Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

puclik77
7. okt 2009

amis, akurat som pozerala ze v Lamaci (materske centrum oblacik) to stoji alebo 15E (5 vstupov)alebo aj jednotlivo za 4E/45min. Takze sa mozem prihlasit hocikedy. A mala by som to aj po ceste domov. Ty platis kolko v Dubravke?
jzizka mas pravdu stasne to leti...za filku rodime a budeme spominat na tehulkovanie. Dnes citim v bruchu zase nejake vlnky/bublinky, tak asi ma drobcek diskoteku xixi sa tu vytesujem ze ho/ju citim (teda dufam ze to je babo a nie moje crevko 😀 😀 😀

amisa
autor
7. okt 2009

ja v dubravke za 60 min 2E a ak sa stanem clenkou klubu tak menej v pondelok sa cvici od 16:45
ani mi nehovor este si pametam prve ciarky a strach na kazdej navsteve WC ci nenajdem nejaky cerveny flak.. a traz mi krpata slecna roztahuje rebra a dobre to boli. Teda uz vies rozoznat crievko od mrnuska? nedas nove fotos? aj ksichtik nemas

puclik77
7. okt 2009

amis, dnes tie fotky tam uz dufam dam!!!! aj ja som si vsimla ze mi fotka zmizla, ale nejde mi tam dat. Neviem ci si to mam brat osobne od admina tejto stranky, alebo co 😒 Este sa s tym skusim pohrat!!
Takze mala ti roztahuje rebra? A to aky je pocit? Neviem ci to uplne predstavit xixi. No asi uz citim ze to je drobcek, lebo su to take zvlastne bublinky alebo vlnky v bruchu xixi A predtym som nic take necitila, takze to bude asi mrnusik/mrnuska 😀

amisa
autor
7. okt 2009

puclik mam pocit ze im porachali servre a asi sa co to poakzilo, to nebude adminm podla mna 🙂
aky je to pocit roztahovania rebier..nieco ako polojanosik juro.. a vela brusakov..neviem to opisat..proste natahuju sa mi volne rebra..divne

amisa
autor
7. okt 2009

v tescu dnes zacal vypredaj nejakych baby veci..tak idem kuknut a popritom amju aj hus v 50%ˇzlave aj tu kupim..zide sa a z mraznicky neutecie

puclik77
7. okt 2009

teraz mi napr. vobec neslo prihlasit sa. Az na 5pokus 😠 Asik pojdem aj ja do tesca na lov 😀 Inak ak Ti mozem poradit, hus by som v tescu nekupovala, lebo uz sme tam 2x kupili pokazene maso. Co som bola prekvapena, v Lidli mali pekne a vzdy cerstve. V tescu od tej skusenosti uz maso nekupujem 😒

amisa
autor
7. okt 2009

uvidime hus je doma..mrazena...meso inak v tescu nekupujem ani ja, iba ak v nudzovych pripadoch.. ale rada tam kupujem mrazenu kacku.. od jednej firmy myslim ze madarskej a ta sa mi osvedcila.
Vypredaj detsky nooo nejak som si nevedela vybrat.. kupila som ciapocky dve jednu aj s rukavickami a ponozticky a topanocky a dve bodynka..maly celkom lacny sterilizator a aj odsavacku na mlieko..ale nakoniec som nekupila.

amisa
autor
8. okt 2009

Dobre rano babule 🙂 ako sa maju mrniatka?

jzizala
8. okt 2009

ahojda, kopkáme jako o život 😀 koukám že děláš velké nákupy. Nevíš do kdy je ta akce v Tescu ??
Holky včera jsem koupila od jedné paní na koníkovi,krásnou kombinézku na zimu.Bílou s medvídkama.Až přijde vyfotím. Už máte posltýlku ?? my budeme asi příští týden objednávat ...

jzizala
8. okt 2009

jo a budete kupovat odsávačku, koukám že si amis na nějakou koukala. Já koukala na netu na tu manuální od aventu,ale nevím jestli třeba není lepší jí koupit až po porodu.Podle toho jak to bude s kojením. co myslíte??

amisa
autor
8. okt 2009

jzizala aj aj som nad nou rozmyslal ale neviem ci to kupit az po porode..niekedy je treba hned po porode odsavat.. a niekedy az neskor aleboo nikdy.. a rpozmyslam aj nad sterilizatorom..ci ej to treba alebo to vyvarat....hmmm tosu dilemy. Postielku este nemame ale urcite do materskej kupipme, uz mame asi aj vybratu.
rano som sa napraskala a aj teraz doobeda..tak mala ma prisun energie a kopka tiez 🙂, ale to v tom tescu nevime dokedy je ..ale ze d vcera..ale j tak tam vela veci uz nemali.

amisa
autor
8. okt 2009

jzizala nafot.. bazos je podla mna dobra vec..treba vyuzivat ked sa nieco hodi

jzizala
8. okt 2009

no právě ,kdo ví jak to s kojením bude.Třeba koupit drahou odsávačku a pak jí ani nevyužít. Nebo zase kdyby byla opravdu potřeba , jí někde narychlo shánět po porodu.Nevím.....asi jí spíš pořídím ,pro jistotu. Sterilizátor asi ne, kdybych zjistila,že ho potřebuju tak ten po porodu dokoupím a než ho budu mít , tak vyvářet.To by mi zase tak nevadilo.

taky kopká po jídle vidˇ? 🙂 My jsme tedˇ s malou po obídku ,tak už zase začala 🙂

bazar je super, pořád tam nakukuju ....

jane86
8. okt 2009

Ahojky, potřebuju se zeptat. Za jak dlouho se po laparce můžeme zase začít snažit??? A nemáte s tím některá zkušenost??? Dík

amisa
autor
9. okt 2009

nejak ticho... ide vikend..skarede pocasie pred nami ☹

puclik77
9. okt 2009

ahojte tehulky 🙂
asi zacina na mna nieco liezt. Dnes ma uz priserne boli hrdlo a nemozem ani prehltat. Uz som si bola v lekarni kupit cukriky na cumlanie pre tehulky, tak dufam ze to prejde. Ak nie, tak asi v pondelok nastartujem k lekarovi. Amis, ty si ako zvladla to nachladenie? Co si nakoniec uzivala?
Inak v stredu som sa vyradila v tescu, len som este nemala cas ani vygnety odstrihnut, nieto este nafotit.... som strasna, ja viem 😉
jzizala pozeram ze mala vyvadza po obede? Asi ked aj ona zacina papat, tak sa tesi ze konecne jedlo xiix

amisa
autor
9. okt 2009

puclik aku znacku ti dali? mne dali len nieco s islandskymi lisajnikm ze ine nemozem. Inak som jedna vit C rano vecer, kloktla 3* denne florsalminom..a jedla rano a vecer po dv struciky cesnaku na hrianke a vela pila a jedla vela medu a caju s citronikom. Ale par kamosiek skusalo aj hmeopatika, ale lekarnicka mi radsje povedla nech skusim bez homeopatik.

amisa
autor
9. okt 2009

co si v tescu nakupila 🙂 aspon popis..
no tie nase male potvory..vystrajaju poriadne.

puclik77
9. okt 2009

amis dali mi septisan, aj v letaku je uvedene ze to mozu tehotne aj dojciace zeny, tak som si to dala. Zacala som kloktat so slanou vodou ale ti poviem to je riadny humus.
Ty si nakoniec ATB nebrala? Bojim sa aby mi nezacala angina, lebo to len tak neprechadza 😒

puclik77
9. okt 2009

v tescu som kupila taky bledosedy overalik na 0-3m, potom som kupila take "nohavice" k bodicku. Mala som kupene body s dlhim rukavom ale bez noziciek, tak som dokupila spodok. Uplne ta ista latka. To tiez velkost 56, ked sa babo narodi bude potrebovat vsetko s dlhymi rukavmi/nohavmi 😀
Potom som kupila osusku aj s kapucnou a este 3 biele frote bodicka na spanie. No plnu igelitku xixi. Uplne som sa vytesovala.
Inak zda sa mi ze mi zase akoby prestalo rast brusko. Mam pocit ze to rastie v takych intervaloch. Par dni ma taha koža a par dni je klud. Ale asi ma prave malicke pozdravilo. Zase take jemne hmirenie. Inak dievcata, ked ste zacali citit vlnky v bruchu, kde ste to citili? Okolo pupika, alebo nizsie? Ja mam vlnky nizsie, cca niekde na urovni vajecnikov. Nie je to moc nizko?

amisa
autor
9. okt 2009

ATB som nakonie nebrala, ale ja som celkom v pohode prehlatala len som nemala hlas a potom ma trochu pobolievali mandle. Lekarka mi povedal ze ked by bol problem s prehltanim tak mam zacat brat ATB..dala mi take penicilinove. Puclik zbehni k lekarke nech si do pondelka nejaky velky prusvich nevyrobis. Aspon nech sa na teba kukne a popocuva ta.

jaspina
9. okt 2009

Ahoj holky, pamatuju si, jak jsem k vám kdysi nakoukla pro nějakou radu při začátcích s clostíkem a to tady byly těhulky v začátcích a teď.. 🙂 Krásně vám ty týdny naskakují - za chvilku budete mít broučky doma v postýlkách! 😵

amisa
autor
9. okt 2009

jaspi dakujeme..veru lti to velmi rychlo z dvoch buniek ..co to porastie ..a za par mesiacov to ma skoro 4 kg.
Jaspi a ty ako? nieco nove? nejak nam sem nepribudaju tehulky.. 😒

puclik77
9. okt 2009

amis, asi by som aj isla, ale do pondelka mam same terminy co musim urobit ale viem ze babatko je priorita. Ty si bola u obvodneho lekara? Ale zatial nechcem stresovat. Snad to cez vikend vylezim a v pondelok bude ok. Uz som aj kloktala slanou vodou... no humus brrrr.

puclik77
9. okt 2009

amis, kde si prosim ta citila tie prve pohyby? Podla mna to uz je ozaj babo, to co citim 😀 Su to take bublinky.... a strasne sa tesim!!!

jaspina
9. okt 2009

Amis - taky mám pocit, že se ta vlna těhulek nějak zastavila 😠 Ale nehážu flintu do žita 😀 Doktorka mi nechá clostil do konce roku - takže máme ještě 3 pokusy a když se nepodaří, tak po novém roce mě pošle na laparku. Teď řešíme přestavbu domku, tak nad tím naštěstí moc nebádám. Vždycky od MS do ovu jsem v pohodě, od OVu do MS - čekám a pak jak už cítím, že MS dorazí, tak to se smutní no.. Ale zatím se to překonat dá. Akorát mě mrzí, když vidím jak už by i přítel chtěl.. Vždycky se ptá, kdy mám dostat MS a pak je z toho smutný.. Ale snad to jednou vyjde i nám! 😉

puclik77
9. okt 2009

jaspina, mozno sa to podari prave teraz, ked riesite domcek a neriesit baz.teplotu a vsetko okolo toho. Neboj, sa babatko urcite bude. Mozno prave do toho noveho domu 😉

puclik77
9. okt 2009

amis, jzizala, uz som si ista, ze tie bublinky su babo. Teraz "bublinkuje" okolo pupiku, predtym uplne dole na urovni vajecnikov, ale cca v strede bruska. No sranda, musi tam jazdit na kolotoci alebo co 😀 Mozno si tam postavilo centrifugu 😀 😀 😀

amisa
autor
9. okt 2009

jaspinka drzim palce.. ako vravi puclik mozno to pride ked to uz tak nebudete riesit a budete riesit domcek..
puclik no vidis to je ono ja som to citila okolo 20tt tak pod pupkom sa nieco hmirilo. Centrifuga to je zlate 🙂 pockaj kim tam budes mat vetsie boxovacie stvorenie , potom budes na tie jemne hmienia len smutne spominat 🙂

amisa
autor
12. okt 2009

dobre rano 🙂 aky bol vikend?