• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko - maďarský pokec

22. septembra 2016 
jo ét vágyat!Ved aj naši chlapi sú smädný,hladný,treba im žehliť tak nech si skúsia čo to je. :rolling_eyes: :grinning:
28. nov 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
köszönjük szépen :slight_smile: uz sme napapkany,aj po kavicke :slight_smile: muzik isiel naspat do prace :wink:

ja idem cosi porobit,aj zehlit treba :wink:
28. nov 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
én aszt hittem,hogy ebédelsz a számítogépnél.Ja som včera žehlila aby mi nebola taká zima,mala si doniesť bola som vo švungu.Koľko chýb som urobila v tej vete? :grinning:
28. nov 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla to ano :dizzy_face:
28. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy hibát sem csináltál,nagyon szépen leirtad :slight_smile: gratulálok :slight_smile: nie pri pc som obedovala,ale v kuchyni s muzikom :slight_smile: hát ha tudtam volna akkor elküldöm a vasalni valót,majd legközelebb,ok? :grinning:
28. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majd,ha kedvem támad rá mert az sem megy akár mikor.Tegnap kivétel volt fáztam és jobnak láttam vasalni,mind tévét nézni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mára búcsuzok,sziasztok,szép hétvégét mindenkinek! :grinning:
28. nov 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halihó hogy smint lányok? :slight_smile:
30. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla teba uniesli na víkend? :grinning:
30. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej nem raboltak el,csak sok volt a dolgom,na meg persze egy kicsit pihizni is kell a pc-től,eleget ülök előtte amúgy hétközben :grinning: mizujs?hogy telt a hétvége lányok? :slight_smile:
1. dec 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesult a medve talp el is fogyot még szombaton két adag. fáj a felyem azt hiszem érzem a multheti hideget :frowning2: megyek urad prácera de semmi kedvem
1. dec 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fincsi lehet a medvetalp :slight_smile: neked milyen recept van rá?én is elég sokat töszögök,remélem nem leszek beteg
pénteken én is megyek intézni pár dolgot
1. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava.tüszögök :wink: :grinning:
1. dec 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
remélem hogy átmegy:
210g vaj
270g fél grízes lisz
100gdio
160g porcukor
csep skorica
30g kakao
citrom héja
4 db klinčeky és 2db tojás sárgálya :grinning:
1. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ,aj ja so mvčera piekla labky :grinning: :grinning: :grinning: 127 kusov :grinning:
1. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala asi polovicu v sobotu a na včera som musela skryť pár kúskov lebo skoro všetko pojedli. Na vianoce musím urobiť viac :sunglasses:
1. dec 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a škorica je czimet :wink:
1. dec 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla76 nedala by si sem ten recept na syrove rozky, ale az by sa dalo po slovensky.Dakujem
1. dec 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááá,kocurik köszönöm szépen. :slight_smile:

monik sziaaaa :slight_smile: vagy fahéj :wink:

macika ok samozrejme napisem,este dnes.....pohladam zosit a hodim sem receptik :slight_smile:
1. dec 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík za opravu.vedela som,že jedno z toho je fahéj ale nevedela som isto ktoré.
1. dec 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok meg is fogom csinálni,nekem is van vmilyen medvetalp recept,összehasonlitom ugyan az -e mint amit te irtál :slight_smile: sikerült elintézni amit akartál? :wink:
1. dec 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikerult,de anyi nép nem emlékszem mikor volt a ajto´elot. :grinning:
ja dávam recept na syrové pagáče ak máte záujem.
17,5 dkg hladká múka
17,5 dkg polohrubá múka
20 dkg rajbaný syr(tehla)
20 dkg hera
1 bal prášok do pečiva
smotana podľa poreby
vymiesime,vyvaľkáme a malým pohárikom vykrajujeme.pred pečením posypeme syrom.Mňam :grinning:
1. dec 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Syrove rozky :slight_smile:

Cesto:1 kefir,1 drozdie,1 dcl mlieko,1dcl olej,1 lyzica cukru,70dkg muky(35 dkg polohrubej a 35 dkg hladkej muky),2 cele vajcia +vajce na potretie.

plnka:25dkg rama rozmiesame s 1 lyzicou soli.30dkg postruhaneho syru eidam.

postup:
cesto vyvalkame do valca,rozdelime na 9 casti.naraz pracujeme s 3 castami cesta.kazde vyvalkame na vacsie kolieska ktore natierame ramou ktoru sme rozmiesali so solou a posypeme kazde koliesko syrom.kolieska ukladame na seba trosku pritlacime na 3 koliesko uz nedavame plnku ale rozrezeme cesto na 16 casti a od sirsieho konca zaciname stacat do formy rohlikou.aj s ostatnymi castami cesta postupujeme takto.dostaneme takto 48 ks syrovych roztekov.

na vymasteny plech poukladame naplnene rozky,natrieme ich rozslahanym vajcom a posypeme syrom.1 hodinu nechame vykysnut na plechu.pecieme v predhriatej rure 30-35 min.

zelám dobru chut je to mnamky :slight_smile:
1. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocurik inac tie syrove pagaciky aj ja robievam su vyborne :slight_smile:
1. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skúsim tie rožky. ja mám podobný recept ale tam ide aj cesnak :sweat_smile:
1. dec 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj s cesnakom to moze byt finom :slight_smile: a ten cesnak sa primiesava do masla tiez?ja mam rada cesnak.... :slight_smile:
1. dec 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem najsť recept ,ale cesto je podobné ako tvoje ale plnka sa mieša maslo pretlačený cesnak a syr. týmto sa natiera cesto a robia sa rožky. :sweat_smile:
1. dec 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..nevadi....potom ked nebudes hladat tak najdes :wink:
1. dec 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mozem sa pridat ?

chcem sa spytat, ja teda madarsky neviem, ale chcela by som ...

moj syn chodi do madarskej skolky ale do skoly ho chcem dat do slovenskej, ako u neho najlepsie drzovat madarcinu ? aby nezabudol, rozpravania sa moc nebojim, no rozmyslala som o kurze, neviete o nejakom, alebo o sukromnej ucitelke ?
1. dec 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie najlepšie je ked má kamarátov aby nevyšiel z formy. moji sa nechceli učiť tak ja s tým problém nemám :unamused:
1. dec 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za recept uz ho mam v receptoch
1. dec 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok