Splnili ste si detské sny?

11. apr 2024

Dobrý deň prajem,chcem sa opýtať splnili ste si nejaké detské sny už v dospelosti ? Ja napríklad som stále chcela ísť k moru,bohužiaľ rodičia na to nemali ( čo im nevyčitam )a teraz zo svojich peňazí som už bola viackrát na dovolenke a úplne som si užívala a splnila detský sen 😍 ako ste na Tom vy ? Aký detský sen ste si splnili až v dospelosti ?

galganka
11. apr 2024

Ja som si vždy predstavovala, že si vezmem nejakého zahraničného niekoho, budeme mať hromadu detí, budem sa s nimi vyvážať v aute po výletoch a letáky som prezerala a nakupovala pre túto moju fiktívnu rodinku úžasných. 😂😂😂 V realite mám doma Slováka, ktorý ale trištvrte dňa šprechtí, deti s ním, v aute sa tiež vyvažam, akurát väčšinou pre to, že rozvážam zo školy, na krúžky, z krúžkov, do obchodu... ...a letáky tiež listujem, aby som vedela, kde je najlacnejšie maslo a mlieko, lebo toho je u nás stále nedostatok 😂🫣 Ráta sa to? 😂

katarinaba
11. apr 2024

Jasne, mam 🙂 od malicka som chcela jazdit na koni. Neviem preco ma tam mama nechcela dat, stale, ze som na kona malicka, ze to smrdi, ze budem mat krive nohy - same vyhovorky. Tak som niekedy po tridsiatke zacala jazdit. A jazdim doteraz. A dufam, ze este dlho budem.

cyberk
11. apr 2024

Vzdy som chcela macicku 🥰 ked sme si kupili svoj byt tak sa mi sen aj splnil 🤩

kristinka92
11. apr 2024

@galganka no skoro 😂

galganka
11. apr 2024

@kristinka92 jako, spokojná, nesťažujem sa, len mi to minule presne prišlo na rozum, keď som hľadala Rajo maslo v akcii, že ako som kedysi 10 veci zo strany letáku vyberala 😂😂😂

masinka
11. apr 2024

@cyberk tiez som cely zivot tuzila po macke. V den ked sme sa prestahovali do domu ( to som mala uz nieco pred styridsiatkou) som si bola zobrat od kamosky maca. A ta potvora chlpata si adoptovala moju dceru, spi u naj na posteli, mojka sa s nou a mne milostivo dovoli aby som jej dala nazrat 😂

larinka552
11. apr 2024

Kupila som si vlastne domace zvieratko, konkretne 4 morske prasiatka 🦛🦛🦛🦛
A teraz mi tie svinky visia na krku, smrdia a treba sa o nich starat 🫣😂🐗

majka36912
11. apr 2024

Ani neviem, ci to nazvat snom, ale vzdy som chcela mat harmonicky domov, ziaden stres, kricanie, bitky a to sa mi v podstate splnilo, cize ked sa nad tym zamyslim, som vlasne spokojny clovek 🙂👍

vlastakubi3
11. apr 2024

Ja som na tom presne ako ty s tým morom. Vždy som chcela ísť k moru ale nikdy sme ako rodina nešli. Stále som si vystrihovala obrázky a lepila do zošita. Prvýkrát som išla k moru ako 16 ročná so školou. A potom až nejak v 20 tich keď som už pracovala a to chodím pokiaľ sa dá aj každý rok.

slavomirslavo
11. apr 2024

Splnil so si sen.. kupil som si auto :D :D

kleopatra114
11. apr 2024

Ale trt . Chcela som byt šoférka kamiónu a jazdiť v zahraničí a realita je taka, že neviem poriadne jazdiť ani na osobaku😂

cyberk
11. apr 2024

@masinka hhhhh tak to potesi 😂 nas (6r) len teraz (po2r) zacal chapat, ze ten maly cloviecik (dcerka) mu vie dat pamplsky, tak sa jej uz necha dat aj pohladkat (inak ju ignoroval) 😂

zuzanaete
11. apr 2024

Chcela som precestovat Vietnam, Laos a Kambodzu. Splnene. A precestovanych mnoho dalsich krajin. Proste som dostala do vienka tulave topanky.

blondinera
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mclissa
11. apr 2024

Ako dieta som vzdy hovorila, ze budem raz byvat v UK. Neviem odkial som to mala a co ma k tomu motivovalo. A uz som tu 10 rokov.

elenajezova
11. apr 2024

Áno, splnila som si... Vždy som túžila ísť na delfíniu šou... A splnila som si ho v Turecku. Bol to pre mňa úžasný zážitok... Ešte si chcem splniť sen ísť do Izraela a Svätej zeme... Ale to je teraz problém.

masinka
11. apr 2024

Od detstva bol mojou velkou laskou MacGyver, neskor aj Jack Oneill zo StarGate. Vlani som sa stretla v Prahe na Comicone Richardom Deanom Andersonom.

nikolcrow
12. apr 2024

Keď som bola malá, predstavovala som si ako robím v jasliach alebo škôlke. Teta robila v jasličkách, raz sme ju brali z prace domov a od vtedy to bol môj sen 🤭 sen sa mi splnil 🥰 pracujem v Mš už niekoľko rokov a veľmi ma táto práca baví a napĺňa