Tehuľky po KET. Pridajte sa

takyna
15. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , otváram túto novú tému pre inšpiráciu všetkých nevydarených IVF-kách a ako nádej pre všetky budúce mamičky s KET-ka a tým pádom chcem vyzdvihnúť všetkých našich nádejných mrazáčikov, ktorý čakajú 🙂 a túžia, aby sa z nich stali krásne bábetká pre všetky budúce super kočky s koníka 🙂 😵 🙂 , takže kto má chuť a za sebou prípadne úspešné KET-ko budem rada , keď prispeje do tejto témičky 😵 🙂 😵

tanitta
1. sep 2008

Taky...normalnym glukomerom... pichnem do prsta kvapnem na papierik a strcim do pristroja....ja si Taky tiez myslim ze vysledky dopadnu ok musis si vraviet ze preco by nemali?? 😵 ....

takyna
autor
1. sep 2008

veď hej si vravím, len občas ma prepadne skepsa 😒 , musím bežať riadiť lebo ideme na ten internát , majte sa zatiaľ pekne, zajtra sa ozvem, pá 😵

dicinka1
1. sep 2008

baby..ako ste si vypocitali den porodu?od akeho datumu?od poslednej menstruacii?dajme tomu..ze by mi to vyslo..to ivf..poslednu menstruaciu som mala..29.8.2008.. kedy budem mat porod?viete mi to vypocitat?

tanitta
1. sep 2008

Dici...cisto teoreticky a pre info http://www.primar.sk/Page.aspx?t=calc&t1=porod tu ti to vyjde zaciatkom juna09 podla dlzky cyklu aky si tam zadas....
ale je este jedna stranka academy ale ta ti to este neukaze den porodu kedze "plodne" dni ta este len cakaju u teba ivf ;)...ale mrkni sem http://tehotenstvo.academy.sk/ hore si zadaj posledny den ms....teoreticky ti to zacne ukazovat az po oplodneni....

dicinka1
1. sep 2008

tanitta..dakujem ti..cmuk za pomoc ti leti... 😝 😲 😀 😀 😀 😀

zuzla80
1. sep 2008

Ahooojte kukučky (ako Tanittka vraví) 🙂 😀
Vidím, že vás väčšina zakotvila tu, len vás idem pozdraviť, lebo v maratóne je tak tíško 😒
Nás zajtra čaká ultrazvuk, tak sa trošku obávam, či bude všetko v poriadku. Ale po tom všetko už dúfam, že áno. Tak nám držte všetky palčiská, ktoré máte 😉

tinucha
1. sep 2008

Ahoj Zuzlik. Držíííííííííííííííííííííííííííme všetkých 40!!!!!! 🙂 🙂 🙂

dicinka1
1. sep 2008

zuzla..aj ja ti drzim palceky 😉

zuzla80
1. sep 2008

Tinušík ďakujem za všetkých 40 😉 🙂 🙂
Dicinka vďaka 😉

hava77
1. sep 2008

zuzla, drzim palce 🙂 🙂 🙂 takze zajtra sa dozvieme ci jeden alebo dvaja bojovnici? 😉

dicinka1
1. sep 2008

aj mne drzte palceky..nejdem sice na ket..ale na 2 ivf.. 😉

hava77
1. sep 2008

dici, to vies ze aj tebe drzime palce 😉

dicinka1
1. sep 2008

si myslim 😉 😵

tanitta
1. sep 2008

Zuzla....nezabudni ze raz 2.9. pojdete spolu aj do skoly 😉 ... drziiiime vsetko.... 😉 ...
Dici.. sak si medzi tehulkami takze urcite sa nejake bacilky nalepia 😵 ...
Havka... este ides do Heliku?...co rodina? tesia sa urcite vsetci ci este nevedia o toam ze si tehu? 😵

hava77
1. sep 2008

vsetci nie len rodina, az na konci 3 mesiaca povieme 😉
do heliku idem v piatok 🙂 uz sa tesime ze uvidime drobcov 🙂 🙂 🙂

tanitta
1. sep 2008

Havka... my sme to oficialne tiez tak koncom 3mesiaca.. dovtedy vsetci len tusili (okrem mojich rodicov)lebo som bola v nemocke dlhsie a koli comu asi tak??? 😅 ...tehu knizku este nemas?

takyna
autor
1. sep 2008

Ahojte tehulky, tak už som späť, prerevala som cestu od Revúcej do Pohronskej polhory 😢 , ale moja dievka to znáša oveľa lepšie tieto odlúčenia ako ja, už sedí v krčme na kofole so spolužiačkami 😀 asi je po mne 😅 😕 , Zuzlík tak držím palčoke na zajtrajšok a možno budeš počuť aj srdiečko 🙂 potom nám napíš , a Havi tebe na ten piatok, idem si poležkať lebo som preserpetínovaná s tých zákrut 😀 pá, cmuk zajtra 😵 🙂 😵

kvetka2
2. sep 2008

dobré ránko 🙂 dúfam,že sa máte aj s babatkami strááášne dobre
mali ste tu peknú tému o kilách- no ja som na stimulke nenabrala nič, ale po KET 3kg a teraz od začiatku tehu už 7kg 😒 . No nadšená nie som, ale nech, ako ste písali, myslím,že problém so zhadzovaním by nemal byť.Nech len sú drobci ok. Vo štvrtok som volala na výsledky AFP testov, všetko je ok, tak som celá šťastná. Inak v stredu ma chytili vpravo dole nepríjemné bolesti- akoby kŕče- ked som si lahla prešlo to, ale ked so išla na wc a lebo ked som chodila- bolelo to ako čert. Tak som celá vyplašená išla vo štvrtok doktorke, ale ked ma vyšetrovala zvnútra a stískala,tak ma nič nebolelo- a same mi to postupne za 2 dni prešlo. Tak sa mi asi len niečo naťahovalo, alebo maternica na niečo tlačila 😕 hmmm
A inak, s tými pohybmi- od piatku pociťujem občas presne to- čo tu popisujete- také zvláštne bublanie dole pod pukom naľavo a napravo. Myslím, že na pohyby je isto veľmi skoro, ale ten pocit je úplne taký istý- uvidíme, či to bude pretrvávať.
zuzlík, držím palčeky na sono 🙂

tanitta
2. sep 2008

Ahojky tehulky...
Taky... ved slzicky patria k tomu a dtei su deti 😉 .....
Kveti....s bolenim brucha by som ti mohla pisat svoje.... 🙄 ... aj mna to vzdy poriadne vystrasi....teraz pomerne uz lepsie.. ale zase pride den kedy budem len lezat a pchat do seba Nospu....zo strachu...vysledky vynikajuce tak sa tesim 😉 .....predsa si dvojnasobna mamina tak 2*tolka zataz 😎 ... phyby... uz mozno aj pomalicky zacnu... ja som to tak od polovice 17tt postrehla....aj to mi dr nexcel moc verit ze to je zacvcasu na prvorodicku.. ale neomylne to bolo uz ono...

tinucha
2. sep 2008

Kvetka, mne dala lekárka na kŕče Buscopan. Je to na spazmy, tada kŕče a môžu to tehuľky. Ale asi je to len na predpis. Ja to mám brať ak by somznovu mala kŕče. (niečo také ako si mala ty) Ale určite je to OK, len sa všetko zväčšuje. 🙂
Taky už je lepšie? Neboj, dcéra sa má určite dobre. 🙂

kvetka2
2. sep 2008

ahoj tanittka, tinu
tani, ja práveže nejaké extra bolesti nemávam- tak ma potom takéto veci vystrašia- ale to k tomu asi patrí 😎
tinu, mne moja dr. povedala, že mi proti tomu nič nemôže dať, že mám zvýšiť príjem magnézia- ja rada popíjam minerálku magnéziu- tak som ju pila.
Ale hlavne,že to prešlo.
Cez víkend som sa stretla s kamoškou, čo je 20tt, čaká 1 bábo, a tá ma bruško ako ja v 16tt 😅 , takže niečo na tom bude bude ,že som 2xtolká 🙂

dracik1
2. sep 2008

caute tehulky, krasne VAm tie tyzdne pribudaju...len si davajte na seba pozor a aj s najmensim problemom treba ist k dokimu, radsej nech si o Vas mysli, ze ste bojky a hysterky ako nieco podcenit - ako ja koza som 2 tyzdne behala s bolestami brucha a krizov a skoncila som hned na PNke a v nemocke....
kvetka, bolesti k tehu patria, ale treba informovat lekara a hlavne ked su dvojicky...lebo treba vydrzat aspon do ukonceneho 36tt aby boli babatka OK, mali peknu porodnu vahu, vyvinute plucka a nemuseli byt v inkubatore 🙂

takyna
autor
2. sep 2008

Ahojte tehulky, práve tlačím do hlavy tresku zo zakysankou 😀 , Kvetka občas aj ja mám bolesti rôzne, zatiaľ to prešlo, vystraší to veru poriadne, čo narobíme, len vydržať 🙂 , Tanitka už je to dobré, len som dnes musela šlapať do obchodu a ťahať sa s taškou 😒 a do teraz mi pomáhala dcérka, no zvyknem si 😵 ináč čo nové máte?, Tinus kedy máš ten 3-D ULZ?

tinucha
2. sep 2008

Taky budúci týždeň v pondelok (8.9.). 😉 🙂

takyna
autor
2. sep 2008

Ahoj Dráčik, krásny sú ty tvoji chlapci, rastú ako z vody a ako sa pekne už aj smejkajú 😀

takyna
autor
2. sep 2008

Tinus tak to máš za pár 😉 aj ja chcem 🙂 ,musím vo štvrtok zistiť kde je najbližie 3/D pri BB.

kvetka2
2. sep 2008

dráčik máš pravdu, ja tiež nie som hrdinka radšej idem k doktorke- ved tu predsa už nejde len o mna 🙂
taky, ani nehovor- tresku by som si dala- ale od kedy som tehu som ju nejedla- bojím sa salmonely 😖 ale strašne by mi chutila

takyna
autor
2. sep 2008

Kvetka prišli mi nejako do chuti rybičky, dokonca som aj slede v sladkokyslom náleve minule zjedla len tak bez chleba 🤐

tanitta
2. sep 2008

Ja idem na 3D 25.9. to budem 26+4.....vecer ma zase vrti... ta kombinacia treska a zakysanka je vrazedna kombinacia Taky 😀 ....rano vypijem zalievanu kavu pohladkam brusko a poviem vstavat ide sa cvicit 😀 ....maly sa pohybe nech viem ze je hore a lebedi dalej az do vecera.....
babulky uz aj vy sa zachvilocku dozviete co mate v brusku 😉 ...nakupujete uz ci nie??.. mna to po tom obdobi akosi preslo... nemam teraz taku potebu nieco zacat kupovat... ale chcem len tak ist pokukat kociky...aspon...

tanitta
2. sep 2008

Dracik... ako poznam ze tvrdne brucho???