Sušička na ovocie - recenzie

dukokatka
20. mar 2018

ma niekto susicku na ovocie ,rozmyslam o kupe.

lubisvecko
20. mar 2018

My mame, ale ovocie na nej nejako nesusime, par krat som jablcka, ale inak nie, u nas sa skor vyuziva na susenie hribikov, ale je to podla mna dobra vec, ja som si hovorila, ze tento rok budem viac ovocia susit a uskladnovat, ale nejako sa mi do toho nechce ☹

jaja1979
20. mar 2018

@dukokatka Ja mam a som spokojna, susila som tam uz jablka, ceresne, rajciny, hriby,... Som spokojna... Mam ju aj s poharikmi na jogurt, uz som tam robila aj ten

20. mar 2018

Aj ja som kupila, nerezovu, zadny ventilator 630w. Susi super, robila som jablka, banany, kivi. Ake chcem ju vyuzivat hlavne v sezone.

liza199
20. mar 2018

Mám síce jednu z tých lacnejších, ale je to dobrá vec, hodí sa. Sušila som bylinky, šípky, hríby, jablká aj slivky. Banány sa mi moc nepáčili, asi som zvyknutá na tie chemicky ošetrené z obchodu 😀

janinah
20. mar 2018

Mám,spokojnosť,akurát tam neviem sušiť maličké plody napr. brusnice,tie otvory sú dosť veľké.

egrade
20. mar 2018

Využívame len v zime, u nás idú sušené jablká úplne na dračku 🙂 Ibaže suším pár hodín a zjedené sú za pár minút :( Sušenie sliviek mi príde už dosť zĺhavé... ešte na sušenie hríbov môže byť fajn, ale to nemám odskúšané.

20. mar 2018

@janinah podloz papier na pecenie, ja tak robim fruit leather.

veronikazoja
20. mar 2018

my máme tiež, kúpili sme s reguláciou kvôli bylinkám, sušíme jablká, marhule, slivky, bylinky, hríby, mrkvu, petržlen, zeler

leskky
20. mar 2018

Jasné, všetko ovocie, bylinky, zeleninu na domácu vegetu....cez leto a jeseň priebezne susim ;)

gabca025
20. mar 2018

aj ja mám, cez leto a jeseň je to najpoužívanejšia vec v domácnosti. Doma sušíme hlavne slivky, jablká, hrušky, čerešne, jahody, ak mám veľa banánov a viem, že ich nezjeme, tak aj tie usušíme. Taktiež sušíme aj paradajky i štipľavú papriku.

rastislava86
20. mar 2018

Mame aj my, susime hlavne huby a jablcka. Je z tych lacnejsich, ale je super. Susicka je podla mna dobra investicia, ak pouzivate bylinky, alebo papate/pouzivate susene ovocie/zeleninu/huby. 🙂

20. mar 2018

@lenkakravcova ja co viem, tak najlepsie susicky su tie, co maju zadny ventilator, take sa pouzivaju aj n profesionalne susenie. Napriklad Excalibur, Klarstein..

21. mar 2018

@lenkakravcova ja som dala za nu 167 e posielam aj link. Dovoz z nemecka na slovensko okolo 15 e
Ja mam tuto, tiez som dlho hladala, az som narazila na nu. Na slovensku stoji o 100 eur takmer viac :/

m14m
21. mar 2018

Je to dobrá vec. U nás v byte máme vysokú vlhkosť takže bez nej vysušiť huby je nemožné...Za mňa spokojnost

21. mar 2018

@lenkakravcova kruhove som nechcela vobec, moje podmienky boli, nech nema plastove rosty, nech ma aspon 500W a zadny ventilator a velky susiaci priestor. ked vyberies rosty, tak sa da pouzit na kysnutie chleba, pripravy jogurtov..... To ze tato je cela z nereze bol iba bonus prijemny. Porovnava som ju s Excalibur a vyslo mi, ze tam platis vela za znacku plus dovoz a cla, dan z Ameriky....Tak som sa rozhodla pre tuto...Je aj Raw od 35 do 70 stupnov sa da plynule po 1 stupni nastavit, plus ma casovac az na 49 hodin.

21. mar 2018

@lenkakravcova ved pisem ze je ventilator vzadu, tympadom ohrieva vsetky platy rovnako ;)

majdus
21. mar 2018

@janinah na toto by mohla pomoct gaza. Ci?

21. mar 2018

@lenkakravcova na to, aby som minula 1000 eur na testovanie 10 druhov susiciek nemam. Radsej sa poucim na chybach druhych zadarmo a kupim taku, ktora vyhovuje mojim poziadavkam. Kamarat robi v pizzerii, tam ju maju aj na susenie cestovin, dennodenne pouzivana uz niekolko rokov..

21. mar 2018

@lenkakravcova nie su zadne presusene viac, ked som susila 1x tak som k0ntrolovala jablka aj banany, lebo som nevedela, ako dlho susit a neobracala som vobec platy a ususilo sa to rovnako vsade. Neviem ako je to dosiahnute to prudenie vzduchu v navode to nepisu. Kliknite na ten link, co som poslala, uvidite ju, aj ten ventilator.

21. mar 2018

@lenkakravcova no na bylinky asi fakt nie 🙂 ja som si ju kupila kvoli ceresnovemu stromu co msme pred domom a sezonnemu ovociu a presne kvoli tym plackam ovocnym ;)

21. mar 2018

@lenkakravcova venujete sa bylinkarstvu? Aj predavate?