Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
18. feb 2011

18.2.2011 Dnes- Podozrenie.
Zranený chlapík v Maslákovom byte sa pokúsi o útek. Podarí sa mu ujsť? Jakub sa konečne prejaví ako chlap.

lussy23
18. feb 2011

@mamartinka - to je super, že Miška bude v Paneláku. Dúfam, že aj niečo povie 🙂

mamartinka
18. feb 2011

@lussy23 Ale Misku ze ma hrat uz neaka nova mala herecka.Precitaj si link nad fotkou Bajzovcou. 😉

lussy23
18. feb 2011

v
@mamartinka - ja viem som si čítala. Mne s apáčia malí herci, tka sa teším na novú Mišku.

civediamo
18. feb 2011

ahojte panelačky 😀 nemala som koncom roka kde vidiet posledne časti a teraz len ziram 😨 čo to za zmeny?možte mi to ozrejmiť?čo je s dr Malym?a už nechodi s Alicou?akoto že sa švehlovci rozišli,ved sa znova davali dokopy?a ostatne zmeny len tak z ničoho nič? 🙂

majina.b
19. feb 2011

@civediamo
dr. Malý odišiel pracovať do Trnavy, s Alicou sa nerozišli, aspoň som to nepostrehla, su akože pracovne vyťažení
Švehlovci su po rozvode, Jakub sa s tým nemôže vyrovnať, ako vždy..Michal sa nasťahoval k Ivane
Agáta sa presťahovala do Nitry, Milanko ako bezdomovec, si skrížil cestu so sestričkou Sivlinkou, ta je bohata,
A ze Dominiku neodsudia za zabitie /autom/

civediamo
19. feb 2011

@majina.b -dakujem už som v obraze som zvedava čo ešte vymyslia 😉

lussy23
19. feb 2011

ahojte. Včera s ami veľmi páčila Terezka, bola zlatá. Som rada, že už neprespí celé dni 🙂

eva7780
19. feb 2011

Tú "Bajzovú" tam nemuseli dať vobec,ani trošku sa nepodobá 🙄 radšej to mohli riešiť cez telefon,alebo tak nech ju nevidno od predu 😉

mmonika
21. feb 2011

@eva7780 presne moj nazor ...ta novaaaaaaaaaaaaaaa Bajzovaaaaaaaa brrrrrrrrrrr..az mi husacia koza nabehla 😒

ani3012
21. feb 2011

@mmonika @eva7780 súhlas s vami 😒

natassa
21. feb 2011

no s tym nasivinom boli riadne trápni 😒 akosi to ide dolu vodou

eva7780
22. feb 2011

co sa stalo s Filipom?akosi si nepamatam,žeby sa bol rozisiel s Alicou 😕

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniratak696
22. feb 2011

@eva7780 ani ja si nepamatam ze sa rozisli ja len viem ze isiel pracovat do trnavy nie?

@majdzy666 bajzova je fakt otrasna mas pravdu ako ani trochu sa nepodoba jedine tym svetrikom ale to je vsetko 😒

claudica
22. feb 2011

@majdzy666 veď práve, Milanko má jesť omega-3 mastné kyseliny a lecitín a Silvinka si vzápätí miesto raňajok dala cigaretku. Fakt dobrý vzor zdravého životného štýlu 😅
No neviem... pozerala som to od úplného začiatku, ale akosi ma táto séria začína "nebaviť" . Skúsim ešte chvíľku vydržať, hádam sa spamätajú. 😉

egyptanka
22. feb 2011

O com bola vcerajsia cast? nestiham ani pozriet v archive ...

ivett1
22. feb 2011

@claudica presne...aj mne sa zda, ze zacali akosi "rozpacito"...uz mam dve casti na sklz, ale akosi ma o ani nechyta... 😅

jarunka111
22. feb 2011

@ivett1 už to nie je to, čo bývalo 😒 mne osobne sa už nepáčili posledné časti predošlej série, ťahalo sa to s...l a teraz sa už ani nesnažím utekať k telke, aby som všetko videla 😒 uvidíme, či z toho bude ešte niečo, lebo s tým novým obsadením, čo tam je, neviem, či nejaký zázrak vyrobia 😖

ivett1
22. feb 2011

@jarunka111 no...aj ja mam zatial z toho take zmiesane pocity...

eva7780
22. feb 2011

@aniratak696 máš pravdu,na to som zabudla 😉 vidno,že Kordiak je závislý od Silvinkiných prachov,ked zo sebou nechá robiť také blbosti 😀
mne ešte ide riadne na nervy Svetlanka,taká "nemastná,neslaná" 😝

aniratak696
22. feb 2011

@eva7780 svetlana mi pride uplne postava o nicom...napodobenina snad zdeny ale ta mala spon nejaku stavu 😉

dajna11
24. feb 2011

baby neviete kto bude ten Iči?ked tak zahalovali jeho tvár?

petka11121991
24. feb 2011

@dajna11 bude to pyco bolo to v ukaze cca pred tyzdnom na promi noviny

dajna11
24. feb 2011

@petka11121991 čo???? no teda zo sološnice.....čakal by som nejakého podobného imrovi a nie takého pyca.....

petka11121991
24. feb 2011

aj ja tiez som bola velmi prekvapena a ked uz tak to mohli urobit tak ze obsadit niekoho kto tam bude aj castejsie resp. kto tam bude este hrat lebo tieto akoze celebrity su tam iba raz a potom sa tam neukazu je to iba jedna rola a hotovo a de fakto ici sa spomina cely serial 🙂

zuzanocka
24. feb 2011

Iči je Pyco??? 😀 😀 😀 😀 no mám dosť... 😝
tiež túto 7. sériu akosi vypúšťam... prvé diely som počúvala na pol ucha, teraz už občas aj zabudnem zapnúť telku 😉

nicky655
24. feb 2011

uz sa to zacina podobat tym americkym serialom- stale nejake zvraty, striedanie osob a vztahov- ale tak pri velkom pocte casti to asi inak nejde.

a tu bajzovu si teda mohli odpustit 😀 ved to vybavili tym,ze odisli s alesom ( tusim do prahy) tak to tak mali nechat a hotovo. ked uz sa teda nechcela vratit ta povodna herecka.takto je to o nicom.