Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

karamelinka
1. aug 2009

jej silwii ty si tu...no parada...ale celkom fajn maly je zlaty teda konecne neplace stale malis me to na zaciatku dost pestre...ale je poklad...a vy ako?aky ste nadherni skoro som odpadla krasne foto 😵

karamelinka
1. aug 2009

len teraz riesim riedke stolice stale ma riedke stolice tak sme na diete ale nic sa nemeni bojim sa ze by mohlo ist o celiakiu v pondelok ideme k dr...neviem ci mam len nejaky zly pocit alebo to bude v normale teda dufam ze v normale...

silwietta
1. aug 2009

jej dakujem mojka... maly je dobrucky,ale dost na mna naviazany a ked mal asi 7 mesiacov tak prestal grckat, mal reflux... teraz lozi, zacina pomalicky sam stat a tak 😉

karamelinka
1. aug 2009

co tu mate nove vobec nestiham sledovat...

silwietta
1. aug 2009

juj, dufam, ze to nebude celiakia... skor nejaky virus, aj Misko mal ...

silwietta
1. aug 2009

kara tu ti je sama tehula, co je uplne super 😉

karamelinka
1. aug 2009

no krasne!!!my este nechodime a to mi kazdy hovoril ze mi bude behat dost skoro myslim ze na to ma ale on je taky bojko pritom musi byt vsade postavi sa sam zo zeme bez opory a je dost pohybovy ale krocik len sem tam jedne dva nechce sa mu nejako tiez mam pocit ze je na mna naviazany dost a len za rucicku by chodil vzdy ku mne pride nastavi ruku a taha ma kde chce ist...tie deti su bozske 😵

karamelinka
1. aug 2009

ooo tak to je skvele..vsimla som si len cukrus v rychlosti a moozno mahu...tesim sa je to ozaj dar

silwietta
1. aug 2009

veru su bozske... inak ja som si tiez myslela, ze maly zacne rychlo chodit sam, sa tak tvaril, ale ma rad istotu, pekne za rucku a ked rucku nema, tak si prejde po 4 😝

silwietta
1. aug 2009

aj alex a mirip aj chrumka

silwietta
1. aug 2009

a aj cukruska a scarlette 😵

karamelinka
1. aug 2009

xixi no presne...ale ten cas leti ved pred chvilou sme este len dufali potom tehulkovali a uz su take velke oproti tym malickym novorodeniatkam. kamoska ma teraz dvojicky ked som ich videla zdali sa mi take malicke som nechapala ze aj my sme kedysi taki boli

karamelinka
1. aug 2009

fiha!!!!!!!!!!!no tak parada 😵 😵 😵 😵 😵 len tak dalej...ja inak rozmyslam ze by som druhe tak ked bude mat maly dva roky ze by sme zacali sa snazit ak nam to bude znova tak dlho trvat ked som mala tu endo teda neviem ci ju este mam alebo ako to je teraz tak radsej skor

karamelinka
1. aug 2009

inak mne sa tak vidi tentozivot tie deti su ozaj radost ja osm sa v tom uplne nasla ja by som brala aj styri

silwietta
1. aug 2009

kara, no ja by som uz druhe aj teraz brala, lebo presne ako vravis, clovek nikdy nevie, a radsej teraz ako nikdy...

silwietta
1. aug 2009

aj ja som chcela kedysi 5 deti, ale manzel ma dve z predchadzajuceho manzelstva tie su u nas pichnute skoro stale, takze ja uz v podstate mam 3...

silwietta
1. aug 2009

veru deti su radost, tolko krat za den mi vycaruje usmev na perach... uplny chutnasek 😵
a totalne zboznujem ked sa smeje... najkrajsi zvuk na svete 😵 😵 😵

karamelinka
1. aug 2009

😀 😀 😀 no tak to mas dobre tak ti uz len dve chybju 😉

karamelinka
1. aug 2009

no presne smiech je uplne najuzasnejsi... 😵 😵 😵 😵 ale aj vsetky tie tiky a zboznujem ked robi Pápa a on sa pri tom tak chutne hambi no krasa ozaj tolko veci by sme mohli vymenovat...

karamelinka
1. aug 2009

inak sem tam som tu napisala ale to som musela hladat snazilky a ja ze uz bude nejake cislo cez 30 asi sa tu uz tak nepise ako kedysi ci?

silwietta
1. aug 2009

no to hanbenie je tiez uzasne 😵
juj nemat kramy tak sa vrhnem na muza, ze aby sme si urobili druhe 😀

karamelinka
1. aug 2009

no a nam zacina kriticka hodina maly mi totiz nespava dobre cez noc teda ani dako cez den nepospi ale v noci to bude asi kojenim uz som aj prestala na den ale kvoli tym hnackam som znova zacala a uvidim kedy mu skoncia a potom uz zacinam odstavovat

silwietta
1. aug 2009

no veru, uz je to tu dost mrtve... asi tie najukecanejsie uz z temy odisli 😝 beriem si to osobne 😀

silwietta
1. aug 2009

aj ja som zacala odstavovat ale prisla do toho choroba, a maly nechcel nic iba moje mliecko a piskoty... a taka som bola rada ze kojim este lebo neviem co by som robila, asi by som sa scvokla...

karamelinka
1. aug 2009

😀 😀 😀 😀 no vidis a ja som si myslela ze tu budem chodit stale ale potom uz akosi nebolo casu a ked aj bolo tak som bola taka hotova ze som si radsej lahla a teraz je to tiez podobne ale uz som si asi zvykla ze moc nenaspim..ale o tej desiatej si pre istotu uz vzdy lahnem lebo u nas je to tak kadejako s tym budenim

karamelinka
1. aug 2009

no to ti verim...inak ked som prestala tu jednu noc tak som nad tym aj uvazovala ze na jednej strane som chcela strasne uz skoncit s kojenim a na druhej strane mi prislo normalne do placu ze stratim ten krasny pocit z toho ako si cucka ozaj mi to prislo az vtedy ked som prestala..tak si to teraz este chcem uzit lebo mi potom bude luto

silwietta
1. aug 2009

no aj ja som tu chcela chodit paralelne so svojou temou, ale uz ani tam poriadne nestiham chodit... ale nevadi... aj ja odkvecnem najneskor o pol jedenastej.... maximalne do jedenastej som hore...

silwietta
1. aug 2009

aj ja mam taku dilemu - na jednej strane by bolo fajn, keby nebol odomna taky zavisly kvoli mliecku ale na druhej strane ked ho vidim aky je blazeny ked si cucka a ako mu to robi dobre, tak nemam to srdce... ach jo

karamelinka
1. aug 2009

no je to krasne bude mi za tym smutno a preto hor sa do druheho babatka 😀 😀 😀 😀 😀

ale nie ste rok si pockame... 😉

silwietta
1. aug 2009

kara presne tak 😉