbavovala sa ho... co ho ma vodit so sebou do roboty ci co? :angry:
23. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, co zase chcela Angelika, teda, co vystrajala? Vcera sa mi nedalo kuk :frowning2:
23. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Nika?
23. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa vás len opýtať, koho hrá v Paneláku Dávid Bičan, je v titulkoch hneď po A. Bártovi a ja netuším, že koho hrá - ešte som rozmýšľala, že presne jeho otca, ale neviem to iste, poradíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemyslim ze zuzana hasova je tehotna herecka sa prave rozvadza tak neviem. ta zdena je ale svina teda s prepacenim
23. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok