Topánky k šatam

slavka030
7. sep 2018

Žienky, poraďte farbu topánok k smaragdovo zeleným šatam, dlhým, s razporkom nad koleno. Ďakujem.

meadow1
7. sep 2018

@slavka030 strieborné 🙂

maruskahurnanska
7. sep 2018

@slavka030 ja som mala zlate

asia83
7. sep 2018

@maruskahurnanska Zlaté sú super. Ešte aj neutrálne telové nič nepokazia.

rusalinka
7. sep 2018

Ja by som kľudne dala aj červené 🙂

bale1rinka
7. sep 2018

béžové

moonlight1210
7. sep 2018

Zvol farbu podla toho, ako chces ladit dalsie doplnky. Sperky, makeup, kabelku, stolu, bolerko, ...
ale viac ako tri farby naraz nebyva vhodne.
A tiez, co sa rozhodnes zdoraznit ako svoj “sperk” (mozu to byt prave tie saty, ak maju nejaky zaujimavy strih, skvele ti sadnu a chces, aby to vyniklo. Tak zvolis dalsie doplnky uz menej vyrazne. Akebo “sperkom” mozu byt topanky. Alebo kabelka. Alebo vyrazny nahrdelnik, brosna, ...).

Zlato a striebro by som volila podla tomu pleti (striebro vacsinou dobre vyzera na zenach do 30, kedze ma taky vyraznejsi odtien. Zlato viac lichoti starsim zenam, lebo dava makksi odlesk, zjemnuje.)

A ked sperky v striebornej farbe, uz by sa nemala doplnat na inom doplnku zlata farba a naopak.
Vie to byt pekne, ale vie to aj posobit, ze si pobrala vsetko mozne krajsie, co doma mas, aby si to vyvetrala a predviedla.

algavendova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lacibo
7. sep 2018

@slavka030 určite ZLATÉ🙂

slavka030
autor
8. sep 2018

@meadow1
@maruskahurnanska
@asia83
@rusalinka
@bale1rinka
@moonlight1210
@algavendova
@lacibo zienky, tak som si včera u mami vyskúšala strieborné i zlaté, a mam pocit ze tie zlaté k tomu idú viac. Šaty sú osperkovane, takže iba náušnice k nim dám a doladim kabelku. Ďakujem Vám za rady. 🙂