• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
baby,mne je vam ta Lucia taka nesympaticka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zodpovedný tato...aspoň k dedovi ju šupnúť mohol....
10. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lezie mi to na nervy, posledne mesiace naozaj ine nerobia len chlastaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako keby inej zabavy nebolo
10. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka, mohol ...
emjee, suhlas
inac fakt nerozumiem ako mohol Vasut odviest Amy na letisko ked pil s chalanmi?
10. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...jasnééééé....tak tomu nerozumiem, ako som to mohla pomotať :grinning: :grinning:

a to som ešte kukala do témy Ordinácia, že kde mám príspevok...som myslela, že som ho zabudla odoslať...asi starnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tak, ked sa preklikávam cez 10 tém naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. dec 2008 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanke asi zomrel otec...aspoň ja tak tipujem.... :confused:
10. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky...prečo mamička raz rozpráva po slovensky a raz po česky??? som z toho jeleň :sweat_smile:
10. dec 2008 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, na tuším len k Ivanke rozpráva naschváľ česky :wink:
10. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2008 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja myslim, ze otec jej zomrel :confounded:
10. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež rozmýšľala, ako mohol Vašut šoférovať, keď pil. a tiež si myslím, že Ivanke zomrel otec.
10. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes kraus v promi novinach povedal, ze bajzovu vytiahnu z panelaka do roboty. :slight_smile: vsak by bolo nacase.
10. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uslo mi par casti, co sa deje s betkou, ako ich vydiera, preco?
10. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky mohol by mi niekto v strucnosti co sa dnes dialo?neda sa mi kuknut na nete panelak fnuk :frowning2:
10. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dannynka,tak dnes,este oslavovali nar.Terezky,Jakub ostal v tom stale ze to je herec Kukura,nie Vasut :grinning: ale nebol sam aj Karol si to myslel,chcel ho za krsneho pre malu,no Vasut radcej zdrhol :grinning: Balažikova sa opila s pani Jankou a zaspala u nich,rano prisiel manzel Balazikovej za Emilom a drapol ho pod krk,lebo Emilko mu to do telefonu troska zle vysvetlil ze preco neprisla domov a tak.Michal pisal na internet tej akoze Trinity(neviem ako sa to pise)ze chce stretko,no zatil sa neudialo,samozrejme mamicka trosku pojedovala Ivanku ako sa ma o malu starat.Jaj a tie fotky co nasla Agata,na nich je jej sestra,vraj ked mala tusim 4 zomrela,len neviem preco asi som prepocula(napiste prosim ak viete)no a na koniec volal niekto Ivanke a zostala ako obarena,tak to skoncilo,predpokladam ze bud otec alebo snim nieco bude.Neviem uz ma nic take zaujimave nenapada.
10. dec 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva,moooc dakujem za info...slubujem ze zajtra uz budem urcite pozerat :wink:
10. dec 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj ja si myslím, že Ivanke zomrel otec...
ja ked som dobre pochopila, tak bajzová má vysokú školu? boli s luciou spolužiačky na výške? ináč zo začiatku som luciu nemala rada, ale teraz sa mi už páči, má dobré hlášky :grinning:
11. dec 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva dakujem aj ja, :slight_smile: zase tam nieco maju a neda sa to spustit :angry: :angry: :angry:
pekne im to tam vycitaju na tej nastenke
11. dec 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citali ste totok.www.joj.sk panelak uz aj na papieri.dnes 11.12.2008 o 15.00 ozije nakupne stredisko POLUS panelakom.uskutocni sa tam krst knihy panelak.viac na hore uvedenej vebouke.
11. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka hovorili o tom uz aj v magazine aj ukazoval tu knizku :wink:

inak ta vcerajsia cast uz ide :slight_smile: :wink:
aj ja si myslim,ze ivane zomrel otec....tak to bola asi ta smrt v panelaku-to nas teda nenapadlo,ze?
11. dec 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mna hned napadlo ze Ivanke mohol zomriet otec, nic ine by Ivanku tak nepolozilo, no nie? A tusim ze v panelaku je Ivanka jedina abstinentka. Uz aj Janka sa rozbehla :grinning: :grinning: Ozrani jedni (-y ?) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka nepila kvôli tomu, že čakala bábo a teraz sa oň musí starať, tak nemá čas. ale inak, to bolo dosť nefér, že Kubko povedal, že nemá peniaze na darček pre Ivanku a na chľast nechal niekoľko tisíc.
11. dec 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to žeriem
11. dec 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved oni prechlastaju hadam viac ako zarobia, no a Svehlovci este musia platit najom za byt na tretom, tak neviem.
11. dec 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A na co umrela ta Agatina mala sestricka?
11. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze,ten Jakub ked zadre tak to stoji za to :grinning: :grinning: :grinning: ze krmil srnku z flase :grinning:
11. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva no som sa zasmiala :grinning: ved je to tiez cicavec :grinning:
11. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ten Michal ostal hrozne chladny,rozvod a hotovka,chudera Zuzana :pensive:
11. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok