Sny v tehotenstve

23. jan 2023

Baby aj vy ste mali v tehotenstve zlé sny? Ja si už nejaký príjemný ani nepamätám. Vždy je to nejaká nočná mora alebo sen s mŕtvymi príbuznými.. Neviem si to vysvetliť, snažím sa nemyslieť na nič zlé a vždy ma dobehnú zlé sny :/ veľa sa mi sníva aj o tom že stará mama ( už nežije) mi oznamuje že čoskoro umriem na rakovinu a také.. Snívali sa aj vám také blbosti v tehotenstve? Som 30 tt

poslednepogo
23. jan 2023

Ano, v druhom trimestri, aj niekoľko dní za sebou hrozné sny

anonymnasnazilka
23. jan 2023

mne sa snivalo o zombikoch, bolo to strasne.. podla mna ten vnutorny strach o babatko a cela ta zodpovednost za novy zivot sa takto odzrkadluje v snoch.

ruzovakrava
23. jan 2023

Tiež som toto mala, často som sa v noci keď sa mi konečne podarilo zaspať, zobudila a rozmýšľala som čo som to vlastne práve zažila 🤣 hormóny robia svoje

cakanka22
23. jan 2023

Áno, tiež som mala také od začiatku 😑 normálne že nočné mory.. Teraz v 3 trimestri sú už pomaly na ústupe, našťastie 😁

autor
23. jan 2023

Dievčatá ale to je strašné.. Mne to plaču je až niekedy.. Potom vstanem a mám nervy z toho že čo ak tie sny niečo znamenajú.. No na nervy to je 😠

ruzovakrava
23. jan 2023

Sny nič neznamenajú, vôbec sa tým nezaťažuj. Mozog pracuje len s tým čo počas dňa zažiješ, na čo myslíš. Mozog si ukladá detaily ktoré ty nemusíš ani vnímať a potom ti ich premietne v snoch. Človeka okolo ktorého dnes prejdeš v obchode ti môže o pár dní premietnuť ako súčasť sna, úplne bez významu. Ak sa ti sníva o mŕtvych príbuzných tak možno si počas dňa na nich pomyslela ani o tom nevieš. Tvoj mozog teraz spracúva veľa zmien a výkyvov, musíš len vydržať. Skús večer obmedziť displeje a TV, ísť na prechádzku a skôr sa večer venovať knihe, mne toto celkom pomohlo aj keď tie sny boli niekedy ako keby som si práskla nejaké drogy 🤣

bert22
23. jan 2023

ano a myslim si, ze je to uplne normalna a bezna vec. to vsetko maju na svedomi podla mna tie hormony, co sa ti v tele pocas tehotenstva buria, to je cele. neprikladala by som tomu vobec vaznost, ale jasne, chapem, vie to cloveka vystrasit.

autor
23. jan 2023

Ďakujem dievčatá 🙂 ja som si už fakt myslela že niečo mi tie sny chcú povedať

jasmine_3
2. apr 2023

Tiež mávam nočné mory. Naposledy o zombie a ze som niekoho zavrazdila a zakopavala mrtvolu v lese 😥😅 Prítok nepozerám nič strašidelné. Nechápem ako to tak dokáže vplývať na sny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre