• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

18. októbra 2016 
@evittam ja sa snazim otehotniet uz 8.rok.... takmer 6 rokov s exmanzelom a 2 a pol roka s terajsim priatelom. Stale nic... pozeram ze mas 2 deticky. Musi byt super byt mamou 2 pokladom. A velmi si prajem byt aj ja. No kym sa tak stane, chcem a potrebujem verit... to je jediny dovod preco sme sa vcera blaznili s obruckou :slight_smile: aspon malinka nadej pre mna i ked mozno je to fakt len blbost... PEACE :grinning:
17. okt o 20:42  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anksunamonka Ja ti prajem aby si bola čím skôr maminou. Áno je super byť maminou. :slight_smile: Ale naozaj toto sú len "babské volovinky" - bohužiaľ. :wink: A fakt len na "zabitie nudy". A už to aj nejak riešite - myslím s lekármi, či sa len stále snažíte a čakáte? Lebo 6 rokov a 2,5 roka je dosť.... A "blázniť sa s obrúčkou" ti otehotnieť nepomôže.
18. okt o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evittam áno, viem že sú to len babské volovinky... ale nejak som sa aspoň na chvíľku potešila, že keďže nám s priateľom vyšlo to isté, tak som dostala nádej....
s ex sme to riešili len po fázu, že sme išli do centra a spravili nám vstupné vyšetrenia k IVF, ale k nemu sme sa už nejak nedostali. chceli sme to riešiť o rok ale za ten rok sme sa rozišli.... teraz mám nového priateľa a hoci on už má syna z predošlého manželstva, veľmi by si prial mať aj so mnou dieťatko a žiť súdržne s rodinkou, spoločne... no a že ja si želám dieťatko tak to nemusím spomínať :slight_smile: momentálne chodím na hormonálny profil. sledujú mi USGčkom a krvnými odbermi hormony a či vôbec ovulujem. no ale ja dopredu viem, aký bude výsledok - ... takže budúci rok chcem ísť znovu do centra a už sa pustiť do IVF. lebo to je asi moja jediná šanca pri PCO.... takže tak to je. asi tá moja cesta k malinkému bude veľmi náročná..ale ja chcem ísť do toho.... priateľ má už 43 rokov, ja 32... takže niet na čo čakať už.....
18. okt o 09:32  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anksunamonka Tak ti držím prsty nech vám to vyjde. :wink:
18. okt o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok