Trojročný syn nechce môjho priateľa

maajka000
23. jan 2018

Ahoj mamicky idem si kvam po radu..mam syna 3r...jeho biol.otec sa na nas vykaslal maly ho ani nepozna...bola som stale sama snim..az pokym som si nenasla partnera uz sme spolu 9m.lenze problem je taky..od sameho zaciatku maly super...tesila sa nanho..hral sa snim..bol snim v kuse...pokym neprisiel zlom prveho plesku po zadku uplne ze nic...od toho casu maly ho nejak nechce ..stale mu hovori ze ho nechce..ze u nas on mebyva..nic si od neho nezoberie..nehra sa snim...ignoruje ho...a nejak ho nenoze ani vystat..ja som stoho chora uz sa aj snazim malemu vysvetlujem..a ako aj moj partner my povedal ze to sa neda ze ako snim ma nieco naviazat ked je taky...ale neberie na ohlad ze mu zakazoval...a robil mu zle...ja som to nejak nezniesla a rozisla som sa snim...urobila som spravnu vec vsak ?nikdy by to nebolo ok...ked ho mal aj on na haku..a aj maly k nemu nechut..

patka21
23. jan 2018

ja teda som tiež so synom sama a v prípade, keď budem si hladať chlapa, tak v prvom rade bude môj syn pokial môj syn ho nebude chciet nebudú tam sympatie nebudu si rozumiet tak to nebude ani nikdy fungovať

ivanka12311
23. jan 2018

Suhlasim s patkou21 pekne to napisala 🙂

deti95060810
23. jan 2018

on tvoje dieťa capol po zadku? To si chlap dovolil veľa....U mňa by letel aj so zárubňou...😨

prevenar
23. jan 2018

@maajka000

- urcite si urobila dobre, ze si sa s nim rozisla ..

- na druhej strane mas zjavne "poskodeny" kompas hodnot a opakujes tie iste chyby do kola. nie vsetci muzi sa "vykaslu" na svoje dieta ..a ty si si dobrovolne vybrala zrovna takeho. teraz tvoje dieta nepozna otca a nebude mat sancu zazit normalnu rodinu, co bude velmi zly zaklad pre jeho buducnost. ..nie vsetci muzi biju svoje deti ..ale zrovna ten dalsi, ktoreho si si dobrovolne vybrala to robil.

- hlavny problem je ,ze si vyberas nevhodnych partnerov stale do kola . zamysli sa nad tym a zacni od seba.

- odporucam ti pri dalsom partnerovi dobre rozmysliet, ze preco si ho vyberas ..co ocakavas a ci ten clovek ma to co tvoja nova rodina a ty potrebuju ...zaroven ,ze co vies ty ponuknut do vztahu na oplatku. ...ked sa ti stane ,ze aj dalsi partner bude mat nejaky fatalny "problem" budes vediet na 100% ,ze ta caka tvrda praca na sebe, ze nieco definitivne nie je s tebou ok.

drzim palce.

maajka000
autor
23. jan 2018

@prevenar a ako mozes my povedat aka chyba by mala byt vomne ???a nacom mam akoze zapracovat ja ??ved ma ani nepoznas ani nic...ani nevies moj pribeh...myslis ze som sa precapala len tak z niekim alebo co ???trosku cudny koment od teba nemyslis...

nelinka2009
23. jan 2018

@maajka000 cudny, ale velmi vhodny, skida, ze nechapes...

prevenar
23. jan 2018

@maajka000 no, poznam to co o sebe sama pises ... jedno dieta mas s muzom, ktory od vas odisiel a dalsi vztah si mala s muzom , ktory to dieta byl ..som zvedavy s cim sem prides pri dalsim vztahu.

v kazdom pripade som ti uz napisal vsetko podstatne , zvysok je na tebe . vsetko dobre.

deti95060810
23. jan 2018

@prevenar to má len jedno decko, to je ešte nič....moja suseda má 4 deti a každé s iným mužom...😀

nelinka2009
23. jan 2018

@deti95060810 moja svagrinna 3 kazde s inym a teraz uz asi 10 chlapa, ktory ide tym detom robit otca 😁😂

deti95060810
23. jan 2018

@nelinka2009 no čo užíva si života....😀😝

nelinka2009
23. jan 2018

@deti95060810 😁😂😁😂😁😁 no potom caka pomoc od vsetkych... Tej je sveta zit 😁😂😁😁

prevenar
23. jan 2018

@deti95060810 bomba! 😉 ..tak to musi byt na tom financne velmi dobre (majitelka nejakej vacsej firmy ? ) , ze si moze dovolit kvalitne zabezpecit sama tolko deti. 🙂

prevenar
23. jan 2018

@nelinka2009 ..fantasticky priklad pre deti , ako vyzera zodpovednost a rozvaha. urcite im odovzda , cenne rady do zivota. LOL

nelinka2009
23. jan 2018

@prevenar tiez to tak vnimam. Na tej najstarsej 11 rokiv to uz zscina byt vidno..m

prevenar
23. jan 2018

@nelinka2009 ..+ je super, ze sa o svoj problem stara sama - kedze si ho kompletne sama zapricinila , neprenasa svoj problem na ostatnych ludi a neplytva danami - peniazmi nas vsetkych , ktore mohli byt vyuzite na propagaciu slovenskych vyrobkov, alebo nieco uzitocne.

zdena12345
24. jan 2018

no, kedze neviem, ako presne to u vas bolo, to viete len vy... u mna osobne, ak rodic obcas decku fukne po zadku, nic az take strasne sa nestalo. nie som zastanca toho, ze nechat dieta robit hocico a snazit sa mu vysvetlovat (skusala som, no pokus zlyhal). Skratka to nefungovalo. mozno u deti vo vyssom veku, ale su situacie, ze dobre mienene po riti (nehovorim o mlateni, ale o 1-2 supnuti) urobi viac ako dni vysvetlovania, ktore viedli iba k tomu, ze to robili naschval. Takze nebola som u Vas a neviem v akych situaciach dieta dostalo, ale toto nie je hlavny problem. Neviem, ako na dieta krical, pri akych situaciach... ja tiiez kricim a to tu to moje deti amam ich najradsej na svete a chcem aby z nich vyrastli slusni ludia. Starsi ma oblubeneho len tatinka a mna tie nechce a ja nie som "jeho kamaratka". Je to situacia, ktora je pre mna tazka aj ako pre vlastnu matku a to si neviem predstavit, keby som bola cudzia. Aj pre neho to muselo byt tazke.
Ak raz pojdes do noveho vztahu, treba sa trosku zamysliet, ono aj dieta si moze obcas trucovat a mat vrtochy. Neverim, ze je mozne najst partnera, ktory bude vo vsetkych ohladoch vyhovovat matke aj dietatu. Nehovorim, ze mas 100% podporovat len partnera, ale ja v mnohych situaciach u nas vidim, ze deti utekaju zakazdym za tym, kto je na nich lepsi. Napr, ja zakricim, oni hned za tatinkom. Ten podpori mna adeti sa musia prisposobit. Keby bol taky, ze by ich polutoval a mne vynadal... to by bola u nas anarchia. Aj ked nesuhlasi, to si vydiskutujeme potom, ale deti musia mat jasne pravidla.

deti95060810
24. jan 2018

@prevenar netrep aká majiteľka, no stalo však o deti sa stará ona, nie ty....tak neodsudzuj...ak máš deti, aj im sa to môže časom prihodiť....V dnešnej dobe nič nové pod slnkom...

dominika6
24. jan 2018

@maajka000 akože tu sa to stupňuje úplne z cesty..chlap dal decku po zadku(zrejme zaslúžene) a tu sa už pomaly rieši týranie...a čo ked dal po zadku? autorka nepíše aká to bola rana,či len náznak alebo mu šuchol a syn sa len urazil..
každopádne syna mal rád,hoci nebol jeho,vychováva ho,venuje sa,ľúbi matku..
ale jasné..chápem...ak tam boli aj iné závažné dôvody na rozchod tak to tak bolo treba riešiť...ale autorka z toho pocit nemá,inak by sa nepýtala..

nelinka2009
24. jan 2018

@prevenar 😁😂😁😂 jaj kiez by to bola pravda

maajka000
autor
24. jan 2018

@dominika6 neslo o jedno capnutie po zadku..aj ja capnem vsak dieta nemoze skakat po hlave a musi vediet ustupit...tych capnuti..a kricania bolo viac...a uz to presahovalo vsetky medze...mne nestacilo ze ma rad mna...pokym nevedel ako sa spravat k synovi...tak to jednoducho nejde

lavazza75
24. jan 2018

@prevenar poznam niektore Tvoje nazory z inych diskusii a v mnohych veciach s Tebou suhlasim. V podstate tomu, co si napisal nie je velmi co vytknut, az na niektore proroctva (Tvoj syn nezazije aka je uplna, normalna rodina - pokus o citaciu), je stale sanca, ze ona zmeni svoj postoj...

Avsak, ked Ti ide o uprimnu radu, asi ju treba formulovat opatrnejsie...lebo ona sa urazila, a povazuje Ta v tom lepsom pripade za nekompetneho.... ale trafil si do citliveho miesta, nakolko obranna reakcia nedala na seba cakat...

Ono je zaujimavy postoj ku chybe - je vnimana ako xla vec, ale v podstate sa ucime cez chyby,.niekto z cudzich, niekto z vlastnych, niekto potrebuje robit stale dokola tie iste a stale nechape.. treba za ne podakovat a poucit sa...

K tomu dietatu - ono si takych rodicov vybralo, ono nie je dobre a zle...vsetko je tak ako ma byt.

prevenar
24. jan 2018
libawet
24. jan 2018

@deti95060810 ako povedal Bolek Polívka : " já jsem každýmu svímu dítěti zajistil vlastní matku, to je prostě luxus. " 🙂

libawet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika6
24. jan 2018

@maajka000 tak čo potom riešiš? nechápem..rozišli ste sa asi pre správny dôvod podľa teba tak načo pýtaš rady

lavazza75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bratislavcankanm
24. jan 2018

@maajka000 ano, dobre si urobila... dufam, ze sa k nemu nevratis

deti95060810
24. jan 2018

@libawet 🙂😀

johanna_b
24. jan 2018

to asi nebola velka laska... nie, urobila si dobre