Ako oznámiť pohlavie?

26. dec 2021

ahojte dáte prosím nejaké tipy ako zaujímavo oznámiť pohlavie dieťatka? nechceme robiť žiadne reveal party ani krájať tortu :D stačí niečo jednoduché len aby to bolo zaujímavejšie než povedať : tak bude to "dievča/chlapec"

pribinak
26. dec 2021

Povedz ako sa bude volať

h2
26. dec 2021

Podľa toho, komu sa to chystáte oznámiť. Dajú sa kúpiť balóny s nápisom. Alebo pletené detské topánočky (papučky) ružové, alebo modré.

dominikasvince
26. dec 2021

Ja som upiekla muffiny a dovnútra som dala farebnú polevu 😊

autor
26. dec 2021

@dominikasvince a akú polevu si tam dala? respektíve kde si kúpila takú? ja vždy pečiem muffiny len s dzemom alebo čokoládou :D

83lenka83
26. dec 2021

Niekto vyraba žreby , skus poguglit. Za 5€ ks

nikuska625
26. dec 2021

Tak si kúp potravinárske farbivo napríklad v kauflande. Spravíš plnku-maslova, tvarohová alebo z mascarpone. Plnku zafarbis farbivom a cez potravinárske vrecko naplnis muffiny. Napríklad .

petamich
26. dec 2021

ja neoriginalne som mu dala ten nafukany balon s farebnymi konfetami 🙂 ziadna party, len my dvaja

dominidi
26. dec 2021

My sme vianocnym zrebom oznamili tehotenstvo 😀 stalo to tusim 3,50e 🙂 vyrabaju aj na pohlavie vseliake..

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulak77
26. dec 2021

Podľa mňa je najkrajšie neoznámit a nevedieť a nechať sa prekvapiť. Lenže ja som netrpezlivý jedinec, takže nič pre mňa 😂😂😂 Ale u druhých sa mi to páči

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. dec 2021

@83lenka83
@dominidi žrebom sme už tehotenstvo samotné oznámili :D

autor
26. dec 2021

@snehulak77 tak to vôbec si neviem predstaviť vydržať to :D a hlavne všetci už chcú vedieť aby mohli nejaké vecičky nakúpiť :D a je to predsa len iné ked sa nakupuje konkretne pre dievča a pre chlapca

h2
26. dec 2021

@dominikasvince Tak to by mi nenapadlo, že ak mi niekto prinesie napríklad muffiny s ružovou plnkou, je to preto, že čaká dievčatko.

noemikatka
26. dec 2021

autor alebo daj urobiť fotku sona kde napíšeš meno 😊 Ja som urobila tak že som dala urobiť tričko z nápisom 《 budes najlepší ocko pre nasu princeznú 😍

noemikatka
26. dec 2021

a kamarátka dala fotku sona priatelovy kde nalepila malu maslicku aby vedel že to je dievčatko 😊

dominikasvince
26. dec 2021

Uvarila som puding a pridala farbivo, to bola moja plnka 😀 boli výborné 😁akurát že o týždeň nato nám doktor zmenil pohlavie ale to už sme iba oznámili už som nepiekla 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre