Sušička na ovocie - recenzie

dukokatka
20. mar 2018

ma niekto susicku na ovocie ,rozmyslam o kupe.

mirka17
21. mar 2018

@dukokatka my máme je to dobrá vec, hlavne ak máte záhradu, tak sa oplatí ešte viac. Odporúčam však sušičku, ktorá má tie misky "plné" nie "dierkované", ak su misky plné je možne v každej miske sušiť rôzne druhy a vône sa tak nepremiešajú a zároven ak je štavnatejšie ovocie, tak potom tá štava nesteká o misku nižšie,

21. mar 2018

@lenkakravcova To je super, fandim takemuto napadu (len drobna poznamka - mas v nadpise preklep - nie je to mata pieporna, ale prieporna 🙂) chyba ti tam pismenko r

Autor odpoveď zmazal
21. mar 2018

@lenkakravcova No vidis, a ked som si klikla na net, tak mi vyhodilo aj-aj. Prepac, nechcela som ta buzerovat🙂

21. mar 2018

A este pre tych, ktori susia bylinky alebo hriby vo velkom - toto je super vec na leto - nastriham byliny alebo nakrajam hriby a necham susit vonku na vzduchu v tieni - zmesti sa tam toho kopec a neplesnivie, pouzivam to niekolko rokov

majdus
21. mar 2018

@jaja1979 jej,to je super, to by sa dalo spravit ajze z gazy a drotu. Dik za tip. 🙂

kimi203
21. mar 2018

@lenkakravcova mate aj eshop? Cez leto by som kupila ;)

kimi203
21. mar 2018

@lenkakravcova dakujem, mam ulozene ;)

dukokatka
24. mar 2018

@lubisvecko kolko minut trva 1 susenie jablk.

Autor odpoveď zmazal
lulula12
26. mar 2018

@lenkakravcova A samozrejme aj od toho, ale hrube sa nakrajaju 🙂

lubisvecko
27. mar 2018

@dukokatka zalezi ake su jablcka, ale ja som susila tak nejakych 6 hodin, aby boli take akurat, zalezi ako moc presusene ich mate radi 🙂

ivanamyl
27. mar 2018

Odporucam. Mame ju viac ako 10 rokov, super vec, hlavne v lete a na jesen, vtedy u nas non stop ide, hlavne na huby, jablka, hrusky slivky...

lolilata
6. apr 2018

taky máme a je to super

16. dec 2018

Ahojte, diskusia je už dosť stará, ale risknem to. Má niektorá z vás skúsenosti so sušičkou od firmy Klarstein, konkrétne je to Bananarama čierna. Pýtam sa preto, lebo po jej spustení som mala v byte neskutočný smrad - ako na plavárni - ovocie po dosušení smrdelo a chutilo zatuchnuto. Tak som ju nechala 15 hodín "vypáliť" a skúsila to znovu a znovu smrad a ovocie skončilo v koši. Reklamovala som a poslali nový kus, ktorý som išla najskôr "vypáliť" - i keď v návode o tom ani zmienka neni - a po pol hodine som ju musela vypnúť - pretože ten smrad sa nedal vydržať. Reklamujem ju znovu. Recenzie na heureke na ňu boli super, každý spokojní. Tak by ma zaujímalo, ak ju niektorá máte, či máte podobné skúsenosti alebo mám na ňu jednoducho smolu.

12romi34
27. jan 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

čo všetko c tej sušičke sušite? Iba ovocie? Alebo aj orechy, huby, zeleninu?Stači na to obyčajna sušička, alebo treba nejaku špecialnu?

veria86
11. mar 2019

Ahojte neviete mi prosim poradit aku susicku ovocia kupit? Neviem si vybrat z tolkych😊dakujem

11. mar 2019

Určite nekupujte od firmy Klarstein - Bananarama. Hrôza. Neviem, z akého plastu je robená, ale strašne smrdela. Reklamovali sme ju 3x. Nakoniec vrátili peniaze. Stála vyše 50 €.

veria86

@alagun11 dakujem uz som dnes kupila Sencor zajtra vyskusam hadam bude ok😊

2. aug 2019

@veria86 zdravim, spokojni ste so susickou?

@jaja1979 prosim ta aku znacku, typ mas? Dakujem

2. aug 2019

Pred 2 týždňami mali v Lidli, kúpili sme ju - sme spokojní.

@alagun11 dakujem pozriem

ruzenka65