Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

cukruska1920
31. júl 2009

gio...mmh to neviem...ale skus sa opyta dievcat z grafov...viem ze viacere ho beru

chruminka
31. júl 2009

gio drzim palce,kamoska brala clostil a teraz ma 5 rocne dvojicky 😀 ,tak nech vam to uz vyjde

jasne mam to vsetko nafotene v compiku a popisane a kocik este nemame ale budeme ho objednavat cez net v auguste

maahuliena
31. júl 2009

😉 gio, ja som brala clostil a nikdy som nemala s neho cysty, len krásne foliky 😉
aj ja ho budem teraz brať.. 😉 teda podla toho ako sa toto všetko bude vyvývať, ..lebo odvčera sa cítim na svinuchu mrchu.. ale ešte mám čas cca 6 dní tak snád to bude s niečo iného 😅 😉

giovannajana
31. júl 2009

ozaj ... a kúpila som si Valovičove kvapky 🙂 vyskúšame...

giovannajana
31. júl 2009

mahu, veď máš pozitívny testík. Myslíš, že to je planý poplach?

giovannajana
31. júl 2009

ja sa ma svinuchu cítim už od pondelka... 😠

maahuliena
31. júl 2009

gio... no len ten testik ked uschol.. tak to neni poriadne ani vidno 😒 😒 tak neviem čo s toho bude... ale musím otestovať jednoznačne ráno 😉 ale ak rátam, že včera bol IP tak ešte stale môže byť negatívny 😉

gio a nebudeš ty tehulka???? 😅 😵

cukruska1920
31. júl 2009

gio..valovicove kvapky som pila aj ja... 😉 ak ti mozem poradit...kup muzovi Macu...su to take vitaminy na skvalitnenie spermie a na pohyblivost...moj muz to bral 2 mesiace a na ten druhy som otehotnela... pocula som nato same chvaly a za vyskusanie nic nedas 😉

giovannajana
31. júl 2009

mahu, aj minulý mesiac som sa tak cítila a veľa krát aj predtým. Mám asi taký dlhý predmenštruačný syndróm. 😒

... asi si testla ešte skoro, ale boli tam. to nevadí, že uschli 😉 Joj, tak ti držím palce 😵

giovannajana
31. júl 2009

cukru, macu mám doma v prášku, ale chutí to hrozne. Ja mám problém do ňho dostať aj obyčajné vitamíny. Vraj ho chcem otráviť 😀

cukruska1920
31. júl 2009

moj muz bral tabletky.. on to bral uz ako samozrejmost...sa najedol a sup macu 😀 minule sa ma opytal ci to este nemoze brat.. 😀

maahuliena
31. júl 2009

gio, ja som teraz začala trochu špiniť ☹ nechápem to... toto som nikdy nemala, takto skoro, mohlo to byť po uhniezdení? napr?

giovannajana
31. júl 2009

hovorí sa, že špinenie pri uhniezďovaní môže byť. Neostáva nič iné, len ozaj počkať, ako sa to vyvinie...

maahuliena
31. júl 2009

ved to ☹ ale nejak bolo, nejak bude, ked nebude teraz tak potom snad v stimulke niekedy 😉

giovannajana
31. júl 2009

keď už nám nič iné neostáva... musíme len veriť, že sa to snáď raz podarí 😉

cukruska1920
31. júl 2009

mahu.... bude to tehu neboj...a to spinenie moze byt zapricinene hlbsim zahniezdovanim...kedy mas - nemas dostat mrchu?

maahuliena
31. júl 2009

cukru bodaj by 😢 už som si dala utroš, beriem ho 1-0-2, ale budem brať na 3x a zajtra ráno spravím testík ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena

cukruska1920
31. júl 2009

ja som si tiez hned dala duphaton ako som mala //.... neboj urcite to bude ono 😉 grafik vyzera dobre

maahuliena
31. júl 2009

cukru vdaka 🙂 ja si aj myslím, že to bude ono 😅 to imp.špin, ale tak jeden nikdy nevie... zdá sa že utroš pomáha.. trošku ma prestáva bolieť bruško... 😔 ja musím veriť.. po toľkých neúspechoch... ak sa to podarí.. tak to bude jeden veľký zázrak 😉

tebe kludné tehu, nech je všetko v poriadku.. 😵

silwietta
31. júl 2009

maahu drzim palce aby to bolo zahniezdovanie 😉

cukruska1920
31. júl 2009

mahu...hlavne vela lez....ja teraz tiez stale vacsinou lezim kedze som sa velmi naplasila.... a neboj bude to ok...

maahuliena
31. júl 2009

moc sa mi ležať nedá..som v robote.., ale snažím sa sedieť.. a oddychovať 😔 a dakujem... zvladneme to 🤐

giovannajana
1. aug 2009

mahu, ako? Skúšala si ešte jeden?

evitkamalicka
1. aug 2009

ahoj kocky

mahu tak ako? som zvedava

maahuliena
1. aug 2009

baby.. skusim až na 14dpo( nerobila som) celu noc som logala vodu..lebo predtým som zožrala 2langoše 😅 takže počkám 🙂 😉 ale teplota išla trošku hore.. a aj špinenie ustupilo 🙂 určite dam vedieť aký bude výsledok 🙂 😉

silwietta
1. aug 2009

maahu tak to vyzera slubne 😉

silwietta
1. aug 2009

no aj na grafe to vyzera velmi slubne 😉

karamelinka
1. aug 2009

no ahojte ja zasa po sto rokoch......

karamelinka
1. aug 2009

ale asi tu nikoho zasa nestihnem...do kelu

silwietta
1. aug 2009

ahojky kara, ako sa dari?