Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som bezdetná, rozvedená. Do ktorej diskusie sa môžem pridať?

danielitka26
6. nov 2012

mam taku dilemu registrovana som na konikovi sice uz takmer 4 roky zo zaciatku som sem chodila aktivne neskor som prestala a vypadla tak z diskusii , rada by som sa opat zaradila niekam a komunikovala s vami v temach ale je to tazke nastupovat do rozbehnuteho vlaku preto sa pytam kam by som sa mohla pridat? do akej diskusie ? mam 31r, som rozvedena bezdetna zijem v zahranici ....taaak poradte

zuzi0911
6. nov 2012

Tak skus vytvorit nejaku diskusiu o co by cela vediet alebo o com pokecat.a tak istp odpovedat na veci a tam sa to rozbehne. 😉

lienkan
6. nov 2012

My sa tu tiez akosi vsetci len sporadicky zaradujeme - myslim,ze na tých par minut - mozno hodin stravenych pri Pc - sa ti ani netreba niekam extra zaradovat - a v diskusiach tu najdes na temu,ktoru potrebujes veda odpovedi . Ja som tu len kratko - ale myslim,ze niekedy je realita v akejkolvek situlacií uplne iná a výnimočna , pretoze je Tvoja 🙂

cerez
6. nov 2012

Vitaj medzi nami. Ja si myslím, že tu každý patrí a načo robiť zvlášť skupinu. Je to o názoroch, diskusiách, určite vieš poradiť a na ten vlak si už aj tak naskočila. 🙂

sissy27
6. nov 2012

pridaj sa hocikam, kam uznáš za vhodné, nepotrebuješ na to špeciálnu pozvánku ani povolenie 😉 ok, tak okrem súkromných diskusií 😅 mrkni si nové témy, alebo tie, v ktorých sa už diskutuje, vyber si, čo ťa zaujme a vyjadri sa... a keď ťa nezaujme nič, tak vytvor nejakú vlastnú 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli