Som veľmi žiarlivá na kamarátky a dusím to v sebe.

nataliaviktoria
6. jan 2019

Ahojte. Tak mám všeobecne jeden problém ktorý ma trápi... Som strašne ziarliva ale nikomu to nedávam pocítiť dusím to V sebe... Na môjho manžela nie som. Skôr na kamarátky... napr. . Kedysi som mala kamraratku ktorá mi bola oporou a ja jej. A teraz to tak vôbec nie je... Našla si iné kamaratky na mňa sa s prepáčením vysrala.. Nič som jej nespravila len ma odhodila. Ja ziarlim vždy keď ju vidim s druhými lebo so mnou to také nebolo... Ja neviem čo mám robiť už ani také poriadne nemám.

aadenka
6. jan 2019

Cas na sebareflexiu... 😉

beky1813
6. jan 2019

Psychiatricka a tolko problemov. 🤔

beky1813
6. jan 2019

Ale inac poznala som take baby, vacsinou v 15 mali taky problem. V dospelosti som sa s takou zenou našťastie nestretla

dskjhfdlkdjhl
6. jan 2019

@nataliaviktoria kolko mas rokov?

arcticcode
6. jan 2019

Je mi tu toho. Tiez som mal iks kamaratov, ktori bud su dakde v prdeli (vacsinou v BA), alebo si uz proste nemaju co so mnou povedat

romiada
6. jan 2019

@nataliaviktoria ja si myslim že s takym rozlučenim sa v živote stretne každy. Niektori ľudia v našom živote ostavaju nastalo, niektori sa raz za čas vynoria, niektori zmiznú navždy. Neznamená to podľa mňa že to nebolo priateľstvo. Skor sa naplnil jeho účel, vyčerpali sa temy, zúčastnenym sa zmenili životne priority....

0izidora0
6. jan 2019

@beky1813 Odkial vies ,ze je psychiatricka? Iba sa pytam zo zvedavosti,vsimla som si aj v inych temach,ze napr mamicka ma v profile 3 deti vo veku max5 r a ty si napisala,ze ma jendo 15 rocne? Pytam sa iba zo zvedavosti.

beky1813
6. jan 2019

@0izidora0 sama mi to napisala, ze ako mi moze pomôcť, ze je psyvhologicka, ci psychiatricka? Jedno z toho.
A podla tem to clovek zisti, ked sa mi nieconezda, alebo som zvedava, ci ten problem bol aj v minulosti, tak si dam vyhladat pod lupou nick v diskusiach

0izidora0
6. jan 2019

@beky1813 Aha dakujem za odpoved. Vrtalo mi to trosku v hlave .

deti95060810
6. jan 2019

dusíš to v sebe...nejlepší spôsob ako dostať nejaké psych. problémy...napr. neurózu...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikafeliz
7. jan 2019

@nataliaviktoria to že žiarliš znamená že nemáš niečo vyriešené sama so sebou, skús sa spýtať sama seba čo ti na sebe vadí, čo prípadne môžeš zmeniť... niektorí ľudia sú s nami stále, od nich sa môžeme učiť, a tí ktorí od nás odídu, jednoducho sa už od seba nemáte čo učiť, rozišli sa vaše cesty, názory na život... neboj prídu nové kamarátky, bud len otvorená novým vzťahom...toť môj názor....

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@beky1813 ja nie som psychiatrička. 🙂

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@0izidora0 ja nie som psychiatricka. .. pani nech sa naučí čitat. @beky1813 je nejaká zakomplexovaná dáma, ktorá si potrebuje kompenzovať svoju povahu tým, že mi píše do príspevkov stále ironické narážky a hovadiny typu ,,ďalšia pubertiačka na fóre "... Moja neter má 14 rokov a tiež si založila profil a pokiaľ viem, nikde nie je napísané,že pubertiakom vstup zakázaný. Aj oni môžu mať správne názory.

beky1813
7. jan 2019

@nataliaviktoria ved si mi to sama napisala. Mam ti to najst a okopurovat?

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@beky1813 ja som psychologicka a v tom je zasadny rozdiel.. pani vy doma nemáte čo robiť? Že ste na MK 24/7 a iba sledujete kto kde s kym kedy čo robil?

beky1813
7. jan 2019

@nataliaviktoria ved som pisala, ze bud jedno, alebo druhe, ze si nepamätám presne. Hlavne je, ze ty skedujes mňa a vypisujes aj v inych diskusiach. Asi nemas moc pacientiv, tak si vymyslas diskusie, aby si si trenovala svoj odbor

danicabbb
7. jan 2019

@nataliaviktoria mne je napríklad oporou muž od istého času som prestala hľadať nejakú spriaznenú dušu jedna ma dosť sklamala využila a stačilo mne v mojom živote stačí môj muž úplne je mojou bútľavou vŕbou. Jasan mám kamošku s ktorou si trebárs môžem vyraziť pokecat ale to je všetko. Naj sa utiekam k mužovi a možno nevetuac mám totiž 40aj k mame ďakujem, že ju mám. A vieš čo absolut mi to vyhovuje.

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@beky1813 nie ja sledujem iné diskusie a co vidim nie si nepríjemná iba ku mne. Lebo väčšina ľudí nema ziaden problém a zrazu keď listujem v diskusií tak je tam negat. Koment. Pozriem autOra a aha ho. Kto to je? No predsa @beky1813

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@danicabbb to je veľmi pekné 🙂

beky1813
7. jan 2019

@nataliaviktoria vsetko beries negativne? To mas blbe😃😃😃

evittam
7. jan 2019

@nataliaviktoria Tak zajdi za kolegyňou - mohla by ti pomoct.😉
Btw.ak sa na teba vy.rala tak to nebola kamarátka a ty mas uplne iný problém ale to ako psychológ by si mala vediet.

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@beky1813 ja som nepovedala že všetko 🙂

beky1813
7. jan 2019

@nataliaviktoria na mna psychologiu neskusaj 😃 na to si slaby odbornik

danicabbb
7. jan 2019

@nataliaviktoria a mám kľud ☺️

nataliaviktoria
autor
7. jan 2019

@beky1813 kto tu na teba skúša psychológiu? 🙂. To je obyčajny zdravý rozum

danicabbb
7. jan 2019

@beky1813 ale úprimne neviem prečo si na autorku ustipacna ublizuju ti ludia ktorych nepoznas, alebo co mas za problém? Však sa ta tou temou nemala, ako dotknut ci?

beky1813
7. jan 2019

@danicabbb neries 😉 zaklada tu jednu diskusiu za druhou, bez hlavy a paty

danicabbb
7. jan 2019

@beky1813 tak to nerieš 😁👍

beky1813
7. jan 2019

@danicabbb clovek jej da koment a pusta sa do mna a to v kazdej diskusii, ktoru zakladuju 15-stky. Sranda, ze inde mi nic nekomentuje 🤔 zeby to boli vsetko jej nicky?