Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

polacka
13. okt 2012

@nicky655 ano vtedy este bola taka znesitelna ale teraz uz len hereckuje pred chlapami vobec sa mi nepaci. aj sona dudkova mi leze na city taku facku bych jej pustila niekedy.... toto keby robi moja mama mne no neviem. hrozne. ale ti robosi imre a gejza to tam dobre ozivili ti sa mi lubia.

luy
13. okt 2012

@nicky655 no ved ,vela nepozerám,len čítam čo píšete,a sem tam sa mi podarí kuknuť,ale ako pár boli o ničom,žiaden úsmev,nič,všetko bolo tragédia,teda urobili z toho tragédiu...

nicky655
13. okt 2012

@polacka no keby mama ako sona,co vtedy s tymi peniazmi dovadzala,ked dosla zuzka,tak sa asi do zadku (s prepacenim)strcim: 😝

@luy milan bol angie dobry kaurat tak na vozenie lukasa do skolky,a ked nahodou povedal ze nie,dobre ze ho nezozrala ,koza jedna.

mamartinka
13. okt 2012

Pondelok 15.10(Karol sa zeni) Karol si berie Danicu. Angie po menšom nátlaku súhlasí a prichádza s Maslákom. Jakub pozval Silviu, ale doktorka Hoffstädtterová mu nečakane poslala kravatu, aby spolu dobre ladili. Keďže sa Jakub nevedel rozhodnúť medzi Silviou a Hoffou, nakoniec skončil s Ivanou. Michal na svadbu ísť nemohol, lebo zastupoval chorého doktora Matúša. Dominika je v neustálom strese z odhalenia podoby jej dieťaťa a trvá na tom, aby ju Michal prepustil domov. Tesne pred odchodom z kliniky však narazi na manazera Lisku.Lesenie je konecne postavene a Imre s Gejzom zacinaju vynasat material.Dusko ich chvali,ze na svadbe robili dobru naladu.Patrik povie rodicom,ze chce byvat s Miou v garsonke,ale Sona je proti.Vraj je to tam prilis male a radsej by mali byvat u nich.Mirka sa prizna Denise,preco na svadbe nic nepila.Nechcela,aby to skoncilo dalsim uletom a s cistou hlavou da Denise pusu.K Jancovcom prichadza neznama zena a predstavi sa ako biologicka matka ich dietata. Utorok 16.10(Biologicka matka) K Jančovcom prichádza neznáma žena a dožaduje sa svojho syna. Tvrdí, že je jeho biologická matka. Dušan ju žiada, aby odišla, volá sociálku a chce vedieť, kto prezradil, že Sebastiana si adoptovali práve oni. Jediným riešením je volať políciu. Denisa je v miernom šoku, keď ju Mirka pobozká. Ivana žiada kočeny, aby jej pomohli dať Urbanovi kopačky, no plánovanú akciu Alica pokazí. Pani Janka sa vracia z ranného nákupu a takmer skolabuje, keď v svojej obývačke zbadá polonahého Imra.Co robi Imro u Blicharovcov?Robotnici nalozia do vytahu viac, nez znesie a pokazia ho.Pani Janka ide vyskocit z koze a nevie,kam z konopi,lebo vo fonde nema ani cent.Vrchna sestra prichadza o zrak a Nataly prezradi Maslakovi,ze sa stal otcom. Stvrtok 18.10(Dusko na materskej) Dušan chce ísť na materskú dovolenku. Soňa ho odhovára, že zlenivie a odvykne si pracovať. Maslák zúri, keď sa od cudzích dozvie, že Dominika už porodila. Vtrhne na kliniku a zháňa svoju bývalú. Silvinka sa zľakne a prezradí mu, že Dominika je u rodičov. Doktorka Hoffstädtterová flirtuje s Jakubom, keď sú sami, ale pred kolegami na klinike si pred Jakubom drží odstup a hrá sa na nedotklivú. Jakub sa ju rozhodne vytrestať. K Jančovcom znova prichádza Sebastiánova biologicka matka a chce spet svojho syna.Potom obtazuje Patrika,ktory je s nim na prechadzke.Cinege sice vytah v panelaku opravil,ale ked don Imre a Gejza nastupia ako pokusne kraliky,ostanu visiet na tretom poschodi.Duskovi sa podari vybavit matersku dovolenku.Bol na urade aj s malym a ocividne mali velky uspech.Maslak caka doma na Dominiku,ale namiesto nej prichadza Angie,aby mu povedala,ze ten dom berie a ze asi je tehotna. Piatok 19.10(Bicykel) Imrovi ukradli otcov požičaný bicykel Favorit a všetci sú presvedčení, že ho vzali Gejza s Imrem. Udalosti pred Alicinou autogramiádou naznačujú, že krst jej knihy dopadne katastrofálne. Egon si pomýlil dátum, zabudol na komparz a Lucie Bílá tiež zrejme nepríde. Preto Egon pozve celý panelák a všetkých známych. Alica je naštvaná, no netrpezlivo čaká na prvé výsledky predaja knihy. Angie si myslí, že je tehotná a Maslák je zvedavý, či si chce dieťa nechať. Angie by na potrat nešla,ani keby sa Milan uz nikdy nevratil.Pan Emil najde Imrov strateny bicykel pri kontajneroch.Sona vycita Dusanovi,ze este neskoncil svoj romanik s Ivetou.Maslak sa konecne stretne s Dominikou a zaujima ho,kde nechala svojho maleho Cinanka.

mamartinka
13. okt 2012

Pondelok 22.10(Sex a iné city) Dušan chce dokázať, že je otcom Ivetinho dieťaťa a požiada o test otcovstva. Jeho syn Patrik má živú erotickú nočnú moru. Zuzka a Mia ho lákajú k sebe do postele a chcú, aby si konečne vybral. Pán Emil je v rozpakoch. Bicykel, ktorý dovliekol domov, nepatrí Imrovi. Ten jeho bol modrý. Navyše, po vonku chodia policajti a hľadajú zlodeja bicyklov. Ako vráti bicykel späť ku kontajnerom, aby ho za bieleho dňa neprichytili? Jakub žiada Ivanu, aby sa v starostlivosti o Terezku striedali a svojej dcere uz v svojom byte postavil identicku detsku izbu.Gejza rozbije Duskovi okno a Alici vysla priazniva recenzia na jej knihu.Ale ako sa jej dari na pultoch knihkupectiev?Angie nema peniaze na poistne za Milanovo auto.Marcel sa ponukne,ze auto preda,no pri jeho cisteni objavi USB kluc. Utorok 23.10(Jakub ma rande) Jakub a Hoffa majú rande. Doktorka je vyštafírovaná a Jakub je z nej úplne paf. Čo sa odohrá po ich prvom bozku? Maslák sa prehrabáva pamäťovým USB kľúčom, čo našli v Milanovom aute, a zisťuje, že Milan si vybavoval kšefty poza jeho chrbát. Angie to neberie nijak tragicky, ale Maslák jej pripomína, že ak klamal jemu, určite klamal aj jej. Pani Jana číta Alicinu knihu a zdá sa, že ju skutočne zaujala. Teda, až na tie nadávky. Emil sa ponúkne, že všetky vulgarizmy jej vycierni.Patrik sa v parku znova stretava s biologickou matkou svojho adoptovaneho brata.Pan Emil robi zbierku na Imrov novy bicykel.Ked v Ivaninom byte zazvoni mobil a Michal sa pon dvihne,na miesto,kde sedel,spadne luster.Je to znamenie,ze by si s Ivanou nemal znova zacinat? Stvrtok 25.10(Diera v strope) Michal a Ivana su v soku-spadol strop!Stacilo malo a padajuci luster by Michala zranil alebo rovno zabil.Ivana v tom vidi znamenie,aby si spolu znova nezacinali.Angie ma v strope dieru ako hrom.Gejza a Imre zjavne vrtali,kde nemali.Jakub a Hoffa maju za sebou krasny vecer.Najprv si potykali a potom sa dokonca bozkavali.Doktorka Hoffstadtterova mu prezradi,ze krstnym menom sa vola Ingrid.Jurij a Maslak musia najst noveho kreativneho uctovnika a musi to byt niekto,kto sa ich bude bat a komu mozu verit.Egon sa dovali spet k Alici aj s kuframi a preziju vasnivu noc.Preco sa vsak uz na druhy den bude musiet pred nou znova skryvat?Emil pre Janku zaciernil neslusne slova v dvoch kapitolach z Alicinej pikantnej knihy,no Pani Jana z hrozou zistuje,ze knizka sa ani tak neda citat,lebo zaciernil skoro vsetko. Piatok 26.10(Hlada sa manazer) Maslak je z Karola na nervy,lebo robi jednu chybu za druhou,a preto sa hlada novy sef Makana.Janulka si mysli,ze by bola dobra sefka Makana,ale Nataly ju od toho odhovara.Pani Jana uteka do nedalekej herne,lebo je presvedcena,ze Emil prepadol gamblerstvu a automatom.Cestou na neho narazi aj s halloweenovou tekvicou v ruke,ktoru dostal ako darcek od Fedora a Monci.Angelika naordinovala Imrovi skatulkovu dietu.Moze jest len to,co mu Angelika nabali do skatulky.

polacka
13. okt 2012

@nicky655 presne! a ked chcela hned utekat za patom ked isiel s malym do garzonky. no truba ina! a este obdivujem emila ako moze mat take zlate nervy s tou nitsneichrenkou, ja uz by som daaavno vybuchla len bych hu na chodbe strela. keby sa tak ivana dozvedela o misoej malej betke, to jej teda prajem ked je taka naivna a dava mu teda druhu sancu... to ja keby som si mala vybrat medzi trapnym misom a urbanom tak zdenek by vyhral ved on je uplne dobry a fesak aj.

polacka
13. okt 2012

@mamartinka dakujem za popredu osah dielov super som rada 🙂

mamartinka
13. okt 2012

Mne sa teraz Sebko paci.Ved Dudko mu da skolu a ked bude po nom.Zlatucky je teraz ked uz chodi.

polacka
13. okt 2012

@mamartinka ano perfektny a ked isli spolu von na tom behatku no podareny.

monika15
13. okt 2012

🙂)))
joj ta ivana ta to netaka bosorka bleeee

polacka
13. okt 2012

@monika15 fuj hrozna je zacinam byt uz nanu alergicka jak sa chova, ani terazke nenavari. vzdy ked sa jej pytaju co varila tak povie ze nic pohrdavo, puca blba.

monika15
13. okt 2012

@polacka nemam rada tu herecku :(
otras... a aj taku rolu jej dali ze je mrcha heheheheh toho cecha jak odhodila a pirtom je cool 🙂

polacka
13. okt 2012

@monika15 ze? ta rola jej tusim sadla jak hovado, myslim ze je taka afektovana aj mimo kamier a kuba jak zneuziva aby braval malu a ivana mohla v klude tutukat. hrozne ja nemam na nu slov. chudak urban, je on fesacik teda mne sa lubi aj tam ma dobru povahu sa zda, skoda ho

monika15
13. okt 2012

@polacka vsak prave !!!! a ten michaj co nezostal s betkou :(
to taky hlupy serial.. hehehehe 🙂))))))) to nikto nemoze byt happy to kazdy s kazdym....
ja uz cakam ze kedy maslak necha nataly a pojde ku tej krave angi e🙂

=)=)=)=)

sendy182
13. okt 2012

môj obľúbený seriál skĺzol do zváštneho nepútaveho.....je tam toho už veľa......riešia sa banality........poniektorí preafektovaní.... herci............už ani Turzonovová nie je to čo bola.......... 😢 Michalova dcérka Zuzka je recitujúce veľmi nadané so širovým záberom dieťatko......aj keď je krásna je nemožná ............a Michalove dvojičky vôbec neprídu ani jeho najstarší syn......sú tam obrovské medzery.........Agáta,.......pomaly žiadna súvislosť a tí robotníci no neviem či by aj v reále toto tak bolo........Nataly nahá medzi nimi a maslákovi to nevadí....Renči a Inči sa bijú ako nenormálne.....no neviem mne sa vidí že Kraus to prepískol .......každý s každým tam spí.......

polacka
14. okt 2012

@monika15 ano mal s nou ostat a starat sa ale on je len jeden zbabelec a egoista, aj tu misku nechava len kade komu. on keby je sam tak by mu ju hadam aj zobrali. a myslis ze toto je posledna seria panelaku? ze uz 11 nebude? a ten cinege s ajuskou? oni su perfektni aj inci je zlata.

polacka
14. okt 2012

@sendy182 ano myslim ze mas v tom pravdu uz je to take preplacane, keby tam nebolo kopec novych ludi nikto by to nekukal asi. oni to mozno natocili rychlo rychlo aby mali divaci vobec naco kukat a nehladeli na detaily, to len aby cosi islo v telke sa mi zda. teda aspon niektore tie diely su take ze nic... 😖

labelo
14. okt 2012

teraz som videla ukažkun a pride na scenu gargamelova matka 😀 som zvedava

liz_lemon
14. okt 2012

@sendy182 Kraus to uz davno nepise, pisu to 2 alebo 3 mlade baby

polacka
14. okt 2012

@liz_lemon aha tak tam je pes zakopany, no pekne 😕

mamartinka
14. okt 2012

Herecka co bude hrat v Panelaku Sebkovu nevlastnu mamu Ana Geislerova http://lesk.cas.sk/clanok/98101/ana-geislerova-...

monika15
14. okt 2012

@polacka cooo ta dufam ze neni posledna 🙂))))))))

monika15
14. okt 2012

@mamartinka
mazikova bude cinegeho prva zena o my god hehehehehhehehehehehehehehe

labelo
14. okt 2012

@mamartinka
ana geislerova nebude hrat gargamelovu matku 😉 bude ju hrat eva sakálová

polacka
14. okt 2012

@monika15 no ja neviem dufam aj ja ze to neni posledna seria, len si neviem uz predstavit ake namety by boli este v dalsej serii haha ked uz teraz nevedia co by riesili jake chujoviny. mazikova bude fislamze???? ja odpadnem! tak to by mohlo byt dobre sak mazikova je blazen. no uvidime jupiii. 😀

sendy182
15. okt 2012

@mamartinka zdala sa mi povedomá........je moja obľúbená herečka 😉

mamartinka
15. okt 2012

Inak neviem ako vy ale tato herecka Eva Sakalova by mohla aj v Panelaku ostat.Hodila by sa mi k Bajzovi.Taka sympaticka sa zda.Moj nazor.