Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
6. feb 2009

ahojte žienky a dráčikovia 🙂
konečne víííííííkend 😎 aj počasie vyzerá byť príjemné

lenočka 😵 teda už 8tt, pekne nám to narastá
ja budem pomaly končiť prvý trimester 🙂

moni, veru aj ja som to včera trochu prehnala s tou radosťou bez 😝 lebo dnes ráno som v aute vyťahovala rýchlo nejaký sáčok 😝 😀 však to poznáte v mestskej premávke sa nedá tak rýchlo zastaviť 😀

csilka 😉 veru príď nakuknúť, nech ťa tu pekne nakazíme. som nevedela, že je taká možnosť zľavy pri 4ivf. určite to poteší aj keď ten zvyšok čo budete musieť zaplatiť, je tiež poriadna suma.

idem rýchlo niečo zhltnúť 😲

príjemný víkend babuľky 😉

lenocka3
6. feb 2009

ahojte kocky 🙂 tak som sa zobudila konecne 😀
viete co ma napadlo? ... to ako sa pocuva srdiecko babatka? to je na to nejaky dalsi specialny pristroj? ..... 😕 😕 😕 😕 ....neviem, ci vaginalny uzv by to zvladol 😅 😅 😅
povedzte mi prosim, vy to uz vsetky viete 😀 😀 😵 😵

monika3
autor
6. feb 2009

Lenocka ja som ho pocula ked mi robili sono zo spodu 🙂

Eli ja chodim so sacikom aj k lekarovi 😀 Vzdy pripravena 😀 😀 😀

pink_lady
6. feb 2009

ahojte 🙂 bola som na navsteve u kamaratky, piatky su z roboty doma 😖 ale taaak aspon sme poklebetili, teda pokial nam to jej potomkovia dovolili, kedze sa hrali na spevacky zbor 😀 😀 😀

lenoc ja som ho videla pri sone zo spodu 🙂 je to naaaadherne 😵

csilka drzim palceky ja verim ze my ta tu nakazime 😵 len musis k nam castejsie zavitat 😅

no kocky, ja idem od pondelka do roboty a tiez si budem asi do vlaku bravat sacik 😀 fakt si to neviem predstavit ako to bude 😝 ale tak trosku mam pocit ze mam viacej energie akosom mala posledne tyzdne ...ale nechcem to zakriknut 🙂

pink_lady
6. feb 2009

ozaj elli gratulieren k 12 tt 😵

a ozaj kamoska maponukla - vraj polievkou pre tehotne 😀 taak mi dobre na zaludok urobila ze som si hned po prichode domov taku navarila a tu akurat sedim nad tanierom a cakam kym vychladne 😀

lenocka3
6. feb 2009

pinky- daj hned recept!!!! 😀
🙂 inak... mne je dnes dobre... resp., este ma nad nicim nenatiahlo, akurat nechutenstvo pretrvava, ale aspon mi nie je zle od zaludka... zaujimave. 😅
Uz nestojim o tehotenske nevolnosti. Ani najmenej. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
6. feb 2009

Leni 😀 😀 😀 nech ti to tvoje prianie vydrzi az dokonca 😉

Pink veru co je v tej zazracnej polievke 🙂

pink_lady
6. feb 2009

leni ze je to lepsie bez nevolnosti? 😀

ta polievka - je mozne ze ju poznate, ja som ju jedla sice dnes prvy krat, je to prakticky obycajna mliecna - vraj stahuje kyselinu 😅 tak ak nahodou nepoznas, len - zemiaky + trooosicku ryze uvarit v slanej vode, doliat liter plnotucneho mlieka, ked sa to prevari pridat mrvance z jennoho vajicka a potom uz len dochutit solou a cukrom...Neviem ci som si to len vsugerovala ale mne fakt urobila ta polievka dobre 😎 😀 Bola to zatial najvacsia lahoda na zaludok odkedy som tehu 😅 😀

monika3
autor
6. feb 2009

Pink nespochybnujem chut polievky ale pre mna trochu narocne zlozenie, zemiaky , ryza , vajko.... 😨
no treba to skusit 😵 a potom konzultovat 😎

pink_lady
6. feb 2009

monik jasne 😀 ja som tiez najskor na ten tanier kukala ze tak toto nezjem ale po prvej lyzici som zmenila nazor 😀 tej ryze tam len tak uuuplne malinko - tak za 1 polievkovu lyzicu, zemiaky nemusia byt to jedine mi na tom nesedi, a tie mrvance tam nemusia byt tiez daju sa dat drobne cestoviny...to je prakticky len na take zahustenie 🙂

mirip
6. feb 2009

ahojte tehulky, tak ako aké príznaky fungujú? grciate? hnačkujete? prsia bolia?

ina sranda ja ked som bola tehotná tam ma ani prsia extrémne neboleli, len pobolievali, a grcať som negrcala, len nechutenstvo a vela vecí mi chutilo ako papier 😵

pink_lady
6. feb 2009

mirip neboooj to by este len bolo prislo 😀 noooo u mna je to asi vsetko dokopy co pises 😀 😀 😀 plus co straaaasne neznasam je palenie zahy ale otrasne 😖

mirip
6. feb 2009

no palila záha aj mna preto som chidola všade s dvojlitrovkou vody 😀 😀 😀 😀 ešteže nie chlastu 😀 😀

a tie prsia a grcanie to by neprišlo, lebo v 12-13tt to už odchádza, možno som patrila k tým čo ich to nezložilo na začiatku ale ma to dorazilo na konci...

lenocka3
6. feb 2009

pinkyyy 😀 tu polievku myslim nam varili v skolke, asi viem ako ma chutit... kyselinu teda mam paradnu, ale mlieko s cukrom 😝 😝 😝 😝 bleeeee, len som si na to pomyslela a kedze mi moc nechuti, tak vela toho nejem a nema ma z coho palit zaha 😀 😀 ... prosim, tento recept na nepalenie zahy moc nepraktizujte, lebo miesto pribrania schudnete 🙂
dnes mozem uz len cistu vodu... dviha sa mi zaludok z cajov a dzusov 😝 😝 😝 😝 😝
miri - prsia bolia trosku viac ale menej ako na zaciatku, papier necitim... akurat grgatkum ako take prasiatko po vsetkom - aj po tom pohari vody 😀

pink_lady
6. feb 2009

leni preco schudneme? 😕 😀 ty nelubis mlieko s curkom? ja ho milujeeeem :D ale tu len malilinko cukru sa dava 😲

lenocka3
6. feb 2009

lebo nebudete jest, ked nebude nic chutit 😀
ja neviem -pamatam si, ze ta polievka bola dost sladka a neboli tam zemiaky, len ta mrvenicka 🙂
boze zeny, mna ta nadcha neprejde asi nikdy.... stale huhnem - hrozne, este som taku nadchu nemala 🙄 🙄 🙄

monika3
autor
6. feb 2009

Miri ahoj, 🙂
tak mna prsia niak neboleli, mozno trosilinku zo zaciatku tak na dotyk, ale nic necitim.

baby na chudnutie nic nechcem 😀 inak cukor nie je na chudnutie..

pink_lady
6. feb 2009

co sa tyka prs tak ... 😅 ja som to vlastne podla nich zacala tusit, kedze stale som mala pocit ze mam svalovicu na nich tak z boku a asi az po tyzdni takej svalovicovej bolesti som zacala rozmyslat...hm...svalovica na prsiach 😕 ved tam nemoze byt svalovica ...hm...o par dni mrcha ma prist a mna neboli brucho ...hm...ze by som bola tehu??? aaale prd! 😀 😀 😀
......aaaa .... 😵 😵 😵

lenocka3
6. feb 2009

no... ako ja, ked som nemohla kvoli prsiam ani spavat 😀
najprv, ze a, bolia prsia, ide mrcha... potom len aaaau, aaaau, mrcha bude riadna, ked ma takto bolia prsia.... a potom par dni o tretej-stvrtej rano som sa budila na to, ze som si lahla na bok a citila som, ako keby mi ich niekto popalil horucou parou... take palenie strasne... a potom narastli a muzovi sa to nezdalo... a ja som ho vysmiala 😀
potom som vysmiala vsetky ostatne priznaky a aj pinky som vysmiala, nech neblbne, ze ja a tehu 😀 😀 😀 😀
.....aaaa......... 😵 😵 😵 😵

pink_lady
6. feb 2009

ked na to tak pozeram...ono ked som veeelmi tuzobne ocakavala pri robeni testu // tak tam bola vzdy len 1...a ked som ho robila s tym ze co aj taak bude negativny ze urobim len tak...skoro ako keby zo srandy...tak ... 😵 😵 😵

no ale leni to ti veru nezabudnem ako si ma vysmiala 😠 ...ale nie 😀 😀 😀

monika3
autor
6. feb 2009

No Leni chlapi ked vidia taketo zvacsenie hned je zrak zostreny 😀 😀 😀

ja som sa citila tak akosi inak ale ked som isla na prvy tehu test z krvi tak som sa zase citila ako pred Ms a ze nebudem si robit ziadne nadeje.....a vyckam, a ja cakat.... 😀 prva cesta isla do DM kde som si kupila test, a polo zavretymi ocami som sa potom pozrela na vysledok presne po tych 4min ci kolko a myslela som ze to asi zle vidim .... ze dve palice 🙂 🙂

pink_lady
6. feb 2009

jaj babulky, krasne to spomienky ... 😵 a dufam ze to vsetky dobojujeme do šťastneho konca 😵 😵 😵

lenocka3
6. feb 2009

pinkyyy 😀 uz som sa zlakla 😀
moni - prepokladam, ze tep si mala milion za minutu 😀 ako my vsetky 😀
mne sa palice zjavili za tri sekundy.... silne... a ja som skoro odpadla a hovorila si, ze toto asi nie je ten tienik druhej palicky, co niektore kocky spominaju 😀

monika3
autor
6. feb 2009

veru Pink krasne spomienky 🙂
a tie dalsie budu ked porodime pekne zdrave deti 🙂

lenocka3
6. feb 2009

porod???
to musim? 😅 😅 😅 😅 😅 nie, nie, nie, moje babatko si v brusku postavi domcek a bude tam byvat 😅 😅 😅

pink_lady
6. feb 2009

no mne sa zacali normalne aj ruky triast az mi zacali trpnut 😀 😀 😀 a oci mi skoro vypadli...to bol vlastne prvy test ktory som si robila tak ze som necakala pri nom na vysledok ale som od neho odisla 😀 potom ma prepadli pochybnosti kedze ze pise sa ze ked sa prekroci casovy limit nemusi to byt pravda...taaak kedze som chodila na wc kazdych 5 min hned som aj dalsi zopakovala a tam bola ciarka druha hned 😀 ...

pink_lady
6. feb 2009

lenocka budeme akoze vecne tehotne? 😀 😀 😀

nie nie ja ho chcem drzat v naruci 😵

pink_lady
6. feb 2009

inak babky uz vam merali velkost panvy? 😀 mne hej a ked som tie miery porovnala s kockami tu na konikovi tak ja som asi slonica 😕 😀

monika3
autor
6. feb 2009

Pink a ja som pochybovala o tom ci je ten test dobry 😉 😀 a ze to mozu byt skreslene vysledky z liekov atd.

Lenocka porod ano ano ano aj to bude 😵 😵 😵 ziaden domcek v brusku sa stavat nebude 😵

monika3
autor
6. feb 2009

mne nemerali panvu, a to sa ako meria? ja som myslela ze to az pred porodom sa robi.

a co sa tyka porodu tak obavy su ale nechcem na to moc mysliet , niak verim ze to pride samo, a bude sa to diat niak automatiky ze budem na to priprevena a uz to ocakavat 🙂