Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

maartinkaa
27. sep 2017

@dominko28 to viem, ze sa moze, ale ja by som chcela vediet, ci moze ist aj manzel na ocr, ked ja som na materskej?

dfgabika
28. sep 2017

@beka22 ďakujeeeem.

beka22
28. sep 2017

@dfgabika nie je za čo😉

kami81
29. sep 2017

Ahojte, prosím vás, my ideme prvý krát na vyšetrenia, mame byt na 1a., ako tam vyzerajú tie izby? Ďakujem 🙂

fashiondl
29. sep 2017

@suzini ahojček, nepoznáme sa,ale pripájam sa k debate,ja odchádzam s deťmi (4 a 6) 3.10. a už teraz mám komplexy ako to zvládnem...a co nás čaká. Konečne som našla aktuálnu diskusiu o ústave. Ja budem ubytovaná na C-čku,vrámci mojich financií. Chcela by som sa opýtať či je v tej kuchynke aj mikrovlnka a kanvica a ci treba brať so sebou aj pohár na kaffe, nejaký príbor a tak... Čítala som staršie príspevky,tak to tam bolo,ale či sú tam aj teraz?A čo žehlička? Ďakujem

labajovarenata
29. sep 2017

@henika81 my tam budeme od 9.11

labajovarenata
29. sep 2017

@dfgabika možem sa spýtať na oddelenie 4b. Ideme tam 9.11 že aké sú tam izby. Za odpoved ďakujem.

dfgabika
30. sep 2017

@labajovarenata izby sú nemocničné postele, skriňa, stolík, stolička. Izba č.1,5,6 sú 4 postele. Izba č 2 je najmenšia rozmerovo sú tam 2 postele a č.3 je trošku vedšia od 2 tiež 2 postele. Sprchy sú po 3 každá izba ma svoju čiže ak vám vyjde sprcha od 1- 3 a vy ste napr na 1 a muž z dieťatom na 2 máte spoličnukupelnu nam tak vyšli ale da sa na dverách dať ceduľka nestupovať zamknúť sa nedá....wc sú 2 pre celé odelenie. 😉

labajovarenata
30. sep 2017

@dfgabika a za toto zaplatím 13€? No teda.

evka1247
30. sep 2017

@labajovarenata ty máš asi apartmán tam je Tv a záchod aj sprcha tuším na izbe

dfgabika
30. sep 2017

@labajovarenata nie 15 eur zo všetkým. Su tu aj 2 apartmany zrejme ideš tam. 😊 Na izbe som v apartmane nebola, baby sú vedšinou na izbe tam je aj tv....😊

dfgabika
30. sep 2017

@labajovarenata cena izby 2 eur...😉

suzini
30. sep 2017

@fashiondl ahoj,ja som tam ešte nebola,ale čo píšu dievčatá,tak tam všetko je.iba že by si chcela svoje🙂my ideme 9.10.so synom(3).tak sa tam stretneme.vy už to máte za par😉ja som zistila,že sú nám malé otepľovaniu,tak budúci týždeň ešte budem musieť niečo pobeha to,aby sme tam nezmrzli 🙂

kami81
30. sep 2017

My ideme 2.10 so synom prvý krát , tak reku ako to tam chodi na 1.a my vypočítala za pobyt 14,80 na deň strava a ubytko a maly 1,50 nejaký poplatok na deň.,

henika81
30. sep 2017

@kami81 ahojky, my ideme az 13.11. na 4,A ale zevraj je to to iste oddelnie ako 1.a, prosim ta ak urobis nejake foto ako to tam vyzera bud taka dobra posli mi , som zevdava ako to tam vyzera na izbach ak sa da aj to wc a sprchu odfot nech viem do co ho idem 😀 z ej eto za 4e a plus 8e strava ale stravu asi ja nebudem vyuzivat len obed, takze menej nas to vyjde.

henika81
30. sep 2017

@labajovarenata ahojky, tak sa tam uvidime, my ideme na 4A, odd 1.A...ty mas asi apartman tam mas vsetko na izbe aj tv, wc, sprchu a tusim ajkuchynka ale niesom si ista....

kami81
30. sep 2017

@henika81 no jasne musíme to preskúmať .pofotim , sama som zvedava ako to tam bude všetko aj lekári sestričky a či tam poobede už budeme mat kľud, chcem tam pobehať Tatry s malým :-

henika81
30. sep 2017

@kami81 ved toto treba to vyuzit...zevraj na tom oddelni je aj super lekar odbornik a sestricka v poho, take mam zaial info, dufam, ze sa nic nezmeni...a poobediami uz som som sa dozvedela budes mat volno simozes aj ist sama s malym kam chces na vyletiky len treba niekomu to oznamit na oddeleni pre pripad aby o vas vedeli ze ste sli mimo areal....

fashiondl
30. sep 2017

@suzini ahoj dakujem za info a budem velmi rada,ked sa stretneme. A na ktorom odd. budes s malym? Ja mam C čko a 4B oddelenie. Ja som tiez rozmýšľala že či deťom nezobrat aj oteplovacky....ale asi ano.A beriem aj botasky a take vysoké workery zateplené a vlastne komplet zimné oblečenie.Zajtra balím a už teraz mám toho plnú hlavu.... Strašne ma stve,ze budeme mať ked prideme olovrant,som myslela, že bude obed a tak musím zajtra chystat nieco teplé,aby deti mali, keďže vyrazíme z domu o 7.30,sme totiž z Humenného.Joj som zvedavá co to tam bude. A ako ta potom spoznam??

labajovarenata
1. okt 2017

@henika81 a aké veľké máš dieťa. Ja mám 4 ročného zbojníka 🙂

suzini
1. okt 2017

@fashiondl ja mám oddelenie 1A,kategória C.budes online?ozvem sa,keď dorazime 😉inak som Zuzka🙂

suzini
1. okt 2017

@fashiondl ešte tam príde 1 mamička z tejto diskusie 🙂 @magg424

fashiondl
1. okt 2017

@suzini ahoj budem tam online....ja som Andrea, prepáč, že som sa nepredstavila.Tak sa na Vás baby teším.

henika81
1. okt 2017

@labajovarenata ja mam 6rocneho prvacika 🙂 tiez zbojnika ,ale lutujem ze som ho dala skor do skoly som ho mohla este nechat v skolke...co uz no uvidime ako mu to pojde.... ty mas este casu porozmyslat kedy sa tvoj narodil? dobre mu vychadzaju rocky?

magg424
1. okt 2017

baby takze aj my sa s vami vidime, mame nastup 11.10, uz teraz premyslam ako sa pobalim... baby beriete niekto detom odrazadla alebo kolobezky ? ci je uz zima na taketo aktivity ? my sme prave na dovolenke v UK a veru chodime len v mikinach ..moc sa mi do tej tatranskej zimy nechce....

dfgabika
2. okt 2017

@labajovarenata ahoj bola som tam v oboch apartmanou pozrieť....tak sú suprové...izby menšie, útulne. V izbe manželská posteľ, telka, stolík. V jednej je aj vlastná chodbyčka...ale v druhej vedšia kupelňa. Sprchovacie kúty, vlastné wecko....

tikalka
2. okt 2017

@magg424 ahoj my sme akurát tu a je pekne a kolobežky a odrážadlá majú deti v pohode ale keďže nastupujes o niečo poZdejsie tak ich podľa mňa nevyužijete nuž ja som si vzala väčšinou veci a hračky pre malého dá sa aj prať a žehličku to tiež požičajú ak by si chcela prať len práci prášok do musíš vziať ak niečo ťa zaujíma pýtajte sa baby som tu aj strava je v pohode

tikalka
2. okt 2017

@fasiohndl ja som tu do 4okt nuž príbor ti dajú ale ja som si vzala svoj radšej mikrovlnka aj kanvica je tu tiež nemusíš brat je tu dokonca aj nejaké taniere aspoň my máme žehličku si nemusíš brat ak nemáš miesto na recepcii ti v pohode požičajú a prať sa dá tiež ak ešte niečo chces vedieť kľudne sa pýtajte a strava je v pohode ja mám nahlásený len obed a pohoda vystačí mi keďže malý mi nespapa všetko na raňajky ti dajú dva chlebíky alebo dva rosteky takže určite ti malý nespapa všetko ak máš malé dieta

magg424
2. okt 2017

@tikalka dakujem za info, ja zoberiem odrazadlo aj kolobezku, ak nevyuzijeme nevadi ved auto odveze ;) pohravam sa s myslienkou odhlasit si stravu alebo len obed nechat..syn ma 3,5 roka... co vy na to?

tikalka
2. okt 2017

Ja si myslím že v pohode ja som si odhlásila mám len obed aby som mala niečo teplé ale sú tu baby ktoré nemajú vôbec stravu dojedaju po deťoch určite tým veľmi ušetríte @magg424