Suusedov pes zavýja každú sobotu
Poradte mi co robit
susedkyn pes zavyja kazdu sobotu od 8 do pol 12 - zavyja, knuci, brese, skriabe, je to hrozne, az mi je ho luto, podla jej dcery nie je zvyknuty byt sam. Ako bohova odpoved. Cez tyzden je ticho, neviem ci tam byva denne, skor nie. Ked som naposledy poprosila pani ze sa to ozaj neda pocuvat, plakala jak je ona stale sama, aspon si obcas pozicia psa od dcery. Na cas to prestalo. Zas je to tu.
Co by ste robili?
ide o to ze mame male dieta a to to tiez povuva a pozera co to je, uspavat ho mozem az ked to zavyjanie skonci
@monika_k informacie k postupu oducania psa od zlozvykov ti poskytne dobry kynolog alebo si ich mozes vyhladat v literature 😉
A naco si ho poziciava ked nie je potom doma a pes tam robí bordel? Na druhej strane, sú to ,,len,, 4 hodiny raz týždenne, aj keď viem ze to lezie na nervy. U nas vo vchode mali v podnajme psa ktory toto robil od pol 6 od rána az do 17h do poobedia, celú dobu ako boli majitelia v práci. Ale fakt ze non stop. Az ked sme sa opakovane vsetci sťažovali to vyriešili.
Su to 3,5 hodiny 1x tyzdenne..to sa snad da vydrzat 🤔..chod s dietatom von, nech tam spi, ked vies v ktorom case vas vyrusuje.

Nič....