Sú tu aj motorkárske rodinky?

stanca22
26. jan 2011

Zakladám túto tému, lebo nikde som ju tu nemohla nájsť, dúfam že ma nezrušia, prosííím 😀 😀 😀 Aj Vy máte domka motorku, motorkára-manžela a teda ste sa tiež stali motorkárskou manželkou, chtiac či nechtiac? Dokonca ste už aj motorkárske mamičky a nie len manžeľky? Napíšte svoj život o tom sem v skratke, ako ste sa nimi stali, od kedy to trvá približne, páči sa Vám to alebo nie? Koľko miniete bežne na spotrebu Vašej motorky, či opravu? Často jazdíte na nej? Ako to riešíte, teda motorku, keď máte i bábo? A všetko o tom, teším sa na Vaše príspevky, zatiaľ motorkárska manžeľka, plánujúca tiež mamička 😉

stanca22
autor
2. feb 2011

Baby, my máme Kawassaki ZXR 750 , je síce staršia ale perfektná, nedám na ňu dopustiť, je to naše miminko 😀 Staráme sa oň tak 😉

katecameron
2. feb 2011

@stanca22 nie nemame to by bolo privela a nejako niesme zastancovia zvierat v byte a syn je alergik tak u nas snad len rybicky pripadaju do uvahy 🙂

dicinka1
2. feb 2011

@stanca22 no ano je moje..ved to mame po IVF.. 😉

dicinka1
2. feb 2011

to je nase babo.ta motorka je honda cbr900rr fireblade,rocnik 96.uz coskoro ju mozno budeme mat doma,tak za mesiac

dicinka1
2. feb 2011

😀

stanca22
autor
3. feb 2011

@katecameron No aj rybičky sú fajn, sestra moja je taká istá, do bytu iné zvieratká ako rybičky neexistuje ale majú sa sťahovať do domu, tak povedala že tam na dvor veľkého psa, kludne 😉 A sestra má rybička, tak je také pekné, pláva to v akvárku a rôznej farby 🙂 Aj sa so súrodencami stretávaš?

stanca22
autor
3. feb 2011

@dicinka1 A akej farby? 🙂 Ináč, dáte si i Vy spraviť tie sedadlá na tú moto? Aha, som myslela že teraz len pôjdete na IVF a druhé chcete kedy?

dicinka1
3. feb 2011

@stanca22 druhe?až ked to dame finančne dokopy..lebo sme na tom momentalne dost zle..manzel ma 25 rocny a je na inv. dochodku..no dochodok je v nedohladne a ja som na materksje..a mame hypoteku..cize teraz asi nie..uvidime..snad sa niečo zmeni.. 😵

dicinka1
3. feb 2011

@stanca22 a nevieme ci si dame spravit tie sedadla..ale asi nie..nám by stačili take ake su.. 😵

stanca22
autor
3. feb 2011

@dicinka1 Vieš, ak by ste plánovali na dlhšie trate jazdiť, tak sa to oplatí 😉 My si to ideme dať, no my nemôžme akosik mať deti a peniažky na IVF nemáme, tak vylepšíme našu moto a budeme si užívať, ešte mám pomenej rokov, takže mám ešte čas na dieťa aj tak, no dosť po ňom túžime ... To je ťažko, keď nikdy nevieš čo sa kedy stane a čo Ťa čaká, že? A keď je Tvoj muž na invalidnom, čo mu je? Bývate na byte? Malý má koľko?

katecameron
3. feb 2011

ano len nie velmi casto vzdialenostna bariera 😒

stanca22
autor
3. feb 2011

@katecameron Hm, to ma fakt mrzí, ale aspoň po nete a po mobile ste spolu stále komunikáciou, nie? Rozmýšľala som nad Vami, čo tak keby si Vaše deti hľadali brigádu, keď budú väčšie? Roznášať letáky, pomáhať v obchode s dokladaním, nedá sa niečo im v budúcnosti nájsť?

dicinka1
3. feb 2011

@stanca22 no praveže mi nechceme jazdit tak ako po slovensku..iba tak..na anše cesty tu..a na zrazy moto...Manželovi odišli obličky..z ničoho nič..mal nejaky skryty zapal..aj napr. chripku..a on dost pracoval na stavbe..takže aj sa nachladila tak..je to nezvratne.. ☹ takže teraz chodi na dialýzi a ked mu dajuru obličku tam snad sa zlepši už všetko...

Na IVF sme ani my korunky nemali,ale sme si zobrali požičku..boli sme zdraví..pracovali sme,tak prečo nie...a dobre že sme boli..lebo teraz už by sme nešli určite..koli financiam a manželovej chorobe...nas odhovaral snad kazdy,ale nedali sme si povedat..chvalabohu,lebo asi by som bez babetka zošalela..treba bojovat!netreba sa vzdavat...JA MAM LEN 24 ROKOV.. a len v 21 som bola 1 krat na IVF..TERAZ BYVAME V BYTE,ALE CHCELI SME DOMčEK..ZA BYT TREBA PLATIT MESAčNE ZA 2 IZBBOVY 3700 mesačne + inkaso..a za dom platíš akokeby len tie energie a je tvoj..takže chceme predat bytik a ist do domu..ale kedy to nevieme..nenašli sme ešte vhodny domček tu na vychode..Malinka ma 20 mesiacov..Teraz ked ju mame,tak hoci to mame tazsie,ale s malinkou sa vsetko lahsie zvlada..ta bolest,smutok..proste je to ine..Bol to strašny uder do života..lebo manžel krasne zarobil...prisposobili sme tomu platu seky..a zrazu nijaky plat..nic..iba materska...A malinka bola tiež chora.bola na operacii..chvalabohu,uz by to malo byt ok...mala stale zapaly moč. ciest..vysoke teploty..a keby sa nezasiahlo,tak by jej tiez odisli oblicky...takže jej robili plastiku na obličke.. ☹

stanca22
autor
3. feb 2011

@dicinka1 Bože, to je veru dosť ťažké, obdivujem Ťa, snažíš sa s tým vyrovnať a bojovať, čo? Keby náhodou, máš tu priateľku na pokec, keby si sa potrebovala vykecať, jasné? 😉 Ja Ťa nejdem od ničoho odhovárať ale len sa pýtam, dobre urobíte, keď si kúpite moto? Vieš na obličky treba teplo ... Ale na druhú stránku, aspoň budete mať svoj ďalší sen splnený a troška mysľou inde, že? 🙂 Tiež dosť stojí oblečenie a prilby na moto, my by sme si tiež radi dáku pôžičku zobrali ale nemôžme, lebo len z jedného platu žijeme, keďže som ja na úrade práce už druhý rok ... Je smutná a dosť ťažká táto doba ... Keby sme môjho taťka nemali, ani tento net nemáme a sme úplne že chudáci ... žijeme na dome u neho na spodku domu a on býva na vrchu, je tu zadara voda, platí sa tu iba za elektriku, takže viem o čom píšeš, že prečo chceš radšej dom, vyše sa oplatí v tejto dobe ako byt a za druhé, aj tak teraz sa ľudia vyše sťahujú do domu na dedinu ako do bytu do mesta ... Aspoň ste prišli na to, že treba myslieť do budúcnosti a nie len na dňovú udalosť ... 😉 Všetko zlé, je na niečo dobré 😉 🙂

katecameron
3. feb 2011

@stanca22 no to je este v nedohladne syn ma 3roky ale urcite budu angazovany do prace hlavne chalani ked budu v puberte

stanca22
autor
3. feb 2011
stanca22
autor
9. feb 2011

@dicinka1 No čo, už máte i deň vybratý, kedy ju idete kúpiť? A to nebude čisto nová či hej?

dicinka1
9. feb 2011

@stanca22 nie nie,teraz ju kupovat asi nebudeme 😉 a nebude to cisto nova..cosi..ved to komu tisic stoji 😉

stanca22
autor
9. feb 2011

@dicinka1 No to hej, ja som myslela že teraz nejako, keď si minule písala, že o mesiac budete kupovať ... ? My musíme tú svoju ešte doplatiť a nakúpiť na ňu ešte obleky a prilby i čižmy ... Na tejto fotke čo máš akurát, tak sa dosť podobáš na moju sesternicu, nie sme rodina? 😀 😀 😀 A inak ako sa darí? Kvôli peniazom ste si rozmysleli kúpu moto?

dicinka1
11. feb 2011

@stanca22 ano koli korunkam..fakt je prvorade asi byvanie..a tak to moto..chceli sme strašne teraz..ale ked to nejde sakra :((

stanca22
autor
11. feb 2011

@dicinka1 Nič nenarobíš, ani my by sme ho nemali, keby oco nám nepomohol 😉 Teraz sme si akurát objednali prilby k moto, tak potom dám fotos 😉 A inak ako sa darí?

stanca22
autor
17. feb 2011

Baby nič nemáte nového? Ani plány, ani nič? Neverím ...

stanca22
autor
17. feb 2011

@dicinka1 @katecameron Baby, prosím Vás, neviete kde by som zohnala takú slabej zelenej farby koženku na sedlo na motorku? Nikde ho neviem zohnať a jednu stránku sme síce s mužom našli ale vraj takú nemajú, poraďte, popýtajte sa a dajte mi prosím vedieť, díky vopred, dávam tu link asik akej farby by mala byť :D http://www.potahovelatky.cz/index.php?page=kata...

stanca22
autor
17. feb 2011

@sisaka @arrett @kika86 A aj Vy baby, ak budete môcť mi dať zohnať niekde, dajte mi vedieť tú koženku, vopred díky 😉

dicinka1
17. feb 2011

@stanca22 fffuuuuuuha,neviem..ale ta farba je kráásna.. 😵 na ninju?

stanca22
autor
18. feb 2011

@dicinka1 Myslíš na moto ninju?

dicinka1
18. feb 2011

@stanca22 áno 😵

stanca22
autor
18. feb 2011

@dicinka1 No veď píšem že to je na sedlo motorky 😉

dicinka1
18. feb 2011

@stanca22 no áno..ale ja sa pytam ci na ninju.. 😵

stanca22
autor
18. feb 2011

@dicinka1 Hej, hej, prečo?