• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som sama, čo pozerám Poštu pre teba?

10. novembra 2008 
pozerate Postu? ja ano a velmi sa mi to paci, aj ked som tercom posmechov ze to pozeraju len traperi... nahodou mne sa to paci... co vy na to???
8. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, urcite sama nejsi...ja na to ale radsi moc nekoukam...protoze u toho vzdycky brecim :grinning:
8. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já na to taky koukám a trapná si nepřipadám...někdy chápu, že když lidi nemůžou na sebe najít kontakt, že tohle je dobrá cesta...ale nemám ráda lidi, co tam chodí, že chtěj někomu vyznat lásku, i když s ním bydlí, vídají se atd. To se snad v televizi dělat nemusí...
8. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nějak tenhle pořad nevyhledávám,ale občas se mrknu a i slzu uroním :grinning: :wink:
8. nov 2008 o 21:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niesi sama aj moja mama to pozerá :grinning:
8. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavila,pozeráme to tiež-raz za dva mesiace...niektoré príbehy sú fakt smutné a nepochopiteľné..Napríklad dnes bola v pošte kočka, ktorá hľadala svojho otca..A tie okolnosti okolo jej detstva,dospievania,sú hrozné a dúfam,že sa má teraz lepšie, ako pri jej biologickej mame a otčimovi...A ešte dúfam, že si s jej biologickým otcom budú rozumieť a konečne si odtrhnú kus životného šťastia aj pre seba, keď im to doteraz nebolo dopriate :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napriek tomu, že ja osobne by som do televízneho programu tohto typu ísť nemohla, nechcela a nešla... občas si to pozriem a teda plačem ako divá väčšinou... :pensive: väčšinou to dopadne tak, že idem hneď pobozkať svojho syna, že ho milujem a nikdy neopustím a napíšem mamine sms, že jej ďakujem za všetko čo pre mňa a našu rodinu spravila... :dizzy_face:
8. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ja pozeram pravidelne ak mozem :wink:
8. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ked nic ine sa neda :wink:
8. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja obcas pozeram ... ale dnes vitazi komedia na Markize :slight_smile: Vsak ked velmi budem chciet, mozem si to zajtra pozriet v reprize
8. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když mám čas, tak se dívám, líbí se mi to :slight_smile:, někdy si i pobrečím. A vždycky přemýšlím co bych dělala, kdyby u nás pošťák zazvonil :grinning:
8. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekdy se divam, ale ted to jde myslim v cas, kdy koukam nekde jinde na neco jinyho...
casto u toho rvu :grinning:
8. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já na to někdy koukám, ale né pravidelně a někdy ty příběhy jsou fakt hustý a skoro pokaždé mě tam něco dojme a bulím u toho :slight_smile: Hodně zajimavé je jak pak se po čase k někomu vrací :wink:
9. nov 2008 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obcas to kuknem, vcera som to napoly prespala, ale ten prvy pribeh s tou slecnou co ju mama vyhodila som videla... no des... som rada ze nasla svojho otca... :dizzy_face: hlavne ked on ine deti nema... taketo pribehy su pekne a relacia plni svoj ucel... a kazdy nech pozera co sa mu paci. Traperi su ludia ktori sa staraju do druhych a odsudzuju, nemas sa preco hanbit, kazdemu sa paci nieco ine :wink:
9. nov 2008 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky koukám. Dřív jsem hltala každý díl, teď už tolik ne, ale u některých příběhů si popláču. Ovšem taky nemusím ty, co tam děkují či vyznávají lásku někomu, s kým se vídají. To mi přijde spíš jako šaškárna - pokud někomu chci ze srdce poděkovat, je lepší to udělat osobně. Nebo my jsme třeba dávali zahrát rodičům písničku v rádiu, napsali jsme k tomu takové poděkování. To mi připadá takové intimnější :wink: Jo, a v Poště mě třeba hodně vzal ten příběh (vysílaný v Čechách asi před rokem), jak chlápek hledal myslím bratra, pak se nakonec dali dohromady ještě se sestrou, ta řekla, že ztratila ještě syna, oni ji posadili na druhou stranu a šup... "David je tady" :slight_smile: :dizzy_face:
9. nov 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tými vyznaniami lásky a stretnutiami s niekým s kým som každý deň naprostý súhlas že to tam nemá čo hľadať, niekedy mám pocit že tí ľudia proste len chcú byť na obrazovke... :sweat_smile:
9. nov 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčia niektoré stretnutia aj s tými čo sa stretávajú denne lebo na podˇakovanie ľudˇom ako sú napr. rodičia alebo niekto ,kto pomôže v núdzi je pekné v každej forme. možno by som túto možnosť využila aj ja ,keby som mala komu./moji rodičia sú žiaľ mrtvy/ a vôbec by som nemyslela neto,že mňa vidí svet iba nato,že vyslovím to čo pri bežnom dennom styku možno nemá tú váhu.
9. nov 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze začátku jsem taky koukala na každý díl, alet eďka se mi zdá , že se to nějak opakuje
9. nov 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejšílenější bylo, jak si tam matka pozvala dceru, že se pohádaly a nemluví spolu (kvůli 100 Kč) a že ani nezná její děti atd a že by se s ní chtěla udobřit,pak se chytly i tam a ve finále ji tam matka proklela i s celou rodinou :zipper_mouth:
9. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, tak to je drsné....
ja to nepozerám, pretože mi tam vadí Brychtová... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky nemam rada, kdyz tam jsou vyznani lasky, zadosti o ruku apod. to je podle me jen exhibicionismus....
nebo kdyz nekdo nekomu ublizi a chce to vyresit pres obrazovku (omluvit se)

dojimaji me setkani starych kamaradu z mladi (dedove a babky), pak dekovani deti z decaku atd...
10. nov 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruna ja si obcas pozriem postu.celkom dobra relacia je myslim si.
10. nov 2008 o 01:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber...a nědá se ten díl někde najít na netu? to bych docela ráda viděla... :grinning:
10. nov 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež občas pozeráme ale záleží aké príbehy tam sú lebop niektoré sú fakt trápne
a stále uvažujem že čo by som urobila ja či by som išla alebo nie ale stále si poviem že asi hej veď nemusím sa s tým človekom na koniec stretnúť keď nebudem chcieť
10. nov 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na poštu se dívám pravidelně.Esterku mám ráda,je citlivá a má pochopení.
10. nov 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schwarzovka - tak jsem ti to našla :wink: , ale není tam ten začátek:
http://www.youtube.com/watch?v=wUlslwzlUUo 1. část
http://www.youtube.com/watch?v=3VRL1SHggYw 2. část
10. nov 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne vadi Brychtova tak velmi nepozeram
10. nov 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok